Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Antor

Günlük rahatlıklar aktiflere göre daha ince bilginiz olsun
    evet bilgim var. şikayet görmedim hiç. siz kullandıysanız yorum yapar mısınız ?
  • Sleepy bebek bezlerinde trenyol kupon yuklemis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tano kullanıcısına yanıt
    Hocam insertte 30 eylül yazıyordu. Şimdi siz diyince baktım at sepete indirimine dönmüş. İndirim tamamen bitmemiş yani. 50 tllik başka ürün alın o zaman oluyor. Sepet yaptım oldu bende, fotosunu ekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım, yazın ince sıcakalarda iyi olur diye düşündüm ama çok kötü. Poşet gibi malzemesi, ayrıca sarkma yapıyor. Piyasadaki market markaları bile daha iyi günlük rahatlıktan. Prima diye satıyor, başka marka olsa kimse yüzüne bakmaz.

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt
    Bu hafta 50 tl harcama yapılırsa %50 indirime dönmüş. Ben ağustos ayında bu şekildeki indirimden 1 paket alıp çok memnun kalınca direk %50 indirime düşünce hemen yığdım. Şu hali ile de 50 tl alışveriş yapılarak faydalanmak oldukça mantıklı. Umarım memnun kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: dabu

Ben kullandım, yazın ince sıcakalarda iyi olur diye düşündüm ama çok kötü. Poşet gibi malzemesi, ayrıca sarkma yapıyor. Piyasadaki market markaları bile daha iyi günlük rahatlıktan. Prima diye satıyor, başka marka olsa kimse yüzüne bakmaz.
    vazgeçtim almıyorum. prima premium ve prima aktif bebek ten memnunuz. buna iyidir diye düşündük. iyi değilmiş. fiyatına normalde yüksek zaten. bilgilendirme için teşekkürler hocam

• arkadaşlar elimde 2x60 adet toplamda 120 adet PRİMA PREMİUM CARE 2 BEDEN var, ufaklık 3 bedene geçtiği için yarı fiyatından vereceğim.

İsteyen olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 10 Eylül 2020; 14:42:8 >
  • Bebek mamalarına Ocak-Şubat gibi %25-%30 gibi zam gelecekmiş arkadaşlar. İhtiyacı olanlara duyurulur şimdiden
  • Merhabalar,

Prima premium care 2 numara için en düşük 1,12 TL/ adet bulabildim. Daha uygunu var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanal markette sleepy 2 no 168 li onlie ozel fiyati 74.9 iyi geldi bana. World puanla iyice dusuyor bir tane almayi dusunuyorum sicak firsat mi adet 44 kuruşa geliyor benzer fiyat goremedim diger sitelerde

• Yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki linke tıklayıp yeni bir üyelik açmak, trendyol cüzdanı aktif ettiğinizde size 10TL bakiye veriyor.

Linkteki BABYTURCO ürünleri ise sadece 9.99TL hemde kargo dahil.

Her sipariş için yeni bir üyelik gerekiyor ama üyelik sınırı yok. Paketler öyle birer ikişler adet değil gayet yeterli sayıda.

Benim linkim üzerinden üye olur ve alım yaparsanız bana da faydanız olur :)

İyi Günler Dilerim.
    https://www.trendyol.com/koleksiyonlar/bedava-bez-k-132d873f-ebb4-4c40-a694-2726f6c1e135

BABYTURCO

BABYTURCO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertozbulut -- 20 Eylül 2020; 13:53:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertozbulut

Yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki linke tıklayıp yeni bir üyelik açmak, trendyol cüzdanı aktif ettiğinizde size 10TL bakiye veriyor.

Linkteki BABYTURCO ürünleri ise sadece 9.99TL hemde kargo dahil.

Her sipariş için yeni bir üyelik gerekiyor ama üyelik sınırı yok. Paketler öyle birer ikişler adet değil gayet yeterli sayıda.

Benim linkim üzerinden üye olur ve alım yaparsanız bana da faydanız olur :)

İyi Günler Dilerim.
    https://www.trendyol.com/koleksiyonlar/bedava-bez-k-132d873f-ebb4-4c40-a694-2726f6c1e135

BABYTURCO

BABYTURCO
    Dediklerinizin hepsini yaptım fakat 10 tl kod vermiyor trendyol

• Hocam Merhaba;

Mobil üzerinden deneme şansınız var mı? Biz şu an 20.yi alıyoruz.

Ayrıca kod vermeyecek. Mobil cüzdanı aktif ettiğinizde cüzdanınıza 10TL tanımlıyor. Ödeme ekranında cüzdanı seçmeniz yeterli.

Yine olmazsa yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertozbulut -- 20 Eylül 2020; 14:13:35 >
  • Sleepy bezlere ciddi zam gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Sleepy bezlere ciddi zam gelmiş.
    Külot bez 5 ve 5+ beden 55 kuruştan 500 adet aldım 6 numarasında yılbaşında 1 TL alırım artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.a101.com.tr/anne-bebek/molfix-bez-maxi-120-li/

Molfix 4 beden 120 adet 79.95 ayrıca yeni üyeliğe 200/25 indirim veriyor. 3*80:240-25:215 215 TL ye gelir 360 tane bez. 59-60 kuruşa gelir tanesi

Trendyol da 100/40 indirimi 10 TL ye satanlar vardı. Molfix bezlerde indirim geçerli olan ürünler var. Ordanda bakabilirsiniz. marketlerde çok pahalı bezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan_4234 -- 26 Eylül 2020; 1:59:2 >
  • Hocam çok uygun bence bu fırsatı kaçırmayın, bende sleepy 2 numara bakıyorum marketlerde zor bulunuyor bir tek a101 de var orda da 2 numara yok. İnternette en ucuzu 60 kuruştan bulunabiliyor.

Bu arada hatırlatma yapalım, kızımız 3650 G olarak doğdu biz direkt sleepy 2 numaradan başladık şuan tam geliyor, iki hafta sonra belki de 3 numaraya geçeriz. Yani bir numara aşırı küçük gelir.

• https://www.e-bebek.com/hero-baby-nutradefense-1-350-g-p-her-6625001

Sadece ebebek mağazalarında 1-2-3 numara devam sütü.

• 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.