Şimdi Ara

beko efsane kartallar oyunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
5
Favori
6.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakında ödüller kısmına yeni sezon formları eklenir arada takip edin derim sonra bedenlerde stoklar bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

yakında ödüller kısmına yeni sezon formları eklenir arada takip edin derim sonra bedenlerde stoklar bitiyor

hâlâ eklenmedi, bekoya mesaj atıyorum cevap da vermiyorlar bir sıkıntı mı var acaba..
  • 3 ay oldu tek kart bekliyorum hala gelmedi
    güncellemede olmuyor bitmiş olabilirmi
    duyuruda yapılmadı
    25600 puanda kaldım
  • beko sponsor olduğu sürece bittiğini sanmıyorum geçen senede aynısını yaptılar baya beklettiler formalar için.
  • 15000 puana beşiktaş antalya maç bileti hediyelere eklendi
  • Beyler eski forma falanda olsa forma dağıtılıyor mu yoksa hep yeni sezonu mu bekleyeceğiz bende yeni başladım seneye heralde tamamlanır birde neler yapmam gerek nasıl daha iyi puan toplarım tüyo verebilecek biri varsa yardım edebilir mi?
  • Aman bilet falan almayin sakin puanlariniz gider gelmez falan.
    Haberi olmayan varsa 1 mac ceza yedi takim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ciganito kullanıcısına yanıt
    her sene yeni sezon forması veriyor eklendikten kısa bir süre sonra tükeniyor.fazla puan toplamanın bir taktiği yok hergün girip kartlarını alacaksın albüme ekleyeceksin aynı olanları transfer takas edeceksin.albümler bittikçede facebookda paylaşp ekstra puan alacaksın.
  • 27335 puan var beklemedeyim herseyi yaptim son puanim ilk 10a bakiyorum 30 binlerde onlar nasil yapmis anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    bütün herşeyi yaptıysan forma çıktığı zaman puanın yeterli olacaktır.yanılmıyorsam 27000 puan olarak çıkıyordu.o puanlar sistem açığı var sanırım öyle oluyor mesela banada yüksek puan vermişti bir kaç kere albümü facede paylaşmıştım 2 kere puan vermişti öyle bişey olmuş olabilir bende o puanlar nasıl oldu bilmiyorum.
  • 3 aydır 1 tane kart bekliyorum.
    o gelirse 27300 puanım olacak.
  • Albümler bitti 26595 puan var. Daha nası artırırım

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Albümler bitti 26595 puan var. Daha nası artırırım

Albümleri face te paylaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

quote:

Paylaştım hocam da daha önce bi kere paylaşınca 50puan vermişti. Geri kalan albümler için vermedi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

quote:

Paylaştım hocam da daha önce bi kere paylaşınca 50puan vermişti. Geri kalan albümler için vermedi

vermesi lazım sil bi daha paylaş.
  • BATE41 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam vermiyor.

İletişime geçebileceğim bi adres var mı biliyor musunuz. Ben bulamadım

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    bir bilgim yok. Face ile açmayı denedin mi hiç ? Belki hesapları birbiriyle eşleştirme sorunu falan vardır.
  • Beyler formalarin gelmesi icin mail atalim ben surekli mail gonderiyorum.Fazla talep baskı olursa daha erken gelir diye dusunuyorum..

sosyalmedya@beko.com adresine durumu anlatan bi mail gonderin.Sonucta 7 8 ay ugrasiyoruz bu kartlari toplamak icin en azindan bunun karsiligini alalim

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler formalarin gelmesi icin mail atalim ben surekli mail gonderiyorum.Fazla talep baskı olursa daha erken gelir diye dusunuyorum..

sosyalmedya@beko.com adresine durumu anlatan bi mail gonderin.Sonucta 7 8 ay ugrasiyoruz bu kartlari toplamak icin en azindan bunun karsiligini alalim

beko efsane kartallar oyunu

Bu cevap geldi, umarım havada kalmaz.

• Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Evet bu sekilde cevap veriyolar ben farkli adreslerden de yaziyorum o kadar ugrastik bosa gitmesin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.