Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızılötesi varmış denedim aç kapa iyi çalışıyor. Air özelliği daha stabil çalışan, fiziksel klavyesi de olan tavsiye edebileceğiniz bir kumanda var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • netflix dün akşam itibarıyla 404 error hatası vermeye başladı. geçen sefer ki gibi 2 hafta içinde gereken desteğin verileceğini düşünüyorum.bakalım ne olacak

• Bakalım bu sefer NETFLIX yüksek çözünürlük için destek gelecek mi.
  • Merhaba, öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Bende aynı cihazdan kullanıyorum. Kumanda Air olan modeli geldi kullanıyorum ama genellikle internete kablolu bağlandığım zaman cihazı ilk açtığımda sadece power tuşu ile aç kapa yapabiliyorum. Sizde böyle bir sorun oldu mu acaba? Bir de PS3 konsolun kablosuz kollarını yine kablosuz olarak bu cihaza tanıtabiliyor muyuz, bunu bilen, başaran arkadaşımız var mı acaba bu forumda? Teşekkür ederim herkese.

• cemverensoy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler. Ben cihazı wifi ile kullanıyorum. Kablolu henüz deneyemedim. Kumanda power tuşu kızılötesi çalışıyor aç kapada şu an problem yok. Ekranın sol alt kösesinde kapatma yeri var oda çalışıyor. Bir keresinde ekranın sağ tarafında bir bölüm çıktı kapat uyut yeniden başlat gibi ama nasıl o seçenekler geldi anlayamadım.

• Evet ben de yaptım o hatayı. Alt kısımda Air kumandanın okunu oraya getirdiğinde bir bar çıkıyor o barın üzerinde en sağda bir üçgen simgesi var o simge'ye bir kere tıkladım bar kayboldu bir daha Air mouse ile birlikte o bar tekrar çıkmadı, çıkaramadım. Ben de elektrik bağlantısını kestim bir süre bekledim sonra tekrar açtığımda o bar yine geldi. Bir daha da onu üçgen simgesinden kapatmadım şu an air mouse'un okunu aşağıya getirdiğimde o bar çıkıyor. Ben de cihazı bir kere açarken sağda 3 pencereli 1 ekran açıldı bu bahsetmiş olduğunuz menülere benzeyen galiba ama mouse tıklayınca ekran kayboldu. İnanın ben de nereden çıktığını ben de bilmiyorum PS3 kolu için sorduğum soru hala geçerli ve bilenlerin yardımlarını bekliyorum. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bakalım bu sefer NETFLIX yüksek çözünürlük için destek gelecek mi.
    Durumu bildirdim.

Beelinkten aldığım cevap: 3 saat içinde cevap vermişler,
    beelinkservice@bee-link.com <beelinkservice@bee-link.com>
    To:turoktr

Dec 12 at 3:51 AM

Hi,

Thanks for your feedback.
    Developers are confirming the source of this problem.
    We will resolve this issue.

Best regards

Bekleyeceğiz artık 3-5 gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 12 Aralık 2019; 15:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemverensoy

Evet ben de yaptım o hatayı. Alt kısımda Air kumandanın okunu oraya getirdiğinde bir bar çıkıyor o barın üzerinde en sağda bir üçgen simgesi var o simge'ye bir kere tıkladım bar kayboldu bir daha Air mouse ile birlikte o bar tekrar çıkmadı, çıkaramadım. Ben de elektrik bağlantısını kestim bir süre bekledim sonra tekrar açtığımda o bar yine geldi. Bir daha da onu üçgen simgesinden kapatmadım şu an air mouse'un okunu aşağıya getirdiğimde o bar çıkıyor. Ben de cihazı bir kere açarken sağda 3 pencereli 1 ekran açıldı bu bahsetmiş olduğunuz menülere benzeyen galiba ama mouse tıklayınca ekran kayboldu. İnanın ben de nereden çıktığını ben de bilmiyorum PS3 kolu için sorduğum soru hala geçerli ve bilenlerin yardımlarını bekliyorum. Teşekkür ederim
    Benim gt1 mini 2 yeni geldi. Akşam xbox one kontrolcüyü bir denerim. Ps3 kontrolcüm yok ama.

• turoktr kullanıcısına yanıt
    Destek vereceğiz ya da sorunu çözeriz diyemiyorlar.

Problemin farkındayız diyorlar.

Bakalım sorunu çözebilecekler mi
  • GT1 mini-2

Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2
  • Antutu biraz düşük çıkmış. Görüntü kalitesi harika.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Yolladığım yazıda "2. kez oluyor her defasında böyle uğraşmayalım.Bunu "kalıcı" olarak çözmeniz gerekir.Cihazın seri no.su bile 4K diye bitiyor"
    şeklinde yazdım.Bakalım ne yapacaklar.

Orijinal Netflix apk.sı zarar görmesin diye aptoid TV deki 540 lık apk.yı da şimdilik yüklemedim.
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• cemverensoy kullanıcısına yanıt
    ne gibi bir arızadan bahsediyoruz? mecbuen kullanıyoruz çünkü apk lı netflix

• turoktr kullanıcısına yanıt
    2.ciye de çözerlerse bu şekilde destek verebilecekleri anlamına geliyor.

Burada önemli olan özellikle mini-A için değişik bir işlem yapıp Widevine L1 sertifikasını kaybetmemek.
  • myds74 kullanıcısına yanıt
    GT1 mini-A ya NETFLIX 4K için 2. engelleme geldi. 540p çalışır.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    540p olsada çalışır apk nerden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemverensoy

Teşekkür ederim.
    Xbox one kontrolcüyü hiçbir dongle kullanmadan sorunsuz bir şekilde bağladım. Bu kontrolcünün bağlanabilmesi için minimum bluetooth 4.0 teknolojisi gerekiyor. Ps3 kontrolcünüz bluetooth değilde wireless ise bağlayamazsınız. Ama bluetooth lu ise bağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 13 Aralık 2019; 19:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inrl

540p olsada çalışır apk nerden bulabilirim?
    https://drive.google.com/file/d/1-a1G-D51A-b-YgknzUtbbaSsBC_0drhM/view?usp=drivesdk

540p APK , mouse ile çalışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,GT1 mini-A sahibiyim,bu akşam tv yi açtım,tv box ana ekranı geldi,ancak kumandanın sadece açma kapama tuşu çalışıyor,düşmedi,elektrik falan kesilmedi,pilleri değiştirdim,tekrar açıp kapadım,fişten çıkarıp tekrar taktım ama nafile çalışmıyor,umarım bir çözümü vardır? teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.