Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (947. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Amazon’da 75 tl üzerine 25 tl indirim var satıcısı amazon olmalı.

Molfix 5 beden 108’li bezi 80 tl’ye aldım.

Kod: PRIME25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 24 Mart 2021; 18:1:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İhtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord-06- -- 29 Mart 2021; 20:5:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• lord-06- kullanıcısına yanıt
    Bulamadım hocam ürün kodu birşey atabilir misin. Hangi site

• quote:

Orijinalden alıntı: lord-06-

İhtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın

hatalı fiyat

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Fiyatı artmış hocam 619 olmuş

• Trendyol'da babypasali saticisinda evy baby aldim. Buyuk ihtimal sahteydi iade ettim . Trendyola da durumu bildirdim . ambalaji silik ve sonuk bezin ici yesildi, ustelik renk ve rakamlar farkliydi.

Satici evyap olarak geri aldim duzgun geldi. bilginize

• Kullanan varsa Carrefourda Kanz marka bebek bezleri %40 indirimli:

Kanz Bebek Bezleri

• Trendyolda
    Molfix 1 no yeni doğan
    240 adet
    109.99 TL.

• Şok marketten cepte şok uygulamasından sleppy 5 numara 48 adet ve 6 numara 40 adet kğlot bezi paket fiyatı 18,45 fen aldım tane fiyatları 0,38 ve 0,46 liraya geldi

• AnsenAnsen A kullanıcısına yanıt
    Bölgesel galiba. Benim adreste indirim yok

• SMA 800 gr ürününe zam mı geldi yoksa Migros mu 122 TL'ye satıyor bilen var mı? 97-105 TL arası fiyatlara buluyorduk  

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Ben de migrostan 3 numarayi 99,90 a aliyordum indirimli fiyattan. Fakat migros fiyati yukseltmis gorunuyor. Suan e bebekte aynisi 102 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: serefb

Ben de migrostan 3 numarayi 99,90 a aliyordum indirimli fiyattan. Fakat migros fiyati yukseltmis gorunuyor. Suan e bebekte aynisi 102 lira

Aynen o fiyatlardan alıyorduk. Migros zamladıysa diğerlerinin de eli kulağındadır.

• serefb S kullanıcısına yanıt

Migrosta 99 tl iken mastercard ın 300 tl ye 30 tl indirimiyle tanesi 90 tl den biraz stok yapmıştım. Ama migrosta şu an yükselmiş maalesef, 100-110 tl bandına gelecek herhalde. Daha önce özellikle istegelsinin kampanyalarıyla 75-80 tl den de stoklamıştım. Kampanyaları takip edelim haberleşelim inşallah dostlar, hayırlı ramazanlar..

• Hepsi Burada da 200 TL'ye anında 25 TL indirim var. Sepetinize Prima Premium Care 3 beden 144'lü ile 25 TL'lik ürün eklediğinizde bez 153,00 TL'ye gelmiş oluyor. Toplamda 175,00 TL ödemiş oluyorsunuz.

• Arkadaşlar merhaba,

Bebek bezlerinde güncel indirim var mı özellikle prima 5 veya 6 arıyorum.

• dega48 D kullanıcısına yanıt

bu ucuz değil ki. ben prima 4 numarayı yerel marketten tanesi aşağı yukarı 0.97 kuruşa alıyorum 80 li pakette.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetc

bu ucuz değil ki. ben prima 4 numarayı yerel marketten tanesi aşağı yukarı 0.97 kuruşa alıyorum 80 li pakette.

Hangi yerel marketten almalıyım?

Şimdiye kadar ortalama 1,35 TL'ye aldığım bez 1,06 TL'ye gelince bana uygun geldi.

• dega48 D kullanıcısına yanıt

Yerel market dediğim bulunduğum ilçede olan bir market başka yerlerde yok. Bu fiyatlara bulunur demek istedim. Bakkal market girin sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetc

Yerel market dediğim bulunduğum ilçede olan bir market başka yerlerde yok. Bu fiyatlara bulunur demek istedim. Bakkal market girin sorun.

Sanırım premium care değil dediğiniz.

Prima aktif bebekten mi bahsediyorsunuz acaba.

Ancak premium care'den bahsediyorsanız söyleyin bulunan yerleri biz de faydalanalım.

Yazmak için yazmayın.

Dediğim gibi ben adedini 1,35 tlye aldığım bezi 1 TL ye alınca çok uygun geldi

Sizin dediğiniz fiyata prima aktif bebek var anca.

• 
Sayfa: önceki 945946947948949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.