Şimdi Ara

**BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
0
Favori
19.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: infrared

eline koluna sağlık
    n91 i saymazsak ki saymamamın sebebi berbat olan kamerası vede ekranı çabuk bozulan hdd si ve çok kaba oluşu nokia hala muzik konusundada se den çok şey oğrenmesi gerek. genel ortalamaya bakılırsa se kamera vede müziği beraber aynı telefonda sunmayı çok iyi biliyor.

müzik konusunda n91 sony nin telefonlarından daha iyi özellikle kulaklıkta.bildiğim kadarıyla kulaklıkta n91 den daha iyi olan hiçbir model yok
  • Karşılaştırma için teşekkürler...!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Orjinalden alıntı: farukkk

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

atarım? bişe anlamadım abi be...

ufak bir espiri idi sendede n 95 ve n 82 var olduğu için senlede karşılaştırma yaparım demek istemiştim pek anlaşılmadı

hala anlamadıysan normal

bendede bu saate uyku sersemliği var

abi atar ne ben onu anlamadım.

atar argo kelime olup
    karşı geliyorsan anlamında kullandımkomik olsun diye söyledim
    gece mahmurluğu

bu seferde mahmurluk ne demek deme

quote:

TuRaN.z Tarih 10 Nisan 2008; 15:17:23
    iphone nun saçma sapan konuları arasında forumda nostaljik bir havada böyle bir konu görmek güzel, eline sağlık farukkk. karşılaştırmaya gelince genelde senin tel beğenilmiş bu tarz fotolarda bencede öyle...

eski dostlarla karşılaşmak çok güzel

quote:

..Knight.. Tarih 10 Nisan 2008; 16:48:59
    Karşılaştırma için teşekkürler...!

rica ederim 2veya 3 gündür göremiyordum seni forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 10 Nisan 2008; 17:02:40 >
  • aaaaa o ne ya resmen ezmiş k790 koskoca 5 mpxli sonyericsson
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

atar argo kelime olup
    karşı geliyorsan anlamında kullandımkomik olsun diye söyledim
    gece mahmurluğu

bu seferde mahmurluk ne demek deme

heeee tamam diyorum bu ne demek yaa...

kapışırız 1 ara...
  • quote:

rica ederim 2veya 3 gündür göremiyordum seni forumda

Vize sınavlarım başladığı için internete pek girme şansım olmadı.
  • bazen bende diyorum atar yapma la diye bazıları anlamıyo one diyo
  • abi n95 in 5mp duman oldu
  • ben de bu aralar tam 2. el bi k790/800/810 alma düşüncesindeydim... galiba k790 isabetli bir tercih olacak değil mi?
  • 3G desteği ve tasarıma pek fazla önem vermiyorsanız Sony Ericsson K790i ideal bir tercihtir.
  • güzel karşılaştırma
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostweb

bazen bende diyorum atar yapma la diye bazıları anlamıyo one diyo

ankara ya özel bir kelime olabilirmi

rica ederim arkadaşlar
  • Kardeşim sony telefonun chipini lensini ekranını kendi uretiyor o kadarda fark olacak tabiki her parça kendi uyumunda bir orkestra gibi çalışınca bu kalite ortaya cıkıyor...nokia toplama oldugundan parçalar birbirine uymuyor
  • bu günde n 95 düz ile ile k 790 2,60 wihten cam driver karşılaiştırdım sonuç bu bir çok fotograf örneği var ama sonuç bundan farksız değill n 95in en iyi çektiği fotoyu ekledim n 95 ayarlarına itiraz eden olursa diye ekliyorum bazıları ayar demişti 5 mp boyut kalite yüksek ve beyaz dengesi bulutlu ıso otomatik ve şunuda belirteyim n 95 de odaklama sorunu çok fazla[ b]odaklamıyo naxcoda söylemiş odaklama sorunu olduğunu n95 konusunda 8 gbyt böyle değildi odaklama sorunu yoktu

bir türlü odaklamıyo çekerken oha dedim k790 nı daha da sevdim

n 95 düz
     **BEKLENEN K790 N95 DÜZ 8 GBYT FOTO KARŞILAŞTIRMASI 3,2 VE 5 MP SAVAŞI**

k 790 ultimate wihten 2,60 bulutlu mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 11 Nisan 2008; 14:46:30 >
  • faruk kardeş daha fazla n95 fotosu koyma. bune abi göz zevkim bozuldu . k790 fotosu koyda nokiacı arkadaşlarda faydalansın foto görsün
  • N95 mi şimdi bunu çekti ?
    Yapmayın beyler ya, ben daha bugün çektim bu fotoyu . İşte N95 :

Valla ben kendi çektiğim fotoları gerek N95 le olsun, gerek N82 ile her zaman sevmişimdir.
    Çekenden çekene çok fark var.
  • Nokia N95'in lensi ya kirli ya da kamerada odaklama sorunu olmuş.
  • @farukk lensi temizlemiştir. Bu kadar basit bir hata yapmaz heralde. Uzman mobil sonuçta.
  • naptın faruk o bulutlu modda çekilir mi renkler gereğinden fazla abartılı çıkmış keşke otomatik modda çekseydin :D n95 e gelince az güneşli yerler n95 gerçekten iyi sonuçlar veriyo ancak biraz güneş gördüğünde aşırı parlama yapıyo saçmalıyo...
  • Ben Donanim haber cep telefonu bölümünü sizlere 2 özlü sözle özetleyeyim.
    1-Kuzguna yavrusu şahin gözüküyor
    2-Kimse yoğurdum ekşi demiyor
    Tartışmaya gerek yok.SE kullananlar,hey yavrum SE nokia yı ezmiş yemiş bitirmiş parçalamış,
    Nokia kullananlar SE nin şusu eksik,busu eksik,şurası yamuk,tipi kayık,SE yi bitirmiş,yemiş vs vs
    Ben biliyorum ki N95 burdakilerden daha iyi resim çekiyor,artık sadece benim bilmem de bana yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termit. -- 11 Nisan 2008; 18:40:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.