Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Premium değildir o. Premiumun 66 lısı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
  • peksimet45 kullanıcısına yanıt
    Son kullanma Tarihine baktınız mı hocam? eski seri gibi dış ambalajına bakınca

Bu çok eski . Bilmiyorum bezlerde tarih önemli mi de bunu ben olsam almazdım.

• mrkndr05 M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Migrosta da sma 800 gr 99,90. Son bir aydir oradan aliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkndr05

• Premium care 1 beden br. 1 liradan aşağı bulamıyorum. Yardım edebilecek var mı?
  • Arkadaşlar molfix 5 veya 6 numara yakın zamanda indirimli alan oldumu ? Alma zamanı geldi gene

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Migrosda ikinciye yüzde 60 varken ben bayaa stokladım bitonda money bilmemne kullandık iyice ucuza geldi 😂 geçenlerde hala vardı bi bakarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    Baya iyi fiyattan almışşsın diyemeyeceğim dostum.
    Ortalama 40 kuruşa geldi 3 numara 4 numara karışık bence gayet iyi daha iyi alan varsa tebrik ederim 😂👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puan cokmus o zaman sende. Cunku bır hafta once 70 lira olan primayı 150 lira yaptılar. 2.yuzde 60 indirimli dedi. Bu sekılde aldıgınde gene paketi 70 den almıs oluyorsun.
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Migrosta molfix bezlerde %60 kampanyası hâlâ geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Arkadaşlar molfix 5 veya 6 numara yakın zamanda indirimli alan oldumu ? Alma zamanı geldi gene

bende 5 no kullanıyorm hocam .gecen trendyolda 120 adet bantlı 100 tl idi yanında 10 tane maske hediye kupon ile dahada uyguna geliyordu..ben hep trendyolda aliyorum genelde 50-55 krs civarına geldi hep

• promil06 P kullanıcısına yanıt
    Migrosta 120 lisi şuanda 91 TL ye geliyor hocam 5 numara
  • A101 kapıda, bebek bezinde çok al az öde kampanyası mevcut bir göz atmanızı öneririm.
  • 144 adet prima premium care 120 TL kargo bedava
    Satıcının diğer ürünleri de prima premium care aylık paketler 2-3-4-5 numara 120 lira
    Değerlendirmek isteyenler için

https://www.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-3-beden-144-adet-midi-aylik-firsat-paketi_pdp_665342722
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord-06-

144 adet prima premium care 120 TL kargo bedava
    Satıcının diğer ürünleri de prima premium care aylık paketler 2-3-4-5 numara 120 lira
    Değerlendirmek isteyenler için

https://www.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-3-beden-144-adet-midi-aylik-firsat-paketi_pdp_665342722

Fiyat iyiymiş ama ürün kapanmış. Kaçırdık. Geçen günkü Migros'un ikincisi %60 kampanyasında bindirim sonra indirim yaptılar sanki. Bana öyle geldi. Bir kaç gün evvel 88'e sattıkları 80 küsür 3 numara 120 küsür olmuştu. Sinirlendim almadım. Amazon Prima'da iyi fiyat veriyordu ama 4 numarada kendi satışları kalmamış. Happy Center falan var. Güvenip almadım.

•  Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

Sleepy bebek bezi ile değiştirebilirim.

2022 s.k.t

• 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.