Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SMA yok mu depoda? :)
    SMA 3 numara lazım, değiştirmek istemiyorum çocuk kaprisli farkı anlar içmez diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Merhaba arkadaşlar,

Bebeğimiz 10 aylık oldu. Şu ana kadar gün içerisinde prima premium care kullandık. Şu an 4 numaradayız. Geceleri ise prima'dan çok daha iyi olduğunu düşündüğüm Huggies kullanıyoruz ama Huggies'in 4 numara stoku bitti bitecek eğer çok büyük gelmezse elimde stokladığım 5 numaralara geçeceğiz.

Ama özellikle gün içerisinde kullandığımız prima'lar yerine yine aynısından alıp mı devam etsek yoksa külot beze mi geçsek diye kararsız kaldık. Külot bezin normal beze göre avantajı nedir? Bebeğimiz yavaş yavaş yürüme aşamasına geçiyor, daha mı iyi olur sizce? Bir de külot bez için yine tavsiye prima mı?

Teşekkürler,
    Külot bez kullanmayı düşünenlere tavsiyem:

Kesinlikle değmez, normal bez daha iyi. Malzeme, sıvı tutuşu, kalite vb. bakımlardan bir fark yok ama kullanışlılık konusu kötü. Birincisi külot pamuklu kumaş gibi kayan bir malzemeden değil de sentetik malzemeden olduğu için bebeğin vücudunda kaymıyor, giydirmek zor, poposundan zor çekiyorsunuz ve yanlardan yırtılmasın diye de çok zorlayamıyorsunuz, yerine oturtmak için uğraşıyosunuz, normal bezi bağlamak daha kolay. İkincisi külot bezi değiştirmek için külotlu çorap-pantalon-ayakkabı-patik vb hepsini çıkarmak gerekiyor, özellikle dışarıdaysanız sorun oluyor, halbuki normal bez için ayakkabı çıkarmadan pantalonu ayağına kadar indirip değiştirebiliyorsunuz.
    Üçüncüsü normal bezi açıp kontrol edip daha tam dolmamış diye tekrar bağlayabilirsiniz, külot bezi yırtarak açıyorsunuz geri dönüşü yok (çıkarıp tekrar giydirmek de mümkün ama çok uğraştırıyor).

Ben külot bez normal beze göre daha ucuzken aldım, şimdi bitsin diye sayıyorum tekrar normal beze geçeceğiz.
    Kısacası fiyat avantajı yoksa külot bezi tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gebba

SMA yok mu depoda? :)
    SMA 3 numara lazım, değiştirmek istemiyorum çocuk kaprisli farkı anlar içmez diye.
    SMA malesef yok hocam. SMA içen bebekler Aptamil'e geçebiliyorlar ama Aptamil içen bebekler SMA'a ya geçmekte zorlanıyorlar. Bu durum Aptamil'in şeker oranının yüksek olmasından kaynaklanıyor. Deneme amaçlı düşük gr Aptamil deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar Aptamil Mamaları depoadan tedarik ediyorum.
    Toptan olarak almak isteyenlere raf fiyatının altında verebilirim.
    900 gr Aptamil Mama 90 TL

Depodan adresinize direk kargo yapılır.
    Tüm numaralar mevcuttur.
    Eczane ürünü, emniyet bantlı, ilk siz açacaksınız.
    Tüm illere gönderim sağlayabilirim.
    SKT sorunusuz en az 10 ay var.
    Not: Fiyat En az 6 adet siparişler için geçerlidir.

• Elimde 2 tane 900gr bebelac gold 3 numara kaldı. Benim çocukta inek sütü ve türevi besinlere alerji çıktığı için özel reçeteli mamaya başladık. Birini 72 birini de 78tl'den almıştım. Samsun'da olan varsa aldığım fiyattan verebilirim. Son kullanma 11/2019

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aptamil 1 900 Gr 89,9

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/aptamil-1-numara-900-gr-bebek-sutu-406430452

Aptamil 3 900 Gr 89,9

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/aptamil-3-numara-900-gr-bebek-devam-sutu-406784803

SKT ler 30.06.2019 yazıyor.

Aynı mağazanın 3 lü paketleride tane 88,9 a gelecek şekilde satılıyor.

Aptamil kullananlar için güzel fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForzAras

Yeni torba yasada bebek devam sutunde otv alınmayacak gibi bir ibare vardi galiba; mamalar ucuzlar mi dersiniz?
    Evet bunu ben de merak ediyorum.
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    hocam siz nerden ödeme yaptınız da çek gelmedi anlamadım? Bonus ile nerden öderseniz ödeyin veriyor gibi şartlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

Arkadaşlar bence sıcak

https://www.amazon.com.tr/Uni-Yenidoğan-Islak-Pamuk-Mendil/dp/B07CSPPJD8/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1546800301&sr=8-1&pi=AC_SX110_SY165&keywords=unibaby+yenidoğan+ıslak+mendil+36&dpPl=1&dpID=51tygeXPUcL&ref=plSrch
    hocam kaç tl idi ki?
    mesajlarda yazsanız daha iyi olur zira fiyat değişiyor,

neyi kaçırdık bi bileyim, almam lazım çünkü.

en iyi içeriği olan bu.

tabi bi de kaka filan için en uydurugundan da alıcam ıslak mendil.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

hocam siz nerden ödeme yaptınız da çek gelmedi anlamadım? Bonus ile nerden öderseniz ödeyin veriyor gibi şartlarda
    Geliyo da geç gelicek galiba. Ben gib üzerinden garanti pay ile ödedim. Kampanyanın altına not düşmüşler bu şekilde ödeyenlerin kodları haftalık gönderilecek diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam kaç tl idi ki?

en iyi içeriği olan bu.

Alıntıları Göster
    26 kasımda aynı yerden 200TL'ye aldım
  • A101

10.1.19 Persembe yani yarin satilacak olan Sleepy'nin fiyati uygun mu arkadaslar?
     Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 9 Ocak 2019; 20:6:41 >
  • ForzAras kullanıcısına yanıt
    Ben A101'in internet sitesinden aldım, bugün geldi kargo. 1 paket 18.30 TL'ye geliyor gayet uygun bence..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Ben A101'in internet sitesinden aldım, bugün geldi kargo. 1 paket 18.30 TL'ye geliyor gayet uygun bence..
    Siteye girdim hocam soffio diye birsey buldum; bunu da sleepy uretiyordu ve fiyati cok uygun geldi. SOFFIO hakkinda bilgisi olan veya kullanan var mi acaba?

Bir de onlinea101 sitesi market olarak mi geçiyor acaba? Hangi postan cekti bebek bezlerini? Paraf kredi karti var da ondan soruyorum.

• quote:

Siteye girdim hocam soffio diye birsey buldum; bunu da sleepy uretiyordu ve fiyati cok uygun geldi. SOFFIO hakkinda bilgisi olan veya kullanan var mi acaba?

Bir de onlinea101 sitesi market olarak mi geçiyor acaba? Hangi postan cekti bebek bezlerini? Paraf kredi karti var da ondan soruyorum.

Alıntıları Göster
    Tam hatırlayamıyorum malesef hangi postan çektiğini
  • bebelac gold 4 numara kullanıyoruz ama çevrede bulamıyoruz artık. 1 kutu geliyor önce alan alıyor.

bebelac gold 4 alabileceğim hem güvenilir hem hesaplı bir yer önerecek olan var mı?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam kaç tl idi ki?

en iyi içeriği olan bu.

Alıntıları Göster
    Hocam ben 233 TL ye aldım alır almaz 240 TL oldu ve şuan da 240 TL sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ForzAras kullanıcısına yanıt
    soffio iyidir. ben 2 çocuğu bununla büyüttüm. problem yaşamadım.

• uni baby yenidogan ıslak pamuk mendil 30adet 190 TL

https://m.joker.com.tr/urun/uni-baby-yenidogan-islak-pamuk-mendil-30lu-87444?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bezin bağlama kulakları tutmuyor, cırtlar yapışmıyor, kendini bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

Hocam ben 233 TL ye aldım alır almaz 240 TL oldu ve şuan da 240 TL sanırım

Alıntıları Göster
    Bu ürünü takip ederseniz 200 falan düşüyor sık sık sepete atın dursun ben öyle yapıyorum ihtiyaçları tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.