Şimdi Ara

BEDELLİ GELİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı bir sürpriz falan diyordu, bence bedelli, sizce? 17 nisanmış

• 20 yasinda bu hakdan yararlanilabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapacak birsey yok. fakirler olsun ki zenginler rahat etsin
  • Zengin degilim ama kredi cekicem borc odeyecegim belki size ne kardesim?

Bu laf sokanlar da gidip patates soyup geri donen arkadaslar. "Biz cektik siz de cekin" anlayisi.

• aynen bende kredi çekmeyi düşünüyorum yaşdan dolayı şuan olmasada yaşı doldurunca muhtemelen borca ödiyicez.
  • yüksek lisans için verilen paralara yazık. Bedelli 18 yaşını geçmiş kişilere çıksa yüksek lisans ve doktora yapan yarı yarıya azalır daha iyi olur ama çıkacağını zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçlu Kalem -- 12 Nisan 2017; 17:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BES-

Zengin degilim ama kredi cekicem borc odeyecegim belki size ne kardesim?

Bu laf sokanlar da gidip patates soyup geri donen arkadaslar. "Biz cektik siz de cekin" anlayisi.

bu işin zenginlikle alakası yok zaten o arkadaş espri yapmış.

2 mayısta askerim ben, işten istifa ettim askerlik nedeniyle. güzel de bir işim vardı ama artık önemi yok. kurulu düzeni bozmak zorunda kalıyorsunuz veya düzen kuramıyorsunuz. askerlik o yüzden bir engel.

bedelliyi kötü olarak görmüyorum, aynı şekilde bende 5 ay askerlik yapacağım ve bildiğin hiçbir işe yaramayan, ülkeye yük konumunda olacağım. onun yerine orduya maddi olarak katkım olsa daha iyi olurdu.
  • bedelli askerlik gelmemesi için #HAYIR.

Herkes ipe ipe gidecek.
  • Halen fakir - zengin edebiyatı yapablar var. Bırakın hocam zenginin bebesi zaten 3 yıl yurt dışı da takılıp 1000 euro ya o işi hallediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: [topal]solucan

Halen fakir - zengin edebiyatı yapablar var. Bırakın hocam zenginin bebesi zaten 3 yıl yurt dışı da takılıp 1000 euro ya o işi hallediyor.

aynen öyle adam avrupa da sarışın kızlarla partiden partiye koşuyor. sonra veriyor 1.000 euro yani 4bin tl bile olmayan bir tutarı. oh ne oldu askerlik bitti.orta direk de ödesin 20 bin 30 bin orta direkte para çok. bu ülkede vatandaş olmak suç zaten bak suriyelilere vergi yok girgi yok aç kafana göre dükkanı takıl. birde üstüne ukalalık yap türkleri bıçakla döv.mis gibi hayat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.