Şimdi Ara

beko efsane kartallar oyunu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
5
Favori
6.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş konya maçının bileti 15000 puana siteye eklenmiş maça gitmek isteyenler puanlarını kullanabilir
  • Beşiktaşlı değilim ama katıldım. Sezon sonuna kadar mı bu oyunun süresi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siteye giriş yapamıyorum aynı problemi yaşayan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djangobjk -- 2 Ekim 2017; 13:59:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

siteye giriş yapamıyorum aynı problemi yaşayan var mı

aynen girilmiyor. Geçmiş olsun. Puanlar yandı.
  • 2 gun once mail attim hediyelerin eklenmesi ile ilgili calismalar suruyor demislerdi muhtemelen site duzeldiginde eklenmis olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    27100 puanda kaldım
    ya düzenleme olacak yada bahsettiğniz gibi hediyeler gelecek.
  • Geçen senenin ve bu senenin takım oyuncuları yoktu onları ekliyorlar olabilirler diye düşündüm ama eklenen bişey yok şuan giriş yapılabiliyor

• Geçen sene çok bekledim ama ş.ligi maçlaraı için bilet vermediler,

bu sene kombinem var. Monaco maçı için bilet vardı. 27k puanım vardı 15k ya veriyorlardı (geçen sene derbilerde 20k ya verdiler)

kombinem olmasına rağmen aldım. 2 Kasım doğum günü olan yakın arkadaşa bilet hediye edicem. Daha önce bilet alan var mı ? Hangi tribünden veriyorlar ?
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    benimde 27k var inanın hiç beklemiyordum demek verdi. doğum günümde uymuyor.oyleyse porto macını takip edelim belki yine verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

Geçen sene çok bekledim ama ş.ligi maçlaraı için bilet vermediler,

bu sene kombinem var. Monaco maçı için bilet vardı. 27k puanım vardı 15k ya veriyorlardı (geçen sene derbilerde 20k ya verdiler)

kombinem olmasına rağmen aldım. 2 Kasım doğum günü olan yakın arkadaşa bilet hediye edicem. Daha önce bilet alan var mı ? Hangi tribünden veriyorlar ?

Keşke yazsaydınız konuya hocam. Kaç ay oldu ben de puanımla bekliyorum. Lütfen ödül eklenince konuya yazın da biz de kullanabilelim. Teşekkür ederim şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

Geçen sene çok bekledim ama ş.ligi maçlaraı için bilet vermediler,

Keşke yazsaydınız konuya hocam. Kaç ay oldu ben de puanımla bekliyorum. Lütfen ödül eklenince konuya yazın da biz de kullanabilelim. Teşekkür ederim şimdiden.

Ya sanırım 2-3 tane gibi az bilet var. Anında bitti. Ben Twitter'da paylaşıldığı ana denk geldim. Hemen girdim varken aldım. Kombinesi olan alamıyormuş yalnız bilginize,

kombinemi arkadaşa devrettim, bilet varken 2.bilet yüklenmiyormuş.

Leipzig maçında verilmedi bu maçta verildi Porto belli olmaz. En son geçen sene 1-1 biten FB maçına bile vermemişlerdi ben o maç için saklıyordum puanımı. Sonra gittim kara borsa aldım 300 liraya maalesef.

• Beyler formalar gelmis ama 30 bin puan herseyi yaptiginizda zaten 27 bin kusurr puan veriyor sacmaladilar iyice mail attim.Onun yerine 10 bin puana tshirtler filan eklemisler atki anahtarlik vs var bilginize

• evet bir çok yeni hediye eklenmiş formaları şuan ancak sistem hatasından dolayı fazla puanı olanlar alabiliyor normal şartlarda tüm albümleri bitirip paylaşınca 27000 küsür puan elde ediliyor geçen senede aynısını yaptılar sonra çok şikayet gelince puanları 27000 e düşürdüler şimdide aynısını yapacaklardır
  • Sağolun haber için, bir sürü yeni hediye eklenmiş dediğiniz gibi fakat forma 30 bin istiyor yine. Umarım düşürürler.

Acaba forma almak mı daha mantıklı olur yoksa tshirt - atkı - anahtarlık vesaire mi ikilemde kaldım
  • Gerçekten saçmalık nasıl alalım puanimiz en fazla 27000

• Ben hala 26.595 puandayım ya. Kartlar bitti ama değişen bir şey yok. 27k bile olamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Ben hala 26.595 puandayım ya. Kartlar bitti ama değişen bir şey yok. 27k bile olamadım

Facebook'ta paylaş her paylaştığına ilk seferinde 50 puan falan veriyor
  • BATE41 kullanıcısına yanıt
    Paylaştığım zaman vermemişti. Mail falan attım ama düzelen bir şey de olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Sil bi daha yap belki bir senkron problemi falan olmuştur ilkinde.
    Benim de ilk 1-2 albümde olmadı sonra sildim bi daha yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BATE41 -- 11 Kasım 2017; 10:13:56 >
  • Formalar için iletişime geçen var mı? Oyunu bitirdim fakat 29 bin puanım var, hiçbir türlü kazanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 14 Kasım 2017; 19:23:8 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.