Şimdi Ara

Bein Connect - Süper Lig sezonun tüm maçları Aylık 19 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Digitürk’ ün anlaşması bitti, artık platformda malesef HBO dizileri yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Ben webden izliyorum hocam.Monitör 2k ama yayın bayağı bayğı 720p oluyordu

• Gecenkinden satın almıştım demekki artık bir avuç dolusu paralar verilmeyecek bu aboneliklere

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt

kardeş çok doğru bir mantık kurmuşsun. sabah sabah iyi güldürdün 

• bizim gibi enayilere android tv li olanı sezon başında 800 liradan itelediği yetmemiş sanırım.

yarım sezonu da 300 liradan satmaya çalışıyorlar.

• Fiyatı uygun gibi gözüküyor ama yorumlar hep çok kötü.Yani para verip çamur görüntülü bir şey izlemek istemiyorum.İptv bakmaya başladım ben

• Sezon mayısta bitiyor ama biz ağustosa kadar dahil mi ödüyoz neden ki !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Çamur goruntu yok hocam. Lg tv web tarayicisi ile gayet guzel goruntu veriyor. 65inc oled kullaniyorum.

Ayda 20 liraya haftasonu 3-4 mac izliyorum. Bir sigara paketi parasi aylik. Ustune dizilerde var. Onlari da izliyorum. Daha ne olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21guns 2 kullanıcısına yanıt
    Geçen kampanya da almıştım yine bu fiyata. Çamur bir görüntü ile hiç karşılaşmadım. PC den açıp TV ye bağlıyorum. Tek sıkıntısı 10 15 saniye geriden gelmesi.

• Başlık açan arkadaşa teşekkürler. Aldım.

• TC hatası veriyor 3 farkı TC denendi

• sony android tv için bunu açan web uygulaması var mı önereceğiniz? ben bulamadım.

android tv'den mobil uygulama yükleyip izlenebilir TV paketine gerek yok ama görüntü ona göre zayıf kalıyor. görüntü 1080p sanırım ama sony upscale'i iyi olduğu için fena değil. bu fiyata alınır. hafta sonu gündüz leş maçları açıyorum hareketli ekran aksiyon oluyor. ssportplus da var, ev sportsbar'a döndü.

mac os için: safari'de kötü, chrome'da iyi. çözünürlük seçenekleri bile yok safaride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 27 Aralık 2021; 12:29:51 >
  • Teklifi nereden görüyorsunuz? Giriyorum ilk bantta maç film dizi reklamı var kampanyalarda paketler çıkmıyor(Mevcut taraftar paketim var ocakta bitiyor

• Görüntü çözünürlüğü hala 720p mi?

• Evet 1080P bile değil

• harock kullanıcısına yanıt
    Keşke bir + ücret olsa 4k verseler. 1080p bile verilmiyor... Hiç önemsemiyorlar ne yazıkki.

• Smart tv dahil eklenen pakette de görüntü 720p mi acaba ? Malum sitelerden aldığım görüntü kalitesi 19 luk paketten iyi

• harock kullanıcısına yanıt
    Evet, görüntü kalitesi kötü olmasada 720p.

• ben sezon başı uydulu olanını almıştım taraftar paketi 40 tl'ye.

uydudan tuttuğum takımın maçlarını izliyorum, web'den izlediğimde de görüntü kalitesi hiç iç açıcı değil. çamur diyemem ama ortalama düşük bitrate'li 720p diyebiliriz.

bir beinconnect'te maç açın, bir de ssport'da açın farkı görürsünüz zaten. ssport'ta cam gibi görüntü.

ama ben illegale başvurmam parasını verir orijinal sağlayıcıdan izlerim diyenler için zaten daha ucuzu yok.

ben şahsen bu kafadayım, verdim yıllık 120 lira ssport plus + 480 lira uydu alıcılı digitürk kampanyasına izliyorum çatır çatır. uydudan maç izlemenin konforu bir başka  

• nick-mesaj kalitesi uyumsuzluğu.
    hocam ssport falan olsa neyse, bu çöp ve şikeli lige bu para verilmez. bknz. -> fikret orman. ne haltlar çevirmiş şimdi ortaya çıkıyor. muhtemelen 5 sene sonra da ahmet nur çebi konuşulacak.
    malı götüren götürene ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.