Şimdi Ara

**BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
19.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SE kullananların en çok eleştirdiği Nokia telefonların abartılı ve doğal olmayan renklerde çekim yapması K790 na yüklenen cam drıver la K790 ın resimlerine yansımış sanki.Örnek beyaz reno nun önünde duran trafik kuka sı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termit. -- 9 Nisan 2008; 0:21:38 >
  • ilginç bi karşılaştırma olmuş!
  • quote:

Orjinalden alıntı: termit.

SE kullananların en çok eleştirdiği Nokia telefonların abartılı ve doğal olmayan renklerde çekim yapması K790 na yüklenen cam drıver la K790 ın resimlerine yansımış sanki.Örnek beyaz reno nun önünde duran trafik kuka sı.

İyi yakalamışsın.

k790i fena tokatlamış.
  • quote:

SE kullananların en çok eleştirdiği Nokia telefonların abartılı ve doğal olmayan renklerde çekim yapması K790 na yüklenen cam drıver la K790 ın resimlerine yansımış sanki.Örnek beyaz reno nun önünde duran trafik kuka sı.

sanırım withan ya da vivid color ile çekmiş fotoları. Bunlarda renkler biraz abartılıp canlı çıkması sağlanıyor tabi bazen parlak renkteki cisimler böyle abartılı olarak parlayabliyor. Kırmızı turuncu vs.
  • Nokia nın herhangi bir telefonu böyle abartılı renklerde resim çekince doğal değil,abartılı,doğal rengi tercih ederim vs vs vs vs diye yerden yere vurulur.Demek ki abartılı ve doğal olmayan renkler göze daha hoş geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termit. -- 9 Nisan 2008; 0:51:30 >
  • Abi gerçekten k790 N95'den baya üstün görünüyo.emeğine sağlık farukkk.N96 çıkacak yakında.belki de çıkmıştır.inanıyorum ki k790 onunla da boy ölçüşür....

Nokia 5 mp = Sony Ericsson 3 mp
  • quote:

Nokia nın herhangi bir telefonu böyle abartılı renklerde resim çekince doğal değil,abartılı,doğal rengi tercih ederim vs vs vs vs diye yerden yere vurulur.Demek ki abartılı ve doğal olmayan renkler göze daha hoş geliyor.

arkadaşım sadece sende karşılaştırmada ki renkleri abartılı buluyorsan bir kent sigarası paketinden renkleri kontrol edebilirsin

trafik kukasında renk biraz parlak çıktığı doğru ama detay keskinlik renk k 790 da olduğunuda görüyorsundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 9 Nisan 2008; 9:27:37 >
  • Teşekkürler. Net bir karşılaştırma.
  • emeğine sağlık faruk
  • quote:

Orjinalden alıntı: juti34

emeğine sağlık faruk

quote:

PHI Tarih 9 Nisan 2008; 8:47:45
    Teşekkürler. Net bir karşılaştırma.

rica ederim arkadaşlar
  • Faruk,
    Karşılaştırma için teşekkürler.
    N95 8gb'in foto adına yazılım güncellemesi şart.
    Düz N95 daha iyi çekiyor, N82 de düzden burun farkıyla önde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér

Faruk,
    N95 8gb'in foto adına yazılım güncellemesi şart.
    Düz N95 daha iyi çekiyor, N82 de düzden burun farkıyla önde.

rica ederim Révølvér hocam
    yakında değişik modellerlede karşılaştırmada burada olacağım

N 95 DÜZ İLEDE KARŞILAŞTIRMA ÇOK YAKINDA AMA

ÇOK FAZLA FARK OLMADIĞINI SÖYLEYEBİLİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 9 Nisan 2008; 15:10:21 >

• biara internethaberde cep tellerin foto kalitesi test edilmişti k850i le n95 düz yarışıyordu ve kazanan se olmuştu tabi alt modellerde lg samsung g600 gibi teller sınıfta kalmıştı
  • Oldukça marjinal bir karşılaştırma olmuş, emeğinize sağlık, çok çok beğendim, benimde daha önceki tecrübelerime dayanarak kendi düşüncem, cyber-shot serisi cihazların muadili diğer cihazlara göre fotoğraf kalitesi yönünden daha iyi sonuç verdiği yönünde, teşekkürler...
  • Çok güzel bir karşılaştırma olmuş.
  • çok güzel olmuş k790 ezip geçmiş vayy bee
  • forever k790
  • quote:

Orjinalden alıntı: KB24

se nin nokiadan üstün olduğunu keşke bazıları anlayabilse.

Gönülden katılyıorum sana hocam Bende Bir LG kullanıcısı olarak diyorum ki foto konusunda SE uzmandır. Nokia 1 kere kullandım oda çok hoş telefondu 8800 Silver. Yoksa foto konusunda falan SE diyorum başka da bişey demiyorum. Saygılar ...
  • faruk eline sağlık k790 renk ve beyaz dengesi olarak n95 den daha iyi.dikkatimi birşey çekti 2. resimde sarı taksinin üzerindeki binanın gölgesi k790 da fazla belli değil
  • @farukkk
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.