Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Oğlum artık devam sütü içmediği için elimdekileri uygun fiyatlı vereceğim.

Bebelac Gold 3 (1 yaşından itibaren kullanılabilir)
    Toplamda 2150 gr. (Son tüketim tarihleri 1800 gr 07.05.2021 / 350 gr 11.04.2021)

Yer kaplamasın diye dışındaki sarı kutuyu attık. Mamanın olduğu jelatinler hiç açılmamış duruyor.

Düşünenler özelden yazabilir.

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmKbr -- 1 Nisan 2020; 8:51:31 >

• Bizim oğlan 6 aylık oldu. 1 aydır sebze püresi şeklinde ek gıda veriyoruz. Doktor bu ay her gün kıyma da ekleyin içerisine dedi. Bize çok erken geldi açıkçası. Sizce nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Benim oğlumda 1 hafta sonra 7 aylık olacak. Doktor bizede demişti kuzu kıyması kullanın diye. Benim hanım sebzelerden çorba yapıyor içine kemik suyu ve kıymada ekliyor o şekilde veriyoruz. Misketten biraz büyük ekliyor genelde.

• Sma 2 numara arıyorum arkadaşlar var mı uygun fiyattan gören, duyan?

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    GangstaBop G kullanıcısına yanıt
    Yediğiniz yemeklerin suyundan ekmek içi ile ufak ufak veya makarna pilav gibi şeylerden çok ufak tattırmaya başlayın. Yemeklerin tanelerinden (örnek patates yemeğinin patatesinden) tattırın. Bizim doktorumuz da sizinkilere ek olarak bu tür tavsiyelerde bulunmuştu ben ve kayınvalidem hanımı bir türlü ikna edemedik hep sıvı ve püre şeklinde gıdalar tükettirdi. Organik muhabbetine çok takıldı ve o tarz ürünler sipariş etti. Neymiş bizim yediğimiz yemekler zarar verirmiş gibi takıntılardan dolayı şimdi çocuğum 26 aylık oldu yemek yediremiyoruz.

Çok rahat bir şekilde yemesi gerekirken hiçbirini ağzına sürdürmüyor aç bırakıyoruz yesin diye yine yemiyor. Sadece kahvaltı zamanı peynir zeytin yumurta beyazı yiyor. Oda doyurmayacak cinsten. Ekmek yemiyor. Onun dışında maalesef bebek maması veya cicibebeyi sütle mama yapıp yedirebiliyoruz. Cicibebe mamasının içine peynir, pişmiş yumurta sarısı, bal ve pekmez gibi şeyleri ayrı zamanlarda karıştırıp en azından onları o şekilde yesin diye yapıyoruz. Hanım şu an bin pişman. Siz de sonradan pişman olmayın. Çocuğunuzun ekstra bir sağlık problemi yoksa eğer sakıncalı olur diye düşünmeyin neye alıştırırsanız kardır.

İnşallah çocuklarınızın yeme içmesi düzenli olur gerçekten uğraşması çok zor insanın sinirlerini yıpratıyor.

• Merhaba aptamil 1 numara hic acilmamis 800gr mama var.
    Son kullanma tarihi 07.2021 100₺‘den verecegim. İzmir ici elden teslim edilir.
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

• Hipp 1 Combiotic mamanin

350 gramini 61 liradan
    900 gramini 160 liradan alıyorum şu an.

Daha uygun bulan varsa paylaşabilir mi arkadaşlar?

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Nereden alıyorsunz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

E bebekte baby plus var pofuduk olanı alıyoruz.

Alıntıları Göster
    hocam konudan bağımsız hangi mamayı kullanıyordunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

Alıntıları Göster
    7.aya kadar Golden Goat kullandık. 400 gr 80 lira olunca Similac'a geçtik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    7.aya kadar Golden Goat kullandık. 400 gr 80 lira olunca Similac'a geçtik.

• Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Similac dan memnunsunuz heralde

• system_25 kullanıcısına yanıt
    dün yerel marketten 156 liradan aldım çok pahalı ya. yaklaşık 1 ayımız kaldı

• quote:

Şimdilik memnunuz. Ama ilk tercih her zaman Golden Goat olurdu bizim için. Sadece çok zam yedi 6 ayda. İlk aldığımızda 52-55 lira civarıydı kutusu.

• quote:

Şimdilik memnunuz. Ama ilk tercih her zaman Golden Goat olurdu bizim için. Sadece çok zam yedi 6 ayda. İlk aldığımızda 52-55 lira civarıydı kutusu.

• Hakmar Expresste Molfix 5 numara 80 adet 70lira
  • _trapzone_ kullanıcısına yanıt
    İnternetten alıyorum. En son farmasanaldan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gojira

dün yerel marketten 156 liradan aldım çok pahalı ya. yaklaşık 1 ayımız kaldı
    Evet çok pahalı. Bizim burada marketler 350 gramını 77-78 liradan veriyor. İnternet de olmasa çok içeri girerdik.
  • Sleepy sensitive (eski mor paket) kullanıyorduk ama artık üretim olmadığı için bulmakta zorlanıyorum. Sleepy natural (beyaz paket) pişik yaptı. Eski paketi bulabileceğim yer var mı bildiğiniz? (Numara 4, 4+, 5)
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    Biz şok marketteki Bebeland markasını keşfettik, sadece saf su aynı sleepy gibi. Hem daha uygun, 3lü paket kutusu 14,90 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.