Şimdi Ara

Beholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
25.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

YOKMUŞ yani henüz eklenmemiş

• Nereye nasıl ekleyecekleri ile ilgili bilgim yok arkadaşlar ama Steam sürümüne geldi.

• Merhaba, oyunu maalesef ekonomik durumlardan ötürü satin alamiyorum ve gercekten oyunun faniyim. Normalde crack indirmem ama Crack olan bir site varsa bana atabilir misiniz ?

• Selamlar sırf bu mesajı yazabilmek için üye oldum siteye . Konuya geçersek oyun yağ gibi akıyor en son hava açıktı şimdi kapattım oyunu saatelrin nasıl geçtiğini anlamıyorsun türkçe dil desteğiyle neyin ne olduğunu anlayarak oynamak aşırı zevkli geliyor . Çeviri de emeği geçen herkesin eline koluna sağlık :) <3

• Efendim elinize kolunuzu sağlık biraz geç oldu ama yapacak bir şey yok uzun zamandır takip eden biri olarak sorunun siz de olmadığını da biliyorum ancak oldu mu oldu tekrardan teşekkürler ve elinize sağlık

• haberini az önce aldım oyunu indirmeye başladım uzun bir bekleyiş de olsa oyunu türkçe oynamamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederiz

• Çeviriyi beğendiyseniz ne mutlu. Beholder serisinin hayranı biri olarak bu oyunun bende de yeri farklı. :)

• Hocam sanırsam alawar bir ihtimal beholder 4 yapmayı planlıyor tarzı söylentiler çıktı eğer çıkarsa ve projeyi kaparsanız 1 sene önceden dosyaları iletsinler yoksa oyun cıktıktan 999 yıl sonra ekliyor yapımcı kardeşimiz (size laf etmiyorum yapımcıya laf ediyorum )

• Yav hocam bi konuşsan ya da en azından bilgi alsan güncelleme ne zaman epice gelecek diye olmaz mı? Kaç gün geçti bekliyorum artık inşaallah epice de getirirler modundayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece_Alp G kullanıcısına yanıt

Çok önceden sordum bunu bir planlarının olduğunu ama henüz hiçbir şeye başlanmadığını söylediler. O yüzden şu an için bir hareket yok.

• omertt13 O kullanıcısına yanıt

Daha önce mobil oyuna bile getirmişlerdi ama bunda ne zaman ne yaparlar bilmiyorum ama soracağım.

• ya içerik sahibi ne der bilmem ama yakın dönemde türkçe yama ile oynama fırsatım oldu ve bilinir bi torrent sitesi yayınlamış . indirip oynadım .

• Benim açımdan (çevirmeni olarak) herhangi bir sorun olmaz çünkü ben teslim ettim ve benim için süreç bitti. Orijinal oynanması daha doğru olur ancak o şekilde de oynayabilirsiniz tabii ki. Ancak bundan sonraki süreçte çıkacak oyunlara Türkçe desteğinin sağlanması konusunda sorun olabilir.

• Pyrhosier kullanıcısına yanıt

Acil Durum: Yeni beholder oyunu duyuruldu. Türkçe dil desteği yok gözüküyor abi sen bir konuşsan yine.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.