Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.677
Cevap
772
Favori
996.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Tavsiyem kullandiginiz bir numarayi alip denemeniz. Sleepy e de onyargilar vardi fakat ilk oğlumda full sleepy kullandik/kullaniyoruz cok memnunuz. Turco da belki o kalitededir.
    yrnidoğana olabilir mi acaba ?
  • Sleepy Külot Bez 4 no. tane/57 kuruş

kargoda ücretsiz
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082Z3HCYV/ref=ya_st_dp_summary?ie=UTF8&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 3 Mart 2020; 23:37:37 >
  • kutusu açılan mama, buz dolabında ne kadar dayanır, 3 hafta yazıyor, bitmese de atacakmiyiz hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebeğinizin sağlığı için atın bence.ne olur ne olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar e bebegin bez markasi baby me marka bebek bezini kullanan var mi aranizda? Bebek haftaya geliyor da

• gazi07tr kullanıcısına yanıt
    Dolapta 4 aya kadar sıkıntı olmuyormus, arkadastan aldigim bilgi bu sekilde.

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    cok teşekkürler, anne sütüne takviye olarak veriyoruz, mama kutusu yarıya gelmeden 3 hafta doldu çünkü

• Ben atıyorum dolapta dursaydı yazarlardı üzerine. Kendim olsa neyse de çocuğu riske atamam.

• gazi07tr kullanıcısına yanıt
    İlk zamanlar oyle oluyor hocam. Riske atamam diyenleri de anlayisla karsilarim ama 2 cocuk buyuten arkadas da mama ile buyuttugu icin ona bir kac kez sormustum.

• Walla ben de 9 aydır devam sütü alıyorum. Dedikleri gibi 3 hafta oldu mu sağlık açısından kullanmayı tercih etmem. Bir değil beşinci çocuk olsa da farketmez. Zaten bi mama da en fazla 4 gün gidiyor :))

• riquelme76 kullanıcısına yanıt
    biz gündüzleri baby me geceleri prima şeklinde kullanıyoruz memnunuz,bizim ufaklık doğduğundan beri hipp combiotic tüketio,market yerine ecza deposu mantığından çalışan sitelerden daha uyguna alabilirsiniz ben 900gr lık olan kutuyu evde eczane sitesinden 139.9 tl ya aldım 2 gün önce 350 gramı bu mantıkta 55 tlye gelio,
  • Takibden cikmanin verdigi mutluluk

• quote:

Orijinalden alıntı: dttafo

biz gündüzleri baby me geceleri prima şeklinde kullanıyoruz memnunuz,bizim ufaklık doğduğundan beri hipp combiotic tüketio,market yerine ecza deposu mantığından çalışan sitelerden daha uyguna alabilirsiniz ben 900gr lık olan kutuyu evde eczane sitesinden 139.9 tl ya aldım 2 gün önce 350 gramı bu mantıkta 55 tlye gelio,
    Bizimki de hipp Combiotic kullanıyor. Ben de uygun bulduğum herhangi bir siteden 900 gr olanını alıyorum. Onlinesiparia06.com dan havale indirimi ile 900 gr kutunun tanesi 134 liraya almıştım üç kutu ama şimdi zam yapmışlar. 900 ya da 350gr uyguna bulursak paslaşalım buradan.

Bugün de bir tanıdık aptamil conformilin kabızlığa vs çok iyi geldiğinden bahsetti. Hipp ler bittikten sonra belki 300gr conformil kullanabilirim. Hippte kakasını yapmak için çok uğraşıyor bizimki.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Holle ya da Similac deneyin kabızlık ve gaz konusunda çok başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Holle ya da Similac deneyin kabızlık ve gaz konusunda çok başarılı
    Aslında bizdeki problem kabizliktan ziyade kakasını yaparken çok zorlanması. Kabız bebek 3-4 gün kaka yapamıyor. Bizimki çok şükür yapıyor fakat çok zorlanıyor, ikiniyor, ağlıyor vs. Hazmı kolay mama gerekiyor.

• Millete bak mama 3 hafta kalıyor diyor. BİZ 850 GRAMI 5-6 GÜNDE TÜKETİYORUZ BEYLER.

• Prima kullananlar en uygun nereden buluyorsunuz? İnternetten ucuz olur diye bakıyorum ama bizim marketten çok da fark etmiyor.
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Maşallah sağlıklı olsun da 350-850 farketmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Aslında bizdeki problem kabizliktan ziyade kakasını yaparken çok zorlanması. Kabız bebek 3-4 gün kaka yapamıyor. Bizimki çok şükür yapıyor fakat çok zorlanıyor, ikiniyor, ağlıyor vs. Hazmı kolay mama gerekiyor.

Alıntıları Göster
    O zaman bütçeniz uygunsa kesinlikle Holle deneyin.
  • Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama joker de 250 üzeri alışverişe 50 tl indirim var. Mama ve bezlerde geçerli olması çok güzel. 3 kutu mama aldım uyguna geldi
  • 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.