Şimdi Ara

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.357
Cevap
136
Favori
466.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beinconnect aylık yenilemeli paket almıştım, yarın yenileme günü. İptal etmek istiyorum ama iptal seçeneği yok, kaldırmışlar. Böyle saçmalık yok, canlı yardımda da yapılmıyor. Kredi kartını kapattım bende. Üç kağıtçılık bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık abonelik bile alırken sanal kart kullanmak daha mantıklı.Abonelik iptali yapamıyorsanız sanal kartı anında iptal ederek kurtulabilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şimdi telefon ettim, beinconnect için müşteri temsilcisi seçeneği yok. İptal için 4’e basın diyor basınca siteden iptal edin diyor, sitede ise şu an iptal seçeneği yok. Muazzam bir sahtekarlıkla karşı karşıyayız. Kredi kartını kapattım. Sakın beinconnect’ten paket almayın.

• Uydu yayınıyla arasındaki gecikme süresi kaç saniye bilen var mı ?

• Samsung tv uygulaması resmen çöp, ligin başından beri her maç kaliteli başlayıp 30 saniye sonra 144p oluyor, 4k tv'de 144p izlemek demek, göz sağlığının bozulması demek. Lanet olsun dedim BTK'ya şikayet ettim aradılar 1 hafta sonra dedim iptal edin, paramı geri verin kabul ettiler. Sizde benim gibi yıllık üyelik aldıysanız bu yolu izleyebilirsiniz. Para kaptırmayın bunlara.

• Bende aylık almıştım şimdi yenilemeyi iptal ettım sıkıntı yok
    beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sezonluk almayı düşünüyorum 4 ekran, sezon başı kampanya varken almadığıma pişmanım ama yorumlarınızda hep kötü ne yapsam bilemedim valla.

• qLhF Q kullanıcısına yanıt

Valla biz de 1 aydır sezonluk Süper Lig paketi kullanıyoruz, gayet de memnunuz.

• yusufir kullanıcısına yanıt

Nerden aldınız hocam ? beinconnect üzerinden mi ? Tv de mi izliyorsunuz acaba ?

• qLhF Q kullanıcısına yanıt

Direk BeIN Connect üzerinden aldık. TV uygulaması olarak da Android TV uygulamasını kullanıyoruz.

• Kaçak Mazot kullanıcısına yanıt

Demediler mi kalitenin düşüklüğünün sebebi internet altapınız vs beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU] parayı iade ettilerse ne güzel :) hayırlı olsun.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Galiba BeIN'in Smart TV uygulaması sıkıntılı.. Herkes sorun yaşıyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]  arayan arkadaş yapmaya çalıştı fakat 56k döneminden beri internet kullandığımı, internetin hızlı olup olmadığını anlayabildiğimi tek sorunun ya serverlarınız ya da app'inizdir diye ağzına tıkınca kabul etmek zorunda kaldı ama bu yöntemi kesinlikle deniyorlar ayrıca tek sorunun bende olmadığını anlattım.

• tutturamayanlar kullanıcısına yanıt

Ben de taraftar paketi alırken bir aylık ücretsiz eğlence paketi aldım, bir ay bitince aylık 14,50 TL den yenilenecek ancak benim paketimde iptal seçeceği çıkmıyor, siz ekstra birşey yapınca mı çıktı, ya da dönem sonuna doğru mu çıkıyor acaba, şu an itibariyle ben de hiçbir şekilde iptal edemiyorum

beIN CONNECT (TODTV) [ANA KONU]

• rizademir R kullanıcısına yanıt

1 aylık değil, 1 yıllık paket almışsınız! Haftalık, sezonluk ya da yıllık paketlerde iptal seçeneği yok maalesef! Süresi dolunca otomatik olarak üyelik iptal olur.

• Aslında tam olarak şöyle oldu, ben turkcell pasajdan sezonluk taraftar paketi almıştım, kodu bein connect sayfasında tanımlarken bu eğlence paketi teklifi çıktı, taraftar paketi aldığım için gelecek tüm bildirimleri kabul etmem şartıyla ilk ay ücretsiz kalan aylar 14,50 TL den otomatik yenilemeli sezonluk eğlence paketi teklifi sunuldu, teklifin altında da net bir şekilde “istediğin zaman iptal” yazıyordu, bu durumda da sezonluk mu almış alıyorum? İstediğin zaman iptal ibaresinin olduğunu net hatırlıyorum

• rizademir R kullanıcısına yanıt

Valla paylaştığın ekran görüntüsünde bitiş tarihi olarak 4 Ağustos 2023 yazıyor.

• Merhaba, annem için eğlence paketi alma niyetim var.Sadece ulusal kanallara bakacak.
    Ancak biraz siteye bakarken kendim için de düşündüm.Spor ekstra(premier lig falan olsun istedim) acaba bu paketin içine ulusal kanallar eklimidir yoksa ayrıca eğlence paketi de almam gerekecek?

• veradrake V kullanıcısına yanıt
    Bende spor ekstra var.Bu pakete 20 den fazla ulusal kanal dahil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • veradrake V kullanıcısına yanıt

Hangi paketi alırsan al, tüm ulusal kanallar aktif olarak gelir.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.