Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

beIN CONNECT (Dilediğin Yerde) ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
350
Cevap
13
Favori
98.059
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> beIN CONNECT (Dilediğin Yerde) ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15788 Mesaj
    40 yılda bir maç izlemek için uygulamayı açtım. Hata 205 diyor. Şerefsizlik adeta. Para veriyorsunuz ama hizmet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Ekim 2019; 2:52:36 >
  • Çavuş
    59 Mesaj

bende akşam deniyim bakalım , büyük olasılık maç izlemiyceğiniz zaman şifrenizi paylaşırsınız başkasına mantığı ile yapmışlar ama saçmalığın dik alası istesem bi notebook'a web den girdirir hdmi ile bağlatır gene paylaştırırım sırf zorluk olsun diye yapılan garip bi uygulama olmuş ölese :)
    |
    |
    renovatio033 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: programmer_onur

40 yılda bir maç izlemek için uygulamayı açtım. Hata 205 diyor. Şerefsizlik adeta. Para veriyorsunuz ama hizmet yok.

Kendi mesajımı alıntılıyorum. Sorunu eski Apk yükleyerek çözdüm. Bu Allahsızlar sanırım son sürümde Android 5 ve 6 için destek vermeyi kesmişler. Beş para etmez bir geliştirme ekibi ve idaresi var. Eski Apk açıyor şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Digitürk play yurtdışı için şuan apple tv uygulaması gelmiş, bein connect içinde yakında gelebilir.
    https://apps.apple.com/tr/app/digiturk-play-yurt-d%FD%FE%FD/id434813948?l=tr
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar şampiyonlar ligi için paket satın almayı düşünüyorum yayınlar HD kalitede mi? İki yıl önce falan bir iki aylığına Digiturk play kullanmıştım o zamanlar çözünürlük 360p seviyesinde falandı çok kötüydü şuan nasıl?

Orijinalden alıntı: isbara alp

Arkadaşlar şampiyonlar ligi için paket satın almayı düşünüyorum yayınlar HD kalitede mi? İki yıl önce falan bir iki aylığına Digiturk play kullanmıştım o zamanlar çözünürlük 360p seviyesinde falandı çok kötüydü şuan nasıl?
    2 hafta önce 720P idi görüntü kalitesi Bein Connect de
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2067 Mesaj
    Connect üzerinden film ve dizi seyredebiliyordum ki (Canlı tv hariç) bugün uygulamanın güncellendiğini gördüm. Giriş yapmaya çalışıyorum ancak olmuyor. Uygulama açılış sayfasında "Uydu aboneliği olanlar uydu alıcınızı İnternete bağlayarak Bein Connect'e erişebilirsiniz" yazıyor ancak yinede giriş yapamıyorum. Bu sorun ne zaman çözülür. Bilgisi olan var mı ?

Saygılar

|
    |
    Ben şikayet var sitesi üzerinden de, online işlemler üzerinden de kayıt oluşturdum.Smart tv ile kutu üzerinden Portal uygulaması aracılığıyla Connect seyredilebiliyorken modüle bunu kapatmak ayrımcılıktır. Kutu ile seyredenler para veriyorda biz bedavaya mı seyrediyoruz bu yayınları. Birine aç diğerine kapat. Özellikle modül kullanıcıları da bu konudaki rahatsızlıklarını aynı şekilde yayıncı kuruluşa iletirse inşallah yakın süreçte bir düzeltme yapılabilir.

Saygılar

|
    |

|
    |

Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.

AŞK işte..!!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,304
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.