Şimdi Ara

**BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
0
Favori
19.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony teknolojisi ile dünyada bir numara ses ve görüntü deyince akla hemen sony gelir ama insanlar bu iki özelliği birleştiren sonyricsson almaz gider nokia alır.çok tuhaf...
  • 2. resimde aynı açıyla çekilmemiş ondan olabilir mi acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Azizim

sony teknolojisi ile dünyada bir numara ses ve görüntü deyince akla hemen sony gelir ama insanlar bu iki özelliği birleştiren sonyricsson almaz gider nokia alır.çok tuhaf...

imza
  • Hiç bi telefonu kötülemek gibi bi amacım yok ama hersey ortada. K790 bir cyber-shot makine. Tamam N95 5mpx ama mpx ten daha önemli etkenler var
  • benim aklıma bir şey takıldı, yalnız,ikiside default ayarlarda olarak çekim yapılmış bunu anladım,,
    fakat bizim n95 lerde manuel çekim yapmak istendiği zaman,cihaz yazılımı foto ayarlarında daha çok foto çekilebilsin ,
    yani hafızada daha az yer kaplasın diye foto kalitesini normal olarak sunuyor size,
    eğer siz fotoyu daha net çekmek isterseniz,bu tercihi yüksek seçiyorsunuz,

yani kamera ilk açılışta foto tercihinizi siz yapın diye 3 seçenek sunuyor,
    düşük-normal-yüksek ,
    peki k790 da bu tercih varmı?yoksa foto kalitesi en iyi olarakmı ayarlanmış...

mesela iç mekan çekimleri çok kötü çıkmış 8 gb ın ,ama bu kadar da kötü değil arkadaşlar,
    ben de iç mekan çektim bir bakın şimdi aşağıdaki fotoya ,daha sonra silerim,bilgilendirme amacıyla olsun,

n95 8 gb
     **BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI**

faruk karşılaştırma içinde teşekkürler eline sağlık

not:incelemenin başında hem diyorsun bilgilendirme amaçlı,tartışma amaçlı değil diye,
    hemde başlığa yazoyorsun : **BEKLENEN K 790 N 95 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI**
    ne savaşı şimdi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 9 Nisan 2008; 19:07:02 >

• telefonumla gurur duyuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildwolft

faruk eline sağlık k790 renk ve beyaz dengesi olarak n95 den daha iyi.dikkatimi birşey çekti 2. resimde sarı taksinin üzerindeki binanın gölgesi k790 da fazla belli değil

ikinci resimde el titremesi var k 790 fotosunda ben olduğu gibi ekledim güzel bir foto değil ama keskinlik renk açısından etkisi olur diye ekledim hiç bir

foto seçip eklemedim karşılaştırmayı direk sundum ve inanın çoğu fotoyada konuya eklerken gördüm fotoları

soylu
    çoktan beri karşılaşmıyorduk farklı topiklerdeyiz bu konuda buluştuk seni görmek çok iyi oldu eski arkadaşım
    ayarlar n 95 yüksek kalitede ve 5 megapikselde çekildi.ve foto boyutları bir hayli yüksek orjinallerinide ekleyebilirim

.k 790 default ayarlrında çekim yaptı

senin fotonu n 95 konusundan biliyorum senin eklediğin fotoda ışık durumu çok daha iyi

ve çektiğin alan yukarıdaki mekanlara göre çok dar

başlık inan çok aceleye geldi konuda çok aceleye geldi hala düzenleyemedim birazda ilgi çekici olsun diye başlıgı bu şekilde yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 9 Nisan 2008; 17:51:26 >

• tek kelime ile muteşem bir karşılaştırma olmuş emeğine sağlık k790 daki renk ve netlik muhteşem ötesi bencde saygılar
  • hala diyolar n95 k850 den güzel diye.k790 nın n95i naptığını gördük.k850 nin k790 dan iyi olduğuna göre n95e
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper__max

hala diyolar n95 k850 den güzel diye.k790 nın n95i naptığını gördük.k850 nin k790 dan iyi olduğuna göre n95e

bu konuda cam driver farkı çok fazla cam driver ile esato forumlarında k 850 ve k 790 karşılaştırılmış ve karşılatırmada k 790 daha iyi çıkmıştı

ve o fotoları k 850 konusuna da eklemiştim k 850 için cam driverler henüz çıkmadı tabi cam drivelerle k 850 dahada iyi durumlara gelebilir o konu içinde buraya tıklayın

http://forum.donanimhaber.com/m_15026330/mpage_109/key_/tm.htm tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 9 Nisan 2008; 18:06:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SimoneKSK

herşey ortada k790 fotoğraf konusunda çooooook başarılı.ama güvenlik konusunda tam bir 0

güvenlik derken neyi kasdettin
  • quote:

quote:

herşey ortada k790 fotoğraf konusunda çooooook başarılı.ama güvenlik konusunda tam bir 0

Evet ben de çok merak ettim.
    Güvenlik derken?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2wicky

quote:

quote:

Evet ben de çok merak ettim.
    Güvenlik derken?

herhalde mesajları ve dosyaları şifreleyemediği için güvenlikte sıfır dediğini

düşünüyorum ama bu şekide düşünüyorsa patch sayesinde her yere şifre koyabiliyoruz

bütünpatchler değişiklik ve cam driverler için imzama tıklamanızı öneririm

• bence sony bu güvenlik işini kendi halledip orjinalinde bize sunmalıydı. patch olayını bilen var bilmeyen var. ayrıca ben orjinalini bozmaya yeni bişey yüklerken olan özellikleri kaybetmeye korkuyorum
  • Özellikleri kesinlikle kaybetmezsiniz ama bazı kullanıcılar orjinal ayarlarını bozmak ta istemiyor.
  • faruk,seninle tekrar karşılaşmak benim içinde sevindirici eski dostum

senin d500 le az çektirmedin bize

katze ,
    telefonu değiştirdinmi dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 9 Nisan 2008; 20:18:12 >
  • Ne günlerdi...

Telefonu uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katze -- 9 Nisan 2008; 20:21:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

faruk,seninle tekrar karşılaşmak benim içinde sevindirici eski dostum

katze ,

sıra şimdi k 790 da pm attım

• quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: soylu

faruk,seninle tekrar karşılaşmak benim içinde sevindirici eski dostum

katze ,

sıra şimdi k 790 da pm attım

yapma

pm cevapladım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 9 Nisan 2008; 20:39:01 >

• Ne oluyor orda?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.