Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
771
Favori
996.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da olanlar için; Çağrı market'te Sleepy Yenidoğan ıslak havlu 3x40 paket 13,77 Lira.
  • R50 kullanıcısına yanıt
    Karacumada 82 liraydı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 24 Aralık 2019; 23:26:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • R50 kullanıcısına yanıt
    benim de en iyi gördüğüm 100/50 trendyol kuponlarıyla 120li molfix 5 numara 52 liraya aldım 3 ayrı paket halinde.

• Geçenlerde konuda eşimin sütü gelmediği için tavsiye istemiştim.
    Yazılanlara cevap veremedim ama tavsiyelerin hemen hemen hepsini uyguladık.salı günü akşamı annenin göğüsleri süt ile dolmaya başladı.çarşamba günü itibari ile de düzenli olarak emzirmeye başladık.desteğini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sütü arttırmanın en basit ve kesin yolu emzirmektir. Çocuk emmiyorsa sağmak, memedeki sütü bitirmektir. Süt ne kadar biterse vücut bebeğe yetmediğini düşünüp daha çok üretmeye başlar. Ama içeride süt kalırsa " bu süt bebeğe yetiyor, daha fazla üretmenin bir anlamı yok diye " üretmeyi keser.

Süt arttırıcı diğer besinlere ben çok inanmıyorum. Anne güzel, sağlıklı beslensin kafi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Geçenlerde konuda eşimin sütü gelmediği için tavsiye istemiştim.
    Yazılanlara cevap veremedim ama tavsiyelerin hemen hemen hepsini uyguladık.salı günü akşamı annenin göğüsleri süt ile dolmaya başladı.çarşamba günü itibari ile de düzenli olarak emzirmeye başladık.desteğini esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün yeğenimizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comolokko41

Sütü arttırmanın en basit ve kesin yolu emzirmektir. Çocuk emmiyorsa sağmak, memedeki sütü bitirmektir. Süt ne kadar biterse vücut bebeğe yetmediğini düşünüp daha çok üretmeye başlar. Ama içeride süt kalırsa " bu süt bebeğe yetiyor, daha fazla üretmenin bir anlamı yok diye " üretmeyi keser.

Süt arttırıcı diğer besinlere ben çok inanmıyorum. Anne güzel, sağlıklı beslensin kafi.
    Uyarınız için teşekkür ederim.
    Emzirerek boşaltmayı tercih ediyoruz bizde ustam.hiç bir mama anne sütünü tutmadığı gibi hiç bir pompa da bebeğin emmesi gibi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün yeğenimizi

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim ustam:)
    Allah herkesin evladına sağlık sıhhat ve hayırlı uzun ömürler versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Uyarınız için teşekkür ederim.
    Emzirerek boşaltmayı tercih ediyoruz bizde ustam.hiç bir mama anne sütünü tutmadığı gibi hiç bir pompa da bebeğin emmesi gibi olmaz.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle doğru ama çocuk emmiyor diye boş bırakmayın manasında diyorum ben. Emiyorsa zaten sıkıntı yoktur. Şimdiden allah kolaylık versin :))
  • Molfix külot bezde 6 numarada tanesi 70 80 kuruşa gelen bir yer var mı?
  • Merhaba arkadaşlar jokerin internet sitesinde şu an premium care fiyatları baya uygun. İhtiyacı olan bir baksın
    3 beden 112 Li paket 88 tl
    4 beden 94 lü paket 88 tl
    Ayrıca 200 tl ye de 50 tl puan veriyor

• Merhaba arkadaşlar, bizim oğlan 22 aylık sabahları heryeri sidik içinde uyanıyor, e bebeğin bezini kullanıyoruz, prima aldık ondada yaptı aynı şeyi. Daha önce başına gelen tecrübe sahibi olan varsa fikir verebilirmi acaba, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItalianJakaBo

Merhaba arkadaşlar, bizim oğlan 22 aylık sabahları heryeri sidik içinde uyanıyor, e bebeğin bezini kullanıyoruz, prima aldık ondada yaptı aynı şeyi. Daha önce başına gelen tecrübe sahibi olan varsa fikir verebilirmi acaba, teşekkürler
    Bez degistirerek sorunu çözecek siniz bez küçük gelebilir ememiyir olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Z3U5

Molfix külot bezde 6 numarada tanesi 70 80 kuruşa gelen bir yer var mı?
    ben de dün ona bakındım göremedim hocam,
    ama ben külot kullanıyorum molfix 6 için.

gg de 100 adet 110 yl idi galiba, 10 tl kupın da kullanılır ayrıca paraf varsa elektronik olacağından 120 ye tammalanabilir.

• quote:

Merhaba arkadaşlar, bizim oğlan 22 aylık sabahları heryeri sidik içinde uyanıyor, e bebeğin bezini kullanıyoruz, prima aldık ondada yaptı aynı şeyi. Daha önce başına gelen tecrübe sahibi olan varsa fikir verebilirmi acaba, teşekkürler
    hocam noyu büyültün.

belli yaştan sonra, myle yapmak gerekliyor,

biz daha 13-14 kiloykendi sanırım, molfix6 külot geçtik,
    biraz iz yapıyor ama yatagı ıslatma çok sık okuyordu.

daha öncesinde hep prima aktif normal kullandık,

sonra külot aktif 5 prima,
    ve şimdi hep molfix 6 külot.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Bizimki 11,50 kg filan 5 kullanıyoruz, 6 15 kg sonrası büyük gelmezmiki acaba!
  • 11,50 kg 5 kulanıyoruz 6 sanki büyük gelir çok hocam.
  • İstegelsin de 350gr aptamiller kodlarla 30 tl ye düşüyor. İhtiyaç varsa değerlendirin

• ItalianJakaBo kullanıcısına yanıt
    SLEEpy diğer bezlere göre biraz daha büyüktü eğer değişmediyse birde külot bez tavsiye ederim beli tutuyor bazen cırt çırt yerlerinden sızıyor

• quote:

11,50 kg 5 kulanıyoruz 6 sanki büyük gelir çok hocam.
    Bizimkiler 11 kg Molfix 5 kulllaniyoruz şuan sıkıntı yok ama ne bol nede dar 3 ay sonra olmaz diyebilirim
    Molfix biraz dar oluyir önden gidiyor

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.