Şimdi Ara

Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
7.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ciddi ciddi bu 4 tane kanala 8 TL verileceğini zannediyorlar
  • Gitti yine tipini ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapandı ama yenileri geldi.BBC earth var şimdi de.Ben gayet memnunum . Tek Discovery Science bile olsa bana yeterdi gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

Kapandı ama yenileri geldi.BBC earth var şimdi de.Ben gayet memnunum . Tek Discovery Science bile olsa bana yeterdi gerçi.

zaten kapanan bbcearth..
    oturup kendileri izlesin,alan olmazsa herkese açacaklar kaçarı yok.

https://www.youtube.com/watch?v=e6Vvbg1XEkQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emkem -- 1 Şubat 2016; 12:24:28 >
  • emkem kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var, az önce açıp seyrettim BBC earth'ü.Bu kanalların ücretli olması bence çok doğal. Çünkü Dünya çapında kablo ve uydu yayınlarında en iyi belgesel kanallarını seçmişler.
  • Bende de kapandı bbc earth, viasat, docubox.

Bir kaç gün önce aradılar 2 tl fark vererek tüm kanalları izleyebilirsiniz dediler. Bende kabul etmedim. Sözde mega pakete üye olduk baştan. Gerçi 13 tl veriyorum megaya yine de sahtekarlık sahtekarlıktır.
  • Şu dsmart çalışanları yorum yazıp beni sinirlendirmesinler. Beni aralık ayında arayıp megapaket herşeyi izleyemeye devam bir sene uzatalım 5 tl zam yapalım dediler. Ben 5 TL zam yüzde yirmiden fazla saçmalamayın dedim. İyikide eski teklif edip kabul etmemişim. Şimdi uğraşıp duracaktım. Martta sürem doluyor. Yan oda ise haziranda doluyor. İkisinide kapatırım. Ben mega pakete 24TL veriyorum 10 yıllık kullanıcıyım. Yan oda ise 16 TL. Millet 15 TL ye mega paket kullanıyormuş ilginç. 20 TL ye düşmezlerse ve belgeselleri de içinde vermezlerse iptal edeceğim kesin. Mega paket hepsi açık demektir.

• Facebook Dsmart belgesel kanallarına verdiğim tepki yüzünden beni engelledi. Oysa ki yaptığım yorumlara beğeniler gelmeye başlamıştı. Belgeselsever haksızlığını duyurmaya devam edeceğim.
  • Demin farkettim kanallari. Lafta Mega Paker . Evde 1 otelde de adıma 2 tane abonelik var. Yarın 3 unu de iptal edip tivibu ya geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serci07 -- 2 Şubat 2016; 19:40:23 >
  • Bu nedir? Saçmalığa bak! Biz aile paketi alırken "belgesel kanalları da dahil olarak" aldık. Yetmedi bizi yakın zaman önce 4TL fark ile Sinema-Diziye geçirttiler, bu firma cidden ağır bir şekilde adli olarak yargılanmalı. Bu denli ciddi suçları çok rahat yapabildiklerine şaşırıyorum. Gerçi şaşırmıyorum ya, ülke yönetimi bile... neyse. Anlaşılan zamanı geldi eski usül uydu yayınlarına. Giderim kardeşim alırım 100 liralık kutu bağlarım mis gibi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet bu fırsatçılara izin verdikçe, ses çıkartmadıkça bizi daha çok s....ler. Bu ülkede özellikle yayıncılık sektöründe ki hiç bir firma düzgüb değil. Digiturk de aynı dışkı, Dsmart da, diğer bilmem neler de.... İptal edin, hiç vakit kaybetmeyin.

• Şuan belgesel paketi açık olan yokmu.Bana mega artı ek belgeselleri açmışlar 3 ay bedava olayı vardı herkeste açıktır diye düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

Yanlışınız var, az önce açıp seyrettim BBC earth'ü.Bu kanalların ücretli olması bence çok doğal. Çünkü Dünya çapında kablo ve uydu yayınlarında en iyi belgesel kanallarını seçmişler.

bbc earth dışında işe yarar kanal yok o ek ücret istedikleri arasında.

• Beni aile paketi tanımlı mega paket için aralıklarında söylediler dahil değil diye. O sebeple birşey diyemem kanalları beğenmiştim ama. Umarım açılır herkes için bu saçmalık sona erer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tlya da astra yada thor bağlat

mis gibi beleş türkçe belgeseller sana.

buyur izle,

https://m.youtube.com/watch?v=gY7OBu7DcTE

• quote:

Orijinalden alıntı: incendies

100 tlya da astra yada thor bağlat

mis gibi beleş türkçe belgeseller sana.

buyur izle,

https://m.youtube.com/watch?v=gY7OBu7DcTE

Hocam Net Geo daha iyi geliyor bana, Net Geo'ları da izleme yöntemi var mı?

• incendies kullanıcısına yanıt
    Bence yanlış düşünüyorsunuz.Animal planet mesela doğa hayvan belgeseli sevenler için harika bir kanal.Gene teknoloji,uzay,bilim meraklıları için discovery science var.Nat Geo 'dan zaten bahsetmiyorum.Bunları üst üste koyduğumuz zaman bence aldıkları ücret Türkiye standardında bir ülke için çok değil.
  • quote:

yahu 10 tldan mega paket alan adamlar bile eleştiriyor, 20 tl hd bedeli alan digitürke bu kadar laf atılmadı.

size filbox yakışır valla. böyle yapmaya devam ederseniz 20 tlya giriş paketi bile alamıcaz ilerde.

Hocam çok haklısınız bence 15 liraya mega izleyenler 4 kanal için bas bas bağırmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

quote:

yahu 10 tldan mega paket alan adamlar bile eleştiriyor, 20 tl hd bedeli alan digitürke bu kadar laf atılmadı.

size filbox yakışır valla. böyle yapmaya devam ederseniz 20 tlya giriş paketi bile alamıcaz ilerde.

Hocam çok haklısınız bence 15 liraya mega izleyenler 4 kanal için bas bas bağırmış.

Becerebiliyorsanız siz de 15 tl ye alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullananlar çok merak etmeyin :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.