Şimdi Ara

beko efsane kartallar oyunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
5
Favori
6.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay. Hiç fire vermeden mi? Paylaşım vs. yaparak toplanıyordur herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 26bin puanım vardı sadece anahtarlık ve bileklik kalınca heralde uygulamanın sonuna geldik deyip bileklik aldım 2 kere ve şimdi forma koymuşlar yeniden.
  • kartları nasıl açıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

Ben bu konuyu gördükten 1 ay sonra başlamıştım. Ocak desek Haziran'ın sonunda bitirdim. O zaman ödüllerde sadece anahtarlık vardı. Duruyordu öyle hesabım şimdi formalar falan eklenmiş ama alınabilecek maksimum 27335 puan var. 33 bin yapanlar falan var nasıl yapmışlar acaba.

bir çok kişinin 27335 var tüm albümleri tamamlayınca o kadar ediyor arkadaş davet etsen bile 27500 puana ulaşıp forma alamıyorsun.o çok puanlar nasıl oldu bende bilmiyorum belki sistem hatası olup albüm paylaşınca 2 kere 1500 puan filan vermiş olabilir.eğer bu senenin albümü eklenmezse 27500 puana forma alınamaz
  • quote:

Albümleri tamamladım paylaşımları da yaptım 27335 puanda kaldım . Bu sezon 27500 yapmışlar formayı geçen sene 27000'di. Arkadaş davet etmekten başka puan kazanma ihtimalim kalmadı. Onu da bulamadım. Hocam sen yardımcı olur musun?

arkadaş davet etmek istiyorsan üye girişi yaptıkdan sonra isminin yazdığı yere gel sağ üstden davet et seçeneği açılacak oradan facebook arkadaşlarını davet edebilirsin puan kazanman için arkadaşının üye olması gerekiyor
  • otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Oradan denedim ama arkadaşa herhangi bir bildirim falan gitmemiş. Eğer üye olursa nasıl anlaşılacak benim onu davet ettiğim? Facebookta yeni üyelik açıp da denedim gönderdim ama gelmedi hiç istek falan. Şimdi 165 puan yüzünden forma alamamak gerçekten koyar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oradan denedim ama arkadaşa herhangi bir bildirim falan gitmemiş. Eğer üye olursa nasıl anlaşılacak benim onu davet ettiğim? Facebookta yeni üyelik açıp da denedim gönderdim ama gelmedi hiç istek falan. Şimdi 165 puan yüzünden forma alamamak gerçekten koyar

zaten bildiğim kadarıyla her arkadaş davetine 10 puan veriyor 10 arkadaşla sınırlı yani en fazla 100 puan alabiliyorsun yine forma alamıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

quote:

zaten bildiğim kadarıyla her arkadaş davetine 10 puan veriyor 10 arkadaşla sınırlı yani en fazla 100 puan alabiliyorsun yine forma alamıyorsun

Anladım, teşekkürler. Yeni albümü bekleyeceğim.

• Yeni albüm gelmeyecek sanırım. Tüm albümler bitti, puan 27235'te kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Kasım 2016; 22:52:23 >
  • İletişim numarasını bulup bi sormak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    boun1631 kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce Beko'ya eposta göndermiştim, ilgileneceğiz şeklinde mesaj atmışlardı; bugün baktım forma puanı 27 bine düşmüş, hemen aldım formayı.

15-20 gün içinde teslim edilecek yazıyor sitede. Kargo bildirimi falan gelir mi ki telefona?

Bu arada 15 bin puana da Beşiktaş - Bursaspor maçı bileti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Aralık 2016; 20:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

2-3 gün önce Beko'ya eposta göndermiştim, ilgileneceğiz şeklinde mesaj atmışlardı; bugün baktım forma puanı 27 bine düşmüş, hemen aldım formayı.

15-20 gün içinde teslim edilecek yazıyor sitede. Kargo bildirimi falan gelir mi ki telefona?

Bu arada 15 bin puana da Beşiktaş - Bursaspor maçı bileti var.

Aa çok güzel.
    Benim de neredeyse tüm albümler 11 kartta kaldı.
    1 haftadır kart ekleyemedim hep aynı kartlar çıkyıor.
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Transfer bölümüne kartları attıktan sonra geride kalan kartları silin. Ben kartları biriktiriyordum; böyle yapınca beklediğim birkaç kart gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

Konu açan 100 mesaj cevap veren 0 mesaj bir çakallık kokusu aldım linke giremedim

Oha 1 sene once atmisim

• Çok teşekkür ederim hocam. Dh ye bayadır girmiyordum tesadüf üzeri bir tıklayayım dedim bildirimi gördüm . Verdim forma siparişini large beden. İnşallah gelir çünkü puanlar gitti . Zannediyorum ki haber verirler telefona. En azından kargonuz yola çıktı diye mesaj atarlar.

• haber vermeden kargoya veriyorlar.gelir bir sıkıntı olmaz
  • Beyler ne zaman bitecek bu gec farkettim 1 haftadir topluyorum

• sezon sonuna kadar bitmez beko sponsor olduğu sürece devam edecek gibi
  • benimkide geldi
  • İşyerinden arkadaşlarım. Bilet alıp maça bile gittiler ;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.