Şimdi Ara

Beko 61260 prosmart klima mı 31225 mi hata mı yaptım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün itibariyle uzun arastırmalar sonucu yazın soğutma ve ısıtmada kullanmak üzere 12000BTU klima aldım ama kafam karıstı. Mersinde 18 metrekare odam ıcın 7/24 çalısacak tasarruflu bir klima ararken
    Beko 61260 ProSmart Inverter Klima White 12000 BTU/h : 61260 LİNKİ

Bu klimayı 5000 TL'ye aldım sizce mantıklı bir seçim mi ana derdim tasarruf uzun süreli kullanımlarda ve kalite fiyat olarak yoksa hata mı yaptım anlayamadım kısın da ısınırım yaz kıs A+++ ve yıllık soğutma kw değerleri cok dusuk geldi hocalarım bilgisi olanlar yazabilir mi teknik özellik ve isteklerime cevap verir mi ?
    61260 ürünün teknik verileri şu: Beko 61260 prosmart klima mı 31225 mi  hata mı yaptım ?

Ayrıca 3333 TL'ye bu ürün var ekolojik inverter vardı fikirleri olanlar kullananlar varsa fikirlerini söylerse cok memnun olurum hala iade edebilirim.
    31225 beko ekolojik inverter : 31225 linki

31225 beko teknik veriler: Beko 61260 prosmart klima mı 31225 mi  hata mı yaptım ?

31225 teknik verileri ısıtmada soğutmada 12000 btu'luk nasıl daha tasarruflu ve düşük hata mı yaptım 61260 almak ile lütfen bana yardımcı olur musunuz 61260 ısıtmada da a+++ 31225 A+ nasıl kw değerleri watt değerleri daha düşük yardımlarınızı fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum aradaki fiyat farkı değecek fark mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VanGuardMan -- 16 Mayıs 2020; 21:41:37 >

• Hocam Merhaba,
    Montaj yapıldı mı? Nasıl klima bir yorumda bulunabilir misin?
    Özellikle yatarken rahatsız edecek şekilde bir hava akımı yapıyor mu yapmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Hocam Merhaba,
    Montaj yapıldı mı? Nasıl klima bir yorumda bulunabilir misin?
    Özellikle yatarken rahatsız edecek şekilde bir hava akımı yapıyor mu yapmıyor mu?
    Montajı yapıldı hocam genel oalrak güzel dış ünite 18 lik kadar buyuk olmasına ragmen hem sessiz hemde az enerji harciyor lakin bizim duvarlar tuğla olunca duvarda titresim ugultu yapıyor yeri değişecek benım sımdı kurulan odam 15 metrekare havalar suan serin olmasına karsın gecen actım odam kucuk olunca fan hızı en ust sevıyedeyken mubarek odanın bırcok yerıne o havayı üflüyor hissediyorsunuz.

Bilmenı gereken en önemli husu şu bence ben bilmiyordum alınca öğrendım iç ünitedeki flaplar önden açılıp kapanıyor klasik klimalar gibi değil tavana üfletmek için ayarladıgımda tavana değilde tam dik açııyla karsıya üflüyor malesef diğer klimalar gibi tam tavana üflemiyor bunu öncelıkle bılın alırken buna bakın genel olarak guzel klima ben tamamen teknolojisinden seer scop değerlerinden ötürü bunu tercıh ettim 9 luk klimayla aynı sarfiyatta gibi birşey gerçi daha kullanmak tam nasip olmadı yerını değiştireceğim 18 metrekare odaya aldıracağım orada sağlam duvar var bu arada fan ayarlarını dilerseniz dusurebılırsınız tabi.

Yatarken uyku moduna alınabilir ses bile duymazssnız ayrıca öyle usutecek kadar uflemıyor kısıyor kendını yada duruma göre fan ayarlarını kısarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VanGuardMan -- 29 Mayıs 2020; 0:2:27 >

• Sağolun, klima555 de bu cihazı 12 likten daha büyük potansiyeli var olarak tavsiye etmişti. Teknik verileri japonlara rakip cidden. Umarım sıkıntısız kullanmaya devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0c@

Sağolun, klima555 de bu cihazı 12 likten daha büyük potansiyeli var olarak tavsiye etmişti. Teknik verileri japonlara rakip cidden. Umarım sıkıntısız kullanmaya devam edersiniz.
    İnşallah hocam teşekkür ederim.
  • Bugün aynı klimanın 12660 Arçelik olanını satın aldım. Klimanın ısıtma soğutma ve elektrik harcama değerleri kağıt üstünde ki gibiyse gerçekten müthiş. Umarım beklentilerimizi karşılar.
  • Sizler kaç metre kare oda için aldınız ya da düşünüyorsunuz ?
  • 22 m2 salon kuzey cephe
  • quote:

Orijinalden alıntı: VanGuardMan

Sizler kaç metre kare oda için aldınız ya da düşünüyorsunuz ?
    Benim kafa karışık 25 m2 salonda 12 lik bir klima var. Az yaktığı için onun yerine ya da sessizliği için yatak odası 15 m2.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.