Şimdi Ara

Beko B55 OLED 9900 5B 4K 55' TV 6999 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
11.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Bir kişi sipariş verdiğini yazmıştı, önceki sayfalarda olması lazım. Var mı bir gelişme, dün akşam gecenin yıldızı diye 11.600 gibi bir fiyattan satıştaydı?
    sipariş alındı diyor ama halen gönderilmedi bekliyorum bende gelince inceleme yaparım artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

LG C9 paneli varmış arkadaşlar. Yetkili ile konuştum.

oled yanıgı durumunda ne yapabiliriz dedim. Panel temizleme özelliği varmış ekranın. Kendisi otomatik hallediyormuş. Ölü piksel çıkınca kurulumda değişim yapıyoruz dedi.
    hocam zaten senin bu lafınla aldım tv c9 var diye :D ölü pilsel çıkınca kurulumda direk alıp götürecekler mi:)keşke ek garanti uzatmada olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

hocam zaten senin bu lafınla aldım tv c9 var diye :D ölü pilsel çıkınca kurulumda direk alıp götürecekler mi:)keşke ek garanti uzatmada olsa

Alıntıları Göster
    Hocam c9 dedi beko canli destekte adam. Soruyu net sordum rahat olun. Usb bellege olu piksel icin Belli renkli fotolarda atin. Yesil kirmizi sari beyaz va. Usb takip tum noktalara dikkatli bakin. Olu piksel varsa iade edin. Zaten sayfasinda diyor. Yenisini getirsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam c9 dedi beko canli destekte adam. Soruyu net sordum rahat olun. Usb bellege olu piksel icin Belli renkli fotolarda atin. Yesil kirmizi sari beyaz va. Usb takip tum noktalara dikkatli bakin. Olu piksel varsa iade edin. Zaten sayfasinda diyor. Yenisini getirsinler.

Alıntıları Göster
    tamam hocam merakla bekliyorum tvnin gelmesini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

tamam hocam merakla bekliyorum tvnin gelmesini :)

Alıntıları Göster
    26.06.2020 tarihinde aldığım ürünü yollamadı beko bugünde parayı iade edecez diye mesaj atmışlar bir daha online siteden alışveriş yapmam yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 10 Temmuz 2020; 14:43:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayet ettim bekoyu parayı iade etmişler bankaya

https://www.sikayetvar.com/beko/beko-online-siteden-satilan-urunu-yollamadilar

• 65pus7304 bugün geldi kuruldu , oledi neden göndermemişler enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: mkvargeloglu

65pus7304 bugün geldi kuruldu , oledi neden göndermemişler enteresan
    Iptal isteyip sonra geri çekince arkadaşlar iptal etmiş şuanda kampanya yapamayız dediler bende beni 3 hafta mağdur ettiniz dedim küçük ev aletinde %10 indirim verelim diyor. Hayır beko alırmıyım bir daha asla indirim yapıp üç hafta bekletip sonra sipariş alındı deyip parayı iade et ve büyük dünya markasıyım hata oldu deyin.. Giden zamana kızıyorum kampanya kaçırdım onların yüzünden

Konu açtımhttps://forum.donanimhaber.com/dunya-markasi-beko-magdur-etti--144476704

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi help21 -- 10 Temmuz 2020; 14:57:12 >

• Bana özel indirimde, fiyatı 7000 Tl. Arkadaşlar kimse yok mu Beko B55 OLED kullanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usluco

2 Bayiye gittim oledin icadındam haberleri yok. Bizde olan bunlar diyorlar. Eski 8-10 tv oluyor duvarda.Antalya'da bakacak yer yok.Ek garantide yapılmıyormuş maalesef

Alıntıları Göster
    OLED TVyi aldınız mı?
  • gelmeden iade ettim.almadım yani

• quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Bana özel indirimde, fiyatı 7000 Tl. Arkadaşlar kimse yok mu Beko B55 OLED kullanan?
    o nasıl oluyor hocam ? üyeliğinize mi tanımlandı ?
  • quote:

o nasıl oluyor hocam ? üyeliğinize mi tanımlandı ?

Alıntıları Göster
    Evet, üyeliğime özel bana indirim yaptılar birçok üründe. Son kullanma tarihi 31 Temmuz. OLEDTV için 7000 TL istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usluco

gelmeden iade ettim.almadım yani
    Neden iade ettiniz?
  • quote:

Evet, üyeliğime özel bana indirim yaptılar birçok üründe. Son kullanma tarihi 31 Temmuz. OLEDTV için 7000 TL istiyorlar.

Alıntıları Göster
    Bende şimdi üyelik açtım belki yaparlar bana da diye. Kaçırmıştım o ürünü çünkü. Tv'ye gelince fiyat inmiyor bende şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 15 Temmuz 2020; 14:48:9 >
  • quote:

Bende şimdi üyelik açtım belki yaparlar bana da diye. Kaçırmıştım o ürünü çünkü. Tv'ye gelince fiyat inmiyor bende şuan.

Alıntıları Göster
    Dün beni telefondan aradılar, bana özel kampanya yaptıklarını söylediler. Müşteri temsilcisini bir ara, durumu izah et. Yardımcı olacaklardır :)
    Not: Fiyatlar mağazalarda geçerliymiş, bunun için telefon numaranı belirtmen gerekecek mağazaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil2302 -- 15 Temmuz 2020; 14:51:31 >

• quote:

Dün beni telefondan aradılar, bana özel kampanya yaptıklarını söylediler. Müşteri temsilcisini bir ara, durumu izah et. Yardımcı olacaklardır :)
    Not: Fiyatlar mağazalarda geçerliymiş, bunun için telefon numaranı belirtmen gerekecek mağazaya.

Alıntıları Göster
    Bulunduğum şehirin Mağazasındada oled tv olmuyor ki. Bakmıştım.

dün sizi 444 0 888'den mi aradılar ? Beni de aramışlar da tel sessizde idi açamadım.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Evet :)
    Ellerinde olmasa da mutlaka getirirler. Site üzerinden satışlarda sorun yaşadıklarından dolayı mağaza satışını önerdiklerini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil2302 -- 15 Temmuz 2020; 14:59:18 >
  • quote:

Evet :)
    Ellerinde olmasa da mutlaka getirirler. Site üzerinden satışlarda sorun yaşadıklarından dolayı mağaza satışını önerdiklerini söylediler.
    Yine ararlar o zaman.

Dediğim gibi bulunduğum şehirin mağazasında yok. Haa dükkanlarına gidip orada parayı ödeyip getirteceksek sorun yok ama internetten almak iade açısından daha iyi. 14 günlük hakkın var sonuçta. malum bunlarda ölü piksel , banding çıkabiliyor.

65inç 10bin lira idi. Hdmi 2.1 yok diye ve bu bahsedilen 4 çekirdeş işlemcinin lg c9'dan gelen mi yoksa başka bi işlemci mi diye emin olamadığımdan dolayı almamıştım sonra pişman oldum. 55inç 7bin lira yerine 65inç 10bin'e onu almak daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 15 Temmuz 2020; 15:1:9 >
  • quote:

Yine ararlar o zaman.

Dediğim gibi bulunduğum şehirin mağazasında yok. Haa dükkanlarına gidip orada parayı ödeyip getirteceksek sorun yok ama internetten almak iade açısından daha iyi. 14 günlük hakkın var sonuçta. malum bunlarda ölü piksel , banding çıkabiliyor.

65inç 10bin lira idi. Hdmi 2.1 yok diye ve bu bahsedilen 4 çekirdeş işlemcinin lg c9'dan gelen mi yoksa başka bi işlemci mi diye emin olamadığımdan dolayı almamıştım sonra pişman oldum. 55inç 7bin lira yerine 65inç 10bin'e onu almak daha iyi bence.

Alıntıları Göster
    HDMI 2.1 ve HDR10 yok ama bu fiyata Led aydınlatmalı LCD bile alınmaz!
    Benim için 55 ya da 65 inch olmasının bir farkı yok. Belki bunu 2. TV olarak kullanacağım ileride.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.