Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Fırsat Paketi, 159 Adet 113,80

https://www.amazon.com.tr/dp/B07JQPX8CB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Bebek büyüyünce aktif bebeğe döndük. Memnunuz. Premiumcare gerekli değil. Sleepy’i epey kullandık ama kız büyüyünce gece performansından memnun kalmadık. Tekrar aktifiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E-Bebek mağazasında bugün için bebek bezi fırsatı mevcut. Hatta Baby&Me ürünlerinde 2.pakette %30 indirim mevcut.

Yani %30 +%23 indirim var haberiniz olsun.

4 numara baby&me (100 adet) 69.00 TL olup, 2 paket alımında 118,83 TL ye geliyor. Kasada da ekstra %23 inidirim ile 91,5 TL oluyor.

Tanesi 45 kuruş

Not: 7 kg ve üzeri bebekler için 4 numara (7-14kg) kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 23 Aralık 2018; 12:3:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alektemoveit

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden Maxi Aylık Fırsat Paketi, 159 Adet 113,80

https://www.amazon.com.tr/dp/B07JQPX8CB
    teşekkürler çok iyi fiyat
  • ruzgarlibahce06 R kullanıcısına yanıt
    e-bebek bonus da hangi sektör geçiyor hocam? yılbaşı kampanyasına kampanyasına dahil oluyor mu ?
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    Ben ona hiç dikkat etmedim aynen şimdilik yansımamış kampanyaya pek yansıyacak gibi de durmuyo sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

e-bebek bonus da hangi sektör geçiyor hocam? yılbaşı kampanyasına kampanyasına dahil oluyor mu ?
    Hangi sektör geçiyor bilmiyorum ama paraf ın yeniyıl kampanyasına dahil olmuş benim harcamam, galiba giyim geçiyor

• Finansbank kartı olan varsa ebebekte 150 ye 20 puan kazanabilirler

https://www.cardfinans.com/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp10006/cardfinansinizla-ebebekde-20tl-parapuan-ve-6-tak.aspx

• Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 5 Beden Junior Aylık Fırsat Paketi, 116 Adet 113,80 tlhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07JR6JJTL

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    yazık olmuş hocam tüh
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    hocam bizde 1-2-3 numara premium care kullandık ama sonra 3-4 de aktif bebeğe geçtik fiyatı çok olunca. Bizim için hiç bir farkı olmadı. Gayette memnunuz
  • Gittigidiyorda golden goatta indirim var joker satiyor indirimli hesap ile daha da ucuza alinabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: janavar®

E-Bebek mağazasında bugün için bebek bezi fırsatı mevcut. Hatta Baby&Me ürünlerinde 2.pakette %30 indirim mevcut.

Yani %30 +%23 indirim var haberiniz olsun.

4 numara baby&me (100 adet) 69.00 TL olup, 2 paket alımında 118,83 TL ye geliyor. Kasada da ekstra %23 inidirim ile 91,5 TL oluyor.

Tanesi 45 kuruş

Not: 7 kg ve üzeri bebekler için 4 numara (7-14kg) kullanın.
    Hocam kullandiniz mi siz hic, ben de bu sekilde almayi düşünüyorum. Premium care kullaniyoruz suan ama baby&me yari fiyatina denk geliyo adet fiyati olarak. İkilemdeyim, bilen yardimci olsun lutfen :)

• Shiga S kullanıcısına yanıt
    Bence yüklü almayin hocam primadan baska beze geçişlerde husran olabiliyor. Bastan kucuk bi paket alip denemek lazim diye düşünüyorum

• Shiga S kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben memnunum. İlk başlarda premium care kullanıyordum ve çok fazla pamuklanma oluyordu. Son dönemde de fiyat artınca farklı alternatifler arama yoluna gittim.

Baby&Me prima ile benzer malzeme ve modelde üretim yapıyor. Nadir de olsa sızdırma oluyor. Fakat premium care de yaşadığımdan daha az diyebilirim. Şikayetvar da prima hakkında daha çok şikayet mevcut.

Baby&Me, e bebeğin kendi ürünü ve arkasında duruyor. Memnun kalmazsan ve 5-10 tane kullanmışsan geri getir diyor.

Deneme amaçlı alınabilir. Benim bebeğimde ne pişik oldu, ne kaka sızdırma ne de alerjik bir durum. 4 ayda 3 kere çiş, 1 kere kaka sızdırdı. Onda da benim hatamdı. Bez epey beklemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 23 Aralık 2018; 20:41:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

Bence yüklü almayin hocam primadan baska beze geçişlerde husran olabiliyor. Bastan kucuk bi paket alip denemek lazim diye düşünüyorum
    Anladim hocam ben de az alip denesem diye dusundum ama en az 100 luk paketler var 4 numarada. Bakalim oyle yapayim olmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: janavar®

Şahsen ben memnunum. İlk başlarda premium care kullanıyordum ve çok fazla pamuklanma oluyordu. Son dönemde de fiyat artınca farklı alternatifler arama yoluna gittim.

Baby&Me prima ile benzer malzeme ve modelde üretim yapıyor. Nadir de olsa sızdırma oluyor. Fakat premium care de yaşadığımdan daha az diyebilirim. Şikayetvar da prima hakkında daha çok şikayet mevcut.

Baby&Me, e bebeğin kendi ürünü ve arkasında duruyor. Memnun kalmazsan ve 5-10 tane kullanmışsan geri getir diyor.

Deneme amaçlı alınabilir. Benim bebeğimde ne pişik oldu, ne kaka sızdırma ne de alerjik bir durum. 4 ayda 3 kere çiş, 1 kere kaka sızdırdı. Onda da benim hatamdı. Bez epey beklemişti.
    Tamamdir teşekkür ederim hocam bi deneyecegim bakalim, risk alcaz ama napalim fiyatlar bizi buna mecbur ediyo. Alisana kadar sık degistirip tolere edebiliriz inşallah

• 11.11 de iyi stok yapmıştım prima 3 numara ve prima 4 numara. ebebekten bugün son 1 tane 4 numara ve 1 tane 5 numara sipariş vermiştim . Amazon görünce üzülmedim değil 20 tl Fazladan Ödemiş oldum iade etsem mi diye düşündüm ama o kadar gel git uğraşmıcam kutu küçük olsa neyse . Dayanamadım 5 numaradan 1 tane de Amazon’dan sipariş geçtim malum fiyatlar hiç düşmüyor seçim sonrası yine artış gösterebilir diye dolduruyoruz bakalım

• E bebekten bez alacaklar Axess kampanyasına dahil oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.