Şimdi Ara

Beholder 3 Türkçeleştirme Projesi (Resmi) (Archura Localisation Group) (Tamamlandı) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
9
Favori
25.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, yapımcı ile görüştüm. Oyuna entegre ettiklerini ama bazı düzenlemeler yaptıklarını söylediler. Fontları düzeltme vs. O yüzden henüz yayınlamamışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tarih verdiler mi hocam?

• bence sizi ayakta uyutuyorlar kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizzG -- 20 Nisan 2023; 19:0:41 >
  • Hocam yapımcının çeviriyi eklemek gibi bir düşüncesi sanırsam yok sizden ricam çeviriyi steam workshopta yama olarak eklemeniz (Bazı oyunlarda oyunun dil klasörüne ilgili dosya koyulduğu zaman o dil kullanılabiliyordu)o şekilde kullansak olur mu acaba

• hayatımda sadece sizin yapımcılarla işbirliği yaptığınızı gördüm hocam. Bence koyun workshopa yapalım biz

• Bu saatten sonra eklense dahi kendi adıma tepki olarak Steam de olumsuz oy vereceğim. Oyun çıkalı 1 yıl 2 ay olmuş, yapımcı hala şu aşamada bu aşamada diye boş yapıyor. Bir de bir aralar 5 yaşındaki çocuklar gibi kendilerine mail atıp tepki gösterenlere bize böyle mailler atmasınlar diye bildirmişler. Tam komedi. Yapımcı hem ayranım dökülmesin hem. Neyse...

• Biraz amiyane tabir olacak ama maalesef bunu söylemek zorundayım ki yapımcı her kim ise bizlerle resmen t....k geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 22 Nisan 2023; 12:0:0 >
  • Lütfen neler döndüğünü açıklar mısınız ? Şikayet emaili atmaktan bıktım.

• Arkadaşlar bize en son attıkları mesaj şu şekilde;

"I'll send them to the dev right now, along with French - let's hope for the new build to be ready quick :)"

O yüzden beklemekten başka şansımız yok.

• Keşke bir şansımız olsa da kimlerin oynayabileceğini seçebilsek...

• İlgi çekmek gibi bir niyetim yok. Niye oyalayım kardeşim milleti? Yapımcı eklemiyorsa benim suçum mu?

Git yapımcıya yaz, bana değil. Çok biliyorsan sen yönet bu süreçleri de biz de görelim. İşin içinde olmayıp, bedava böyle yazmak çok kolay. Nasılsa birileri bir şeyler yapıyor.

• dumbola D kullanıcısına yanıt

Yapımcının bana en son attığı cevabı yazıyorum bay sivri zeka. Daha ne kadar net yazayım? Senin gibi adamı mı darlayım?

Beholder oyunlarının hepsinin çevirisini ben yönettim ve hatta çevirdim. Ama ekiple ama tek başıma. Beni bilen biliyor, git kendi derdine yan sen.

Bürokrasi denen tek dişi kalmış canavar yüzünden işler yavaş ilerliyorsa bu benim suçum mu? Bu işten çok anlıyorsan sen yap, biz bekleyelim. Ya da bu kadar dertliysen git İngilizce öğren, anlayarak oyna. Ortada bir yama dosyası yok, Excel dosyası var, oyunu korsan olarak çevirmiyoruz sonuçta. Ne yapacaksın modlayacak mısın orijinal çıkacak yamayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yama dosyalarını bizle paylaşmanın hiçbir yolu yok mu diyorsunuz yani şimdi?

• hiç bir gelişme yok mu ?

• Bu saatten sonra gelecek yama eksik kalsın. Daha ne soruyosunuz sizde? Oyun neredeyse unutuldu daha yama çıkacak. Konu 2021 Ağustosta açılmış. 3 Ay sonra 2 sene olacak konu açılalı. Daha yama falan istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit19101910 -- 3 Mayıs 2023; 0:8:25 >
  • Doğru diyor arkadaş, bu saatten sonra yama olsa ne olmasa ne 2 sene oldu. Daha yapımcı haber verecek. Gereksiz bir bekleyişmiş.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.