Şimdi Ara

Behringer hc 2000b Baş ve Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık Hakkında Düşünceleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu linkte görebileceğiniz üzere =>
    Satış Linki, Behringer hc 2000b marka/modelinde bir bluetooth kulaklığı satınalmak için hedefe aldım. Ancak kulaklık hakkında tecrübesini paylaşan ya da kulaklığı inceleyen bir kaynak bulamadım. Eeee bir inceleme olmadan da her ne kadar markası Behringer olsa da bir kulaklığa balıklama atlamak istemedim.

Şimdi; bir kere artıları:

1 Marka sağlam
    2 Uygun fiyatlı
    3 Tasarımı bana uygun, yanarlı dönerli değil

Düşündürücü tarafları:

1 Referans kulaklık kendisi. Bu da ses kayıt stüdyoları için iyi olabilir ancak benim kullanım amacım için pek bir hevesimi kaçırıyor. Bas ya da tiz manyağı değilim ancak müzik için biraz V tipi eq iyi gider.
    2 Teknik bilgilerine ayrıntılı bir şekilde ulaşamadım. Mesela aptx var mıdır, yok mudur...
    3 Kullanılan malzeme "çatırt diye ikiye bölünürüm ben" diye bağırıyor.
    4 İçinde kocaman batarya olmasına rağmen baş üstü kulaklıkların bile ses seviyesi düşük. Teknosada baya bir kulaklık denedim. Bu da mı düşük acaba?

İşte böyle bir çıkmaz içerisindeyim. Bilgisi fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:9:44 >
  • Cevap için teşekkürler. Stüdyo kulaklıklar hakkında bilgim var aslında. Kullanmışlığım da var. Ama bu kulaklığın genel olarak ses karakteristiğinin, ses seviyesinin ve izolasyonu gibi özelliklerinin nasıl olduğu konusunda internette bir bilgi mevcut değil. 2 ay olmuş çıkalı.
  • stronger06 S kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklık bana eski ve bilinen Behringer markasının bugünlerde bayağı büyümüş kablosuz kafaüstü pastasından pay kapma çabası gibi geldi.

Ama çok da hevesli değiller ki detaylı bilgiler yok.
    Bence bunla zaman kaybetmeyin. Alın JBL gitsin:

https://kulakligim.net/kafaustu/jbl-tune-500bt-incelemesi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. JBL t500bt' yi denedim ve hem ses seviyesi bir miktar düşük geldi hem de kulak üstü (kulağı kapsayan değil, yani küçük) bu model. Kulaklığı takınca, küçük olmayan kafalı benim için at ve kelebek hikayesi gibi bir görüntü oluştu. Ancak dinlediğim birçok bluetooth kulaklıktan daha lezzetliydi sesi. Şu behringerden bi umutluyum aslında...
  • stronger06 S kullanıcısına yanıt
    Peki. Gelsin, İstanbuldaysanız yerime buyrun. Onu denemek isterim. Bendeki Edifier bluetooth kafaüstü kulaklığı da denersiniz. Yerim Akmerkeze yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Az önce siparişi verdim. Bir kaç gün denerim merak eden olursa fikirlerimi burada paylaşırım. Ancak istanbulda değilim maalesef. Davetiniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stronger06

Az önce siparişi verdim. Bir kaç gün denerim merak eden olursa fikirlerimi burada paylaşırım. Ancak istanbulda değilim maalesef. Davetiniz için teşekkürler
    Selamlar. Kulaklık hakkında yorumlarınız nedir? Elinize ulaştı mı?
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet, kulaklık elime ulaştı ancak bir süre kullanıp iade ettim.

Hatırladığım kadar kulaklık için yorumlarımı yazayım:

- Ses seviyesi düşük,
    - Kulaklık stüdyo kulaklığı olduğundandır herhalde hiçbir belirgin karakteri yok. Yani flat bir kulaklık (benim için müzik dinlerken zevk alınmayacak bir kulaklık).
    - Kablolu olarak ve bluetooth üzerinden 4 cihaz üzerinden denemeler yaptım ve ne ses seviyesini arttırabildim ne de ses karakterinde değişiklik yapabildim (bas seviyorsanız öyle bir iddiası yok).
    - Batarya dayanma süresini deneyemedim,
    - Konforu kulak üstü kulaklıklar için iyi,
    - Pasif ses izolasyonu iyi, kapalı tür bir kulaklık. Dinlediğiniz müzipi dışarı ve dışarının sesini içeri almıyor.
    - Malzeme kalitesi orta veya bir tık altı.

İade edip anker soundcore life q10 aldım bir miktar daha ucuza. Ve bu kararımdan inanılmaz mutluyum.
  • Bende bu tarz kulaklık arıyorum. Aklıma yatan Anker Soundcore Life Q10 var. Birde Behringer Hc 2000B var.
    Kullanım alanım bilgisayarda çalışırken kullanmak, video, film izlemek. Önerileriniz varsa alırım

Anker soundcore life q10 hakkındaki yorumunuz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muteheyyic -- 3 Nisan 2020; 18:51:19 >

• Durumu şöyle özetleyebilirim:

Eğer amacınız müzik üretmek için referans bir kulaklık sahibi olmak değilse, her açıdan Anker' i öneririm.

Sadece Anker biraz daha ağır olabilir ki bu da bir müddet sonra rahatsız edebilir(?). Fakat beni, bu ağırlığı da rahatsız etmedi. Ankerin bir sıkıntısı da şey olabilir hmm basları gerçekten oldukça kuvvetli. Bu durumda da bas sevmiyorum diyen var ise o kişiyi rahatsız edebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.