Şimdi Ara

Beelink GT1 mini , GT1 mini-A ve GT1 mini-2 (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
27
Favori
59.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

Hocam cromecast fazla kullanmıyorum. Mi box, fire stick ve beelink gt mini a elimde var. (3 ü de var ve aktif kullanıyorum.} Bana göre 1. Sırada fire stick var. Daha stabil ve görüntü bir tık daha iyi. 2. Sırada mi box 3. Sırada gt mini a var. Bu benim kişisel görüşüm. Siz chromecast i aktif kullandığınızdan 1. Sıraya mibox ı koyabilirsiniz.
    beelink de görüntüyü bende beğenmemiştim bi yol buldum keskinliği arttırmak için geliştirici özelliği aktif et resimdeki gibi 2 mavi işaret olsun farkı o zaman göreceksin

Beelink GT1 mini ,    GT1 mini-A    ve   GT1 mini-2

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

Tavsiye edilen ayar varmidir acaba goruntude gt1 mini icin droid settingde ,display icin izellikle sdr to hdr veya hdr to sdr yi ne yapmam lazim bilgisi olan paylasirsa sevinirim yalni, sd to hdr yi acinca ekran bayagi beyazliyor
    keskinliği arttırmak için geliştirici özelliği aktif et resimdeki gibi 2 mavi tik işaret olsun farkı o zaman göreceksin

• askin.tc kullanıcısına yanıt
    Bir kullanıcı için kullanım kriterlerini karşılayan kutu en iyi seçimdir. Choremecast ı hiç kullanmayacak birisi MİBOx ı alıpta ne yapsın. Ethernet ve USB çoklayıcı için Ugreen marka kaliteli bir ürün almak gerekiyor. Bu da + maliyet demek. HDR, HDR to SDR ya da SDR to HDR hepsinde var. KODI ye birçok repo yükle bakalım çalışacak mı? Mini-A pubG gibi oyunları açıyor. MiBoX açamıyor. Bazı uzakdoğu ürünleri kalitesiz olabilir fakat Beelink lerde belirli bir kalite var. O bahsetiğin amerikan ürünlerinin temel amacı ücretli digital aplikasyonlara üye yapmak. Apple Tv ye spotify gelmiş te millet bayram ediyor !!!. Düşük yüklenmede MiBoX sorun çıkartmaz fakat biraz yüklenilince zorlanır. Mini-A hem daha hızlı hem de daha güçlü. MiBox , Mini-A ile performansta boy ölçüşemez. Ayrıca MiBox ların klonlanmışları da piyasaya sürülmüş olabilir. Çünkü çok arıza veren, sorun yaşanan MiBox larda var.

Sonuç olarak kullanıcı hangi özellikleri kullanacaksa o ürünü almalı.

• enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Bu ayarlari bulamadim.gt1 minide nasil bu ayarlara ulastiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu ayarlari bulamadim.gt1 minide nasil bu ayarlara ulastiniz
    geliştirici yazıya 7-8 kere tıklıyorsun
  • enginsen10 E kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kismindan droid settingdemi soylediginiz yeri bulamadim

• quote:

Ayarlar kismindan droid settingdemi soylediginiz yeri bulamadim
    orda bulamazsan ayarlar a gidin
  • Mini 2'nin sadece wifi performansını pek beğenmedim, modemim 5.8 desteklemediği için belki de öyledir;acaba özel bir ayarı falan var mı?Modemin bulunduğu odada ethernetle 32-33 hız alırken wifide 13-16 arası hız ölçebildim.Biraz daha uzaklaşınca hız da düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altese

Mini 2'nin sadece wifi performansını pek beğenmedim, modemim 5.8 desteklemediği için belki de öyledir;acaba özel bir ayarı falan var mı?Modemin bulunduğu odada ethernetle 32-33 hız alırken wifide 13-16 arası hız ölçebildim.Biraz daha uzaklaşınca hız da düşüyor.
    kablo bağladım ben 5.8g de iyi diyor wifi
  • altese kullanıcısına yanıt
    2.4 GHz de WIFI hızı sıkıntılı. Bu diğer boxlar için de geçerli.

Modemin ayarlarına girip bant genişliğini düşürüp iyi çeken bir kanala ayarlamalı.

Önce playden Wifi Analyzer yükleyip kanal çekimlerine bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Alttan çıkan status bardan da kapatılabilir.

Alıntıları Göster
    Altan çıkan barı bilmiyorum işin açığı hiç alttan çıkan bir bar hatırlamıyorum
    Wechip w1 kumandan geldi fakat cihaz kapatma çalışmıyor kumanda hoşumada gitti iade eetmek de istemiyorum fakat cihazı kapatmanın yöntemini bulmam gerek dakika başı adaptör fişini tak çıkar cihazı bozacağım...

bu arada cihaz gt-mini a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inrl -- 9 Aralık 2019; 21:22:13 >
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    W1 öğretilebilir bir kumanda. Tanıttınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 10 Aralık 2019; 1:46:25 >
  • Eski kumanda yarım yamalak olsada çalışıyordu iyiki teşekkürler bu sayede kapatma çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inrl -- 10 Aralık 2019; 10:55:30 >
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    OK. W1 in inceleme videolarını izleyin.
  • askin.tc kullanıcısına yanıt
    fire tv 4k donanım resmi bu şekilde. Açıkçası çokta kaliteli durmuyor.

• Hoppaaa Netflix yine gitti :/

• Arkadaşlar merhaba gt1 mini2 cihazımı geçen hafta teslim aldım. Şu an genel olarak memnunum. Tek sıkıntım kumanda üzerindeki açma kapama tuşu düzgün çalışmıyor. 8-10 kere bastığımda anca açıp kapatıyorum. Kumanda damı yoksa tvbox tamı sorun var anlayamadım. Kumanda üzerindeki ışık yanıyor.

• kızılötesi çalışıyor olabilir. cihaza tutarak denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkhnrsy

Arkadaşlar merhaba gt1 mini2 cihazımı geçen hafta teslim aldım. Şu an genel olarak memnunum. Tek sıkıntım kumanda üzerindeki açma kapama tuşu düzgün çalışmıyor. 8-10 kere bastığımda anca açıp kapatıyorum. Kumanda damı yoksa tvbox tamı sorun var anlayamadım. Kumanda üzerindeki ışık yanıyor.
    bende mini2 sahibim kumandayı sevmedim sert tuşlar zor basıyor kullanışlı değil kenara koydum yerine MX3-L ve L8star G20S aldım daha gelmedi mauseyle idare ediyom gelene kadar
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt
    Kızılötesi olduğunu bilmiyordum akşama denerim. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.