Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnterneti kablolu olarak bağladı iseniz çıkarıp kumandayı bir kaç kez deneyin kumanda faal olduktan sonra eterneti tekrar takarsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • myds74 kullanıcısına yanıt
    Arıza değil PS3 kolunu cihaza kablosuz olarak bağlayabilir miyiz diye sormuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemverensoy

İnterneti kablolu olarak bağladı iseniz çıkarıp kumandayı bir kaç kez deneyin kumanda faal olduktan sonra eterneti tekrar takarsınız
    Evet kablolu kullanıyorum,ilk denemem başarılı olmadı ethernet bağlantısını çıkarınca ama şimdi fişten çıkarıp tekrar deneyeceğim.
  • Maalesef çalışmadı,umarım çözülür,çözülmezse TR de uygun kumanda bulma imkanı var mıdır?
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eagle35 E kullanıcısına yanıt
    benim kumandam bozulalı 1 ay oldu uzun zamandır android remote ile ceptelefonumu kullandım ve yeni wechip w1 kumanda aldım aldığım kumanda çok hoşuma gitti sadece mikrofonu yok klaveysi olduğu için mikrofonu çok önemsemedim açma kapama tuşu çalışmadığı için eski kumandayı taktım bi anda fıstık gibi çalışmaya başladı :) sanırım uzun süre içinde pil olmamamsı ve usb dongle ı takılı olmaması bi esetledi kumandayı tavsiyem pillerini ve dongle ı çıkartıp biraz kullanmayın. cep telefonunuza android marketten google ın android remote uygulamasını indirip box ı o şekilde kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inrl

benim kumandam bozulalı 1 ay oldu uzun zamandır android remote ile ceptelefonumu kullandım ve yeni wechip w1 kumanda aldım aldığım kumanda çok hoşuma gitti sadece mikrofonu yok klaveysi olduğu için mikrofonu çok önemsemedim açma kapama tuşu çalışmadığı için eski kumandayı taktım bi anda fıstık gibi çalışmaya başladı :) sanırım uzun süre içinde pil olmamamsı ve usb dongle ı takılı olmaması bi esetledi kumandayı tavsiyem pillerini ve dongle ı çıkartıp biraz kullanmayın. cep telefonunuza android marketten google ın android remote uygulamasını indirip box ı o şekilde kullanabilirsiniz.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim,dediğiniz kumandayı inceledim,genelde herkes memnun ancak bazıları açma kapama yapmıyor demiş doğrumu dur? birde goggle play store baktığımda bir sürü remote kontrol programı var hangisini seçmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle35 -- 14 Aralık 2019; 12:8:15 >

• Beelink GT1mini-2 bugün geldi satıyom yedek olsun diye almıştım jelatinli açılmamış kutu

Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2

• Arkadaşlar merhaba bu kumanda nasıl, fiyat olarakta uygun mudur.

https://m.trendyol.com/dark/2-4-ghz-wireless-qwerty-klavye-air-mouse-ve-ogrenebilir-kumanda-p-32883969?boutiqueId=378694&merchantId=107301

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhnrsy -- 14 Aralık 2019; 17:43:23 >
  • Benzerini akıllı tahtada kullanıyorum, memnunum;ancak 181 lira çok bahalı bence.

• altese kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

W1 öğretilebilir bir kumanda. Tanıttınız mı?

liman yakan sağolsun yardımcı olmuştu direk onun mesajını ekledim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote&gl=TR

uygulama da bu eski kumandanızın çalışması gerek açma kapama işlevini yeni kumandaya öğretmek için, geldiğinde bütün tuşları aktif çalışır durumda sadece açma kapama çalışmıyor sadece eski kumandanız çalışıyor ise bunu ayarlamanız gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

2.ciye de çözerlerse bu şekilde destek verebilecekleri anlamına geliyor.

Burada önemli olan özellikle mini-A için değişik bir işlem yapıp Widevine L1 sertifikasını kaybetmemek.
    https://drive.google.com/file/d/1-a1G-D51A-b-YgknzUtbbaSsBC_0drhM/view?usp=drivesdk

Orijinalde ilk sayfada durana dokunmadan bunu indirip apk olarak kurarsam L1'e zararı olur mu?
    Güncellemeden sonra kurduğumu kaldırırım ya da yedekte bekletirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

Beelink GT1mini-2 bugün geldi satıyom yedek olsun diye almıştım jelatinli açılmamış kutu

Hafıza özellikleri nedir. Resimden çıkartamadım.

• Arkadaşlar merhaba,uzaktan kumandayla ilgili sorunu çözdüm,beelink service adresine mail attım,bana bir video cevap göndermişler,cihazı açıp,kumandayı,cihaza bağladığımız usb bağlantısına yaklaşık 10 cm yaklaştırıyoruz,ardından,geri ve orta tuşlara aynı anda basıp,yanıp sönen ışığın sabitlenmesini bekliyoruz ve kumandayla cihaz eşleşmiş oluyor,başına gelebilecek arkadaşlar içinde çözüm olarak burada dursun,iyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ones

Hafıza özellikleri nedir. Resimden çıkartamadım.

Alıntıları Göster
    Android 9.0 S905X3 4GB DDR4 64GB
  • Ahali aynı sekilde seri numaralarinizi mail atin aynı yöntemle muhtemelen çözecekler

Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2

• Inrl kullanıcısına yanıt
    Ahali attı mesajını hocam beklemedeyiz...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141191449

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 17 Aralık 2019; 17:7:51 >
  • Mini A lara Netflix icin Beelinkten yeni yazılım geldi. Cihazların altındaki seri no yu beelinke mail atılarak , yazılımı isteyebilirsiniz..
    Beelink gene kullanicilarina gereken desteği verdi.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Bu engelleme can sıkıcı bir durum fakat bu şekilde destek sürecek demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.