Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prime uyelerine ozel ve 120 lira siniri var suresi dolmus da olabilir ben dun almistim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sleepy kullaniyoruz fakat denemek icin goon ve babyturco külot bezlerinden aldim. İki bezde oldukça iyi. Bilgilerinize
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biyikliadam -- 12 Ekim 2020; 11:21:44 >
  • bay_gri kullanıcısına yanıt
    Satıcı Amazon olması lazım kod kullanabilmek için.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Biz de molfix kullanıyoruz baby turco fiyatı uygun görünce aldık beklentinin üzerinde çıktı.

• Arkadaşlar trendyol'da güzel indirim var haberiniz olsun

örneğin 5 beden 136'lı bez 135 tl

https://www.trendyol.com/prima/bebek-bezi-aktif-bebek-5-beden-136-adet-ultra-firsat-paket-p-49494878?boutiqueId=532895&merchantId=104968

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
  • Çeki olan değerlendirebilir.

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

• Arkadaşlar amazon primeda prima premiumcare 6 numara 105 adet 169,90 TL. Daha ucuzunu bulamadım. Bilginize.

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Geçen sene karacumada 73 kuruşa almıştım. Hâlâ duruyorlar 😂

• Yok mu prima da indirime denk gelen arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar 3 senedir uzaktım bez işine, yeniden lazım olacak İnşaallah. Piyasa normlarını pek bilmiyorum, baby turco araştırdım biraz. 4 numara için bir fiyat buldum, eğer yorumlarsanız memnun olurum

https://www.ciceksepeti.com/baby-turco-bebek-bezi-jumbo-beden-4--8-14kg--maxi-220-adet--5pk-44--kc9063816?v=1507228437&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

• epidemi kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde varmı bilmiyorum ama Trendyol hızlı market den kontrol edin bu bezin paketi 20-21TL den satılıyor ilk defa alışveriş yapacaksanız 75-25 indirim düşüyor. Bu şekilde daha uyguna alabilirsiniz.

Bölgenizdeki marketlere de bakabilirsiniz.

• epidemi kullanıcısına yanıt

İlk çocuğumda neredeyse sadece prima kullandım. İkinci çocuğumda prima pahalı gelince sleepy denedim bir sorun çıkmayınca yaklaşık 1 yaşına kadar kullandım. Bir gün baby turco denk geldi yaklaşık 6 aydır da baby turco kullanıyorum sleepy den daha iyi gibi geldi. Her çocuğun cildi aynı olmuyor bir paket alıp dene bence eğer bebeğin cildinde kızarıklık pişik alerji gibi bir soruna yol açmıyorsa kullanmaya devam edersin... Ben geçen hafta amazondan 21 lira gibi rakama almıştım. Benim aldığım satıcı amazondu ama aşağıdaki satıcı da aynı fiyata satıyor...

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XZMGMZ5/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_pruIFb0ZJ38PQ

• İlk çocukta sleepy 16 liradan satılıyordu, baby turcoda da 21 makul mudur? Sepetteyken tükenmiş, bu fiyatları mı kovalayayım yine?

• N11 de guzel fiyatlar var sleepy bezlerde haberiniz olsun uygulamadan bildirim geldi girdim baktim simdi adet 50 kurusa filan geliyor bazi numaralarda

• 50 kuruşa gelen bez bulamadım hocam, rica etsem link paylaşabilir misiniz?

• 1 ve 2 mumarada var o fiyat hocam. 3 numarada da guzel fiyat gordum .diger numaralar icin bilemiyorum normal mi ya da indirimli mi.

SLEEPY NATURAL BEBEK BEZİ 2 NUMARA MİNİ 210 ADET 165,00 TL yerine 104,90 TL
    https://urun.n11.com/bebek-bezi/sleepy-natural-bebek-bezi-2-numara-mini-210-adet-P409993988

• Pahali malesef. 5 ve 6 numarada ortalama maliyetim 50 kuruş. Trendyol dan kuponla almak daha uyguna gelebilir.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    O numaralar için çok iyiymiş hocam

• 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.