Şimdi Ara

Borçlarım var sizce ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar 25 yaşındayım yaklaşık 200 bin TL iddaa kumar borcum var bankalara ve işsizim mesleğim yok üniversiteye hazırlanmak istiyorum ama borçlardan dolayı çok moralim bozuluyor

icralık oldum ödeyecek durumum yok

önümde iki seçenek var ;

1.si aradan uzun bir süre geçecek ve borçlar varlık yönetim şirketine devrolacak daha sonra uygun bir ücrete kapatacağım borcu bu sırada üniversite sınavlarına gireceğim

2.si üniversite sınavlarına girmeden çalışıp çok para harcamadan borçları kapatmak yaklaşık (1.5 2 yıl sürer)

biraz araştırdım 5 yıl sonra bankalardaki sicil temizleniyormuş, kredi ve kredi kartı istemiyorum şu saatten sonra ama 5 yıl sonra

kredi kullanabilirim istersem yani çok önemli olmasa da

siz bana nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

• Yerinde olsam uniye giderim. Ordada part time garsonluk yaparim. Parayida elden alirim. Borc oldugu gibi durur hapse atacak degiller

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende nerden baksan 70 bine yakın kaybettim çalışıyorum asgari ücrete allahtan kira yok ödüyorum yavaşça bu illleti bırakmak lazım.

İşe gir yavaşça öde üstüne bişey yoksa kimse bişey alamaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bankalardaki sicil 5 yıldan sonra siliniyor denilse dahi hiçbir veri tam anlamıyla silinmez.Yani 5 yıl sonra hiçbir şey olmamış gibi gider kredi çeker kredi kartı alır bankalarla çalışabilirim diyorsan büyük yanılgı içerisindesin.Hepsi senin durumunu bilecektir ve hepsi de sana kredi tahsisi konusunda çok katı olacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.