Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
773
Favori
996.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz aptamil 1 kullanıyorduk ama çok gaz yaptı. Hipp 1 kullanıyoruz şimdi aptamile nazaran memnunuz ama tabi her bebeğin bünyesi bir olmuyor deneyerek çözebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    Golden goat keçi sütü bazlı mama kullandık biz aptamilden sonra, gaz problemini büyük ölçüde azaltmıştı ve kilo alması gelişimi yerindeydi, denemenizi tavsiye ederim, ama diğer mamalara göre biraz daha pahalı malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daredevil40 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, direk sepete ekleyince sepette indirimli halini gosteriyordu, ancak şuan denedigimde düşmedi.

• akhtar kullanıcısına yanıt
    Bebelac gold alın ben çok memnunum ama gold olanı alın maşallah bizim çocuğa yaradı severek de içiyor tbsiye ederim şu an 1.5 yaşında anne sütü de alıyor mama da alıyor ek gıda da veriyoruz

• soulflymax kullanıcısına yanıt
    daredevil40 D kullanıcısına yanıt
    beni de aradılar maalesef hocam, stok olmadığından iptal etmemi söylediler. çok yüklü miktar sipariş vermişim. sadece 2 paket vermiştim halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jayistic -- 22 Aralık 2018; 20:27:57 >
  • E bebek' in kendi markasi baby&me bez kullanan var mi arkadaşlar? Nasildir ki yapisi sızdırmazlığı filan? O markaya gecmeyi dusunuyoruz da

• ebebek bütün bebek bezlerinde %23 indirim. özellikle prima aktif bebek 4 numara arayanlar 0.77 kuruş tanesi
    https://www.e-bebek.com/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-9-14-kg-159-adet-p-pri-2556/
  • E bebek te bebek bezlerinde 23% indirim + baby me markasına 2. Alıma 30% indirim veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fertile

ebebek bütün bebek bezlerinde %23 indirim. özellikle prima aktif bebek 4 numara arayanlar 0.77 kuruş tanesi
    https://www.e-bebek.com/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-9-14-kg-159-adet-p-pri-2556/
    3 beden 65 kuruşa denk geliyor AYın fırsatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima Bebek Bezi Premium Care 3 Beden Midi Aylık Fırsat Paketi, 184 Adet / 131 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07JQHHQPZ/ref=cm_sw_r_cp_api_zPVhCbYEVK0H3

• Ebebekten 2 adet 5 beden 116li prima kaptim, bu kosullara gore iyi fiyat. 123tl paketi...

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım 1 paket garanti yılbaşı bonus kampanyası da var 125 lira üzeri alışverişe 1. 3. 5. Haracamaya bonus veriyor iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

Arkadaşlar merhaba, mama tavsiyesine ihtiyacım var. Kızım 45 günlük. Düşük Doğum ağırlıklı doğdu 2500 gr. Süt neredeyse yok gibi. Aptamil pdf, comformil be hipp combiotic kullandık. Şimdi 1 numaraya geçecek.

Uzun vadede faydasını gördüğünüz, tavsiye ettiğiniz mama hangisidir?
    merhaba. Bizim çocuk da neredeyse hiç anneyi ememedi süt olmadığı için. Evolvia ve Similac kullandık. Bir sıkıntı yaşamadık.
  • fertile kullanıcısına yanıt
    Ah be daha 3 gün önce almıştım, ebebek hediye çeki vardı kullanayım dedim durmasın öyle diye, boşa gitti

• SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Smilac kullandık biz de, memnun kaldik. 2 numarada da smila ile devam ediyoruz.

Hastanenin tavsiyesi ile sma kullandik başta fakat kutuyu açınca agir metal kokusuna benzer iğrenç bir kokusu vardi. Çok gaz yaptı. Smilac daha iyi gaz açısından

• Prima'nın hep premium care modelinden kullandık. Aktif Bebek modeli nasıldır acaba? 4 beden alacağım. Ama aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum. Tavsiye ediyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmKbr -- 23 Aralık 2018; 9:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Smilac kullandık biz de, memnun kaldik. 2 numarada da smila ile devam ediyoruz.

Hastanenin tavsiyesi ile sma kullandik başta fakat kutuyu açınca agir metal kokusuna benzer iğrenç bir kokusu vardi. Çok gaz yaptı. Smilac daha iyi gaz açısından
    Biz de SMA bir kez aldık, ama kabızlık yaptı bebekte. 2 numarada Bebelac Gold'a geçtik. İnstagramda @muhendisinoglu diye bir hesap var. İncelemelerde bulunuyor mamalarla ilgili. 2 numarada bebelac gold ve HİP'i öneriyordu. Biz de daha ekonomik olan bebelac gold'a geçtik. Memnunuz şu an
  • Shiga S kullanıcısına yanıt
    Ben de bunun cevabini merak ediyorum. 5 beden tanesi 50 kurusa denk geliyor. Prima ise 1,06 lira

• SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Bizde çok uzun süre premium care kullandık, aktif bebek premiuma göre oldukça sert. Bence aktif bebek yerine daha f/p ürünleri deneyebilirsiniz. Sleepy gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 23 Aralık 2018; 10:3:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Ben de bunun cevabini merak ediyorum. 5 beden tanesi 50 kurusa denk geliyor. Prima ise 1,06 lira
    Tavisye edilir prima almaya gerek yok sleppy minies baby mee. Tane 50 kuruş daha ne olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.