Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
4.358
Cevap
135
Favori
466.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BeinConnecti açabililen varmı acaba? Miboxtan açılmıyor tvdeki uygulamadanda hatta cep telefonundan dahi açamıyorum sizde de aynı sorun varmı?
  • brooklyn666 kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamada sıkıntı yok
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Hocam mobilde ‘ de wifi bağlıysa açılmıyor.

• brooklyn666 kullanıcısına yanıt
    Açılıyor hocam.sıkıntı sizin tarafta
  • Merhabalar...

İlk kez evimde maçları izlemek için paket almak istiyorum. Ancak bu konularda çok bilgim yok.

Sizce hangisini ve maç dışında da uygun olacak şekilde neyi seçmem akıllıca olur...

Şimdiden çok teşekkürler.

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Hangi içerikleri izlemek istediğinize bağlı.Mesela Avrupa maçları için Spor ekstra almanız gerekiyor.

Avrupa'dan kasıt Şampiyonlar Ligi mi? Yok ligler ise gerek görmüyorum. Türkiye Ligi kafidir...

• bein connect almak istiyorum mevcutta kablonet+teledünya kullanıyorum taahhüt bitiyor fiyatlar artmış kablonetten memnunum ancak teledünya gereksiz geliyor aşırı tv izlemiyorum bende kablonet sadece netini alıp teledünya yı iptal ettireceğim hem maçlar hemde ulusal kanallar için beinconnect üyeliği almak istiyorum ancak samsung smart tv lerde genel bir sorun var çözülmeyen heryer şikayet dolu kararsız kaldım televizyonum 2018 model tizen samsung herkes samsung larda görüntünün 144p olarak geldiğini ve labtop bağlayarak idare ettiklerini söylüyor o zaman işime gelmez laptobu bağladıktan sonra ne anladım bu işten yardımcı olacak yada tavsiye verecek var mı ?

Disney Netflix Exxen Amazon BluTV hepsini açıyor ama nedense Bein açılmıyor müşter hizmetleri İss görüşün dedi görüştüm altyapı çalışması yapılmış onla alakalıymış ne hikmetse sadece bein de problem var garip 🤔

• Satıldığı için post silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaganmit -- 28 Eylül 2022; 10:24:39 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt

Mi box markette airtv yazınca çıkıyor.Beinconnect aboneliğiniz Yoksa uygulama tek başına bir işe yaramıyor.İllegal uygulama zannettiler heralde mesajlarımı silmişler.

• Vole nin super fan tokeninden 20 tane kitleye sezon sonuna kadar takım maçları ücretsiz diye duydum, bilgisi olan varsa yeşillendirebilir mi ?

• Beinconnect alacakları tekrar uyarayım, sitesinde, telefon çözüm merkezinde ve uygulamasında paket iptal seçeneği olmayan bir platform bu. Örneğin deneme amaçlı aylık palet alırsanız iptal edemiyorsunuz. Kredi kartını kapatarak aboneliği bitirebildim. Kesinlikle güvenmeyin, sanal kart kullanın.
  • Yurtdışındayken izleyemiyorum nasıl izleyebilirim vpn de aldım çalışmadı hata veriyor, özel ip falan mı almalıyım?

Lütfen yardım!
  • Merhaba,

Xbox Series S'teki Microsoft Edge'den Bein Connect'e girdiğimde; Bein Sports kanallarını, yani maçları izlemeye çalışırken 'bir hata oluştu. lütfen daha sonra tekrar deneyin.' şeklinde hata veriyor player ekranında.

İşin ilginç tarafı diğer tüm kanalları sorunsuzca açabiliyor. Bu sorunu sadece Xbox'ta yaşıyorum; bilgisayar ve telefonda sorun yaşamıyorum.

Xbox'taki bu sorunla alakalı çözüm önerisi sunabilecek olan var mı?

• thereisntaspoon kullanıcısına yanıt
    tarayıcıda flash desteği olmayabilir hocam..
  • thereisntaspoon kullanıcısına yanıt

Cihazın bellek kullanımı yetersiz olabilir. Ondan dolayı bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

• Bein connect smart TV paketlerinde çözünürlük farkı var mı yoksa sadece TV'deki uygulama ile izlemek için mi gerekli?

• Arkadaşımla bein connect alacağız aynı anda ikimizde TV üzerinden kullanıp aynı üyelikle film dizi belgesel en önemlisi tv kanallarını izleyebilir miyiz acaba?

Maç yayınlarını ben izlemicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyznker -- 28 Eylül 2022; 23:21:37 >
  • Tyznker kullanıcısına yanıt
    Maçlarda aynı anda açınca bir cihaz uyarı verip kapanıyor ama film.ve dizide denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.