Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
15
Favori
33.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: staroftheskies

ben de beelink gt1 ultimate 3gb/32gb kullanmaya başladım,

1)bazı uygulamalar yatay açılıyor ve döndüremiyorum. bunu nasıl düzeltiyorsunuz?
    2)anladığım kadarıyla google playstore bu cihazı tv değil de telefon zannediyor. playstore'a bu cihazı android tv olarak nasıl tanıtırız?
    3)tanıtamıyorsak buna uygun android tv apk'ları arm, arm64 veya x86 olan versiyonlardan hangisi olacak?
    4)wifi ile hız testi yaptığımda telefonum 10mbps gösterirken aynı mesafede bu cihaz 0.5-2 mbps arası geziyor. sanırım bilinen problerden birisiymiş. belki lan ile takıp denemek lazım. henüz denemedim.

İlk olarak Play den , Screen Rotation Control adlı programı yükleyin. Her açılışta Auto tuşuna basıldığında bütün programları izlenecek şekilde dikey hale getiriyor . Box açıkken bu programın arka planda çalışması gerekiyor .

Bu program hoşunuza gitmez ise eskisini kaldırıp Ultimate Rotation Control u deneyin .

• Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Kodi den anlamıyorum ama öğrenme niyetim var.
    Dizi için Türkçe PuhuTV iyidir. Netflix kullanabilirsin. Netflixe ait apk cihazınla uyumsuz olduğu için googleplayde göremezsin. Google da netflix.apk diye arat. Cihaz kurulumda sorun çıkarmaz. Platform ücretli ama kredi kartı bilgilerinle 1 aylık deneme hakkı veriyor. Üye olur olmaz iptal etsen de 1 ay kullanıyorsun bloke koydukları parayı iade ediyorlar. Her seferinde farklı bir email kullanarak aynı kredikartı ile bu işi sürdürebilirsin. Filmler için eski digiturk şimdiki adı bein olan var. Kendi aboneliğin ya da tanıdığa ait var ise androidde de aynı kullanıcı adı ve şifre ile kullanabilirsin. Ben torrent ile indirir öyle seyrederim, dizi ya da film fark etmez. Nadiren de bu saydığım platformları kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

quote:

1)bazı uygulamalar yatay açılıyor ve döndüremiyorum. bunu nasıl düzeltiyorsunuz?
    2)anladığım kadarıyla google playstore bu cihazı tv değil de telefon zannediyor. playstore'a bu cihazı android tv olarak nasıl tanıtırız?
    3)tanıtamıyorsak buna uygun android tv apk'ları arm, arm64 veya x86 olan versiyonlardan hangisi olacak?
    4)wifi ile hız testi yaptığımda telefonum 10mbps gösterirken aynı mesafede bu cihaz 0.5-2 mbps arası geziyor. sanırım bilinen problerden birisiymiş. belki lan ile takıp denemek lazım. henüz denemedim.

İlk olarak Play den , Screen Rotation Control adlı programı yükleyin. Her açılışta Auto tuşuna basıldığında bütün programları izlenecek şekilde dikey hale getiriyor . Box açıkken bu programın arka planda çalışması gerekiyor .

Bu program hoşunuza gitmez ise eskisini kaldırıp Ultimate Rotation Control u deneyin .

Teşekkürler işe yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ekran için scren rotation işe yaradı.allah razı olsun. bir sorunum kaldı. o da twlefonda wifi hızı 22 iken malesef belink tvboxta sadece 2. mantıksız bi şey çare yok mu acaba. 3gün önce sorunsuz iyi hızda video film izliyordum.

• hodoras H kullanıcısına yanıt
    Ben de genelde limitsizamca dan indirip izliyorum. Ama böyle yapınca da android cihazın önemi ortadan kalkıyor. Puhu üç dizi için kullanıyorum. Bana özellikle yabancı diziler lazım.
  • cihazı wifi üzerimdem bağlamak zorundayım. telefondan cok iyi şekilde youtube videoları izledğim halde cihazda acayip bi yavaşlık var. videolaraı 240p falan anca açıyor. çözümü var mı?

modemin yanında wifi ile bağlantıda 19-20 mbps olan hız 3 metre ötede 1-2 mbps lere düşüyor.bu benim cihazda mı böyle herkeste mi aynı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.CN -- 19 Kasım 2017; 10:26:48 >
  • T.CN kullanıcısına yanıt
    Cihazın internet bağlantısı kesinlikle yavaş. Cep telefonumdan aynı çözünürlükte daha hızlı yükleniyor.
  • quote:

Wifi proplemi kötüymüş. H96 Pro Plus da wifi ile 22 mbps hızımın tamamını alıyorum. Ethernet ile 22.5 alıyorum..

• malesef wifi problemi var. ya ethernetle bağlamalı ya da harici wifi kabul ederse. ilk birkaç gün bağlantım çok iyiydi niye sonradan bozuldıiu anlamadım.

belki formatlarım denerim. çözüm bulan lütfen paylaşsın.

• ya da wifi menzil artırıcı işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Cihazın internet bağlantısı kesinlikle yavaş. Cep telefonumdan aynı çözünürlükte daha hızlı yükleniyor.

aynı gün cihaza alıcı çıktı, sattım. bi süre beklemede kalıp en az problemli cihaza bakacağım.
  • merhaba arkadaşlar ben Beelink GT1 Ultimate + air mouse + gemsir g4 gamepadı satmayı düşünüyorum
    Toplam: 550TL vericem hafta içi sahibinden.com ilan vericem almak isteyen olursa haberi olsun :)

Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4 + 32GB EMMC TV Kutusu
    https://goo.gl/jU91Ag
    Zeepin TK617 2.4G Wireless Full Keyboard Air Mouse
    https://goo.gl/giPP1P
    GameSir G4/G4s Bluetooth 4.0 / 2.4G Wireless / Wired nes Gamepad
    https://goo.gl/nKmw29

• Ultimate de ana ekrandayken ve ücretsiz tvler de imleç görünüyorken 1 sn. sonra ekranın rengi değişiyor kırmızılar kahverengi ne yakın bir renge dönüşüyor .

Ücretli IP server da bu yaşanmıyor .

İmleci kapatıp sağsol - yukarı aşağı tuşlarını aktif etmek gerekiyor herhalde .
  • arkadaslar merhaba. ben de yeni aldim cihazi birkac soru sorayim size

- film sitelerinde film izleyemiyorum cok donuyor, ayni donma facebook ve periscopeda dar, youtube sorunsuz. 4k video indirdigimde o da sorunsuz digerleri ses var goruntu donuk, sadece youtube iyi yani

- wifi okudum herkes sikayetci bu cok sacma bir durum resmen arizali cihaz bilseydim h96 alirdim cozum bilen var mi

tavsiye edeceginiz uygulama var mi bir de ?

• Tv Box ın güç kablosunda bir temassızlık olmaya başladı mı sizde de. 1 senedir nasıl taktıysam öyle durmasına rağmen temassızlık olmaya başladı.

Bir de ne yaptıysam güncelleyemedim cihazı. Usb ile olsun pc ye bağlayarak olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 5 Aralık 2017; 20:33:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu ürüne bakıyordum ki Wifi kararsızlığı yüzünden vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

Mele Markasının F10 Deluxe modeli Air Mouse unun Detaylı Video İncelemesi..

Air Mouse Kategorisinin En iyi Modellerinden biri olan Mele F10 Deluxe incelemesiyle karşınızdayım. Bu özel modeli diğer kumandalarla kıyaslarsak; En Gösterişli ve Kaliteli Malzemeye sahip kumanda modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.. Sayısız özelliğiyle öne çıkan F10 Deluxe Air Mouse modelini tüm fonksiyonlarıyla ele aldığımız bu detaylı incelemesini keyifle izlemeniz dileklerimle..

Hocam merhaba

Tavsiyelerinizi dinleyip gt1 Ultimate aldım çok memnun kaldım teşekkürler.

Acaba akıllı kumanda konusunda bu markadan daha iyi diyeceğiniz bir model keşfettiniz mi?

Arka kısmında klavye olmasa daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Merhaba

Hepsiburadadan Eylül /2017'de aldıgım "Dark Kam04 Kablosuz Qwerty Air Mouse/Klavye (DK-AC-KAM04)" kumanda satılıktır.

Her şeyi İle duruyor. Fiyat 90 TL dir. (Ben 139 TL ye almıştım. Simdi sıtede 124 TL 🤔)

Son fıyattır.

• Güncelleme yapabilmek için kolay bir anlatım veya yolumuz var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.