Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akrok

bi kaç ürün için gezinirken diğer sitelere göre fiyatlar uygun gelince bunları aldım...kargo da ücretsiz....epttavm.com'dan...
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

ürünler ulaştı ama burdan alışveriş yaparken iki kez düşüneceğim bundan sonra...portpepe dışında diğerleri tek kargoyla geldi iyi güzel...ama kutuya öyle gelişigüzel doldurulmuş ki...destek yastığının ambalajı bile yok, tüm ürünlerin üstüne öylecene sıkıştırılmış, darbeleri emsin gibilerinden...

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Dün gittim, metrobüsten haramidere sanayi durağında inip sanayinin ilerisine biraz yürünüyor, 39.90 a uni baby yeni doğan 12 li + şampuan aldım. Bez ve mamalarda indirim yok, Tekstil ürünlerinde markalara göre indirimler var, Chiccoda %80, Disneyde %50 aldıklarımdan düşüldü.Kasa sırası 3 saatte yakın sürdü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xantorus X kullanıcısına yanıt
    100/25 indirimi nasıl alıyoruz kod varmı
  • evet bugün bende ikeadan aldım. tepsi ve minderiyle beraber 72tl felana geldi. kullanmadık ama beğendik şimdilik.
  • Kavanoz mamalarda hangisi iyi acaba önerdiğiniz bir marka var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bebek telsizine ihtiyacım var.Herhangi bir marka veya model önerisi olan var mı?Çok uçuk fiyatlı olmazsa iyi olur.
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    bebelac kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pascal27

Arkadaşlar Bebek telsizine ihtiyacım var.Herhangi bir marka veya model önerisi olan var mı?Çok uçuk fiyatlı olmazsa iyi olur.

http://www.annelutfen.com/urun/weewell-wma-126-bebek-telsizi-sari

bunun mavisini çekle vs indirimli almıştım güzel bir ürün tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockandfly

bebelac kesinlikle.

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-avent-2-ebeveyn-uniteli-bebek-telsizi/productDetails.aspx?productId=aileavnt9430415&categoryId=60002087

Avea 25tl indirimle 125 tl ye gelir.

• Takip

• Bebek için kamera bakıyorum, telsiz yerine.
    Gerek anne evdeyken, gerek bakıcı tutmamız durumunda evi ve bebeği görmek açısından IP kamera bakıyordum.

%66 indirimle aşağıdakini gördüm:
    Wollex iBaby Bebek İzleme Kamerası - 400 TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/wollex-ibaby-bebek-izleme-kamerasi-/productDetails.aspx?productId=ailewlxm3&categoryId=60002087
    Nasıldır sizce?
    İndirim yalan gibi geldi ama yine de 400 TL fiyat bu chazlar için mantıklı gibi.

Gerçi Android kullanıcıyım, sorun olmaz inşallah?

• quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

quote:

Orijinalden alıntı: ebihan

quote:

Arkadaşlar hangi MAMA SANDALYESİni kullanıyorsunuz. Bana bir model tavsiye edin lütfen ??

http://www.n11.com/babymax-loco-mama-sandalyesi-2014-model-P13595033

bu nasıldır hocam. siz kullanıyorsunuz sanırım. yükseklik ayarı felan çok önemli mi ki ?

hocam 2 gündür giremedim ondan cevap yazamadım bizim çocuk çok yerinde durmadığı için pek kullanamadık ben bunu bildiğim için ucuza almıştım iş görüyor gayet iyi.. yükseklik ayarı siz mama yedirirken önemli oluyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar hangi MAMA SANDALYESİni kullanıyorsunuz. Bana bir model tavsiye edin lütfen ??

http://www.n11.com/babymax-loco-mama-sandalyesi-2014-model-P13595033

bu nasıldır hocam. siz kullanıyorsunuz sanırım. yükseklik ayarı felan çok önemli mi ki ?

hocam 2 gündür giremedim ondan cevap yazamadım bizim çocuk çok yerinde durmadığı için pek kullanamadık ben bunu bildiğim için ucuza almıştım iş görüyor gayet iyi.. yükseklik ayarı siz mama yedirirken önemli oluyor

hocam bende yükseklik ayarlı bişey alıcaktım ama forumları okudum herkes ikeadan aşırı memmun. hal öle olunca psikolojik baskı hissettim. 25 km gidip ikeadan aldım dün bende. sandalyesi tepsisi birde havalı yastıgı 72 lira felan tuttu. bizim ufaklıkta baya hoşuna gitti bizde memmun kaldık. teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: savatager

Bebek için kamera bakıyorum, telsiz yerine.
    Gerek anne evdeyken, gerek bakıcı tutmamız durumunda evi ve bebeği görmek açısından IP kamera bakıyordum.

%66 indirimle aşağıdakini gördüm:
    Wollex iBaby Bebek İzleme Kamerası - 400 TL
    http://www.hepsiburada.com/liste/wollex-ibaby-bebek-izleme-kamerasi-/productDetails.aspx?productId=ailewlxm3&categoryId=60002087
    Nasıldır sizce?
    İndirim yalan gibi geldi ama yine de 400 TL fiyat bu chazlar için mantıklı gibi.

Gerçi Android kullanıcıyım, sorun olmaz inşallah?

Yaklaşık 8 aydır iosla sıkıntısız kullanıyorum, işten bile bağlanıp takip edeniliyorum, bence değer

• quote:

Orijinalden alıntı: icemansy

Sabah Haramidere sanayinin ilerisindeki Hello Baby e gittim.Açılış nedeniyle uni baby 12 adet + şampuan 39.90, Chicco tekstil ürünlerinde %80 (15-20 tlye elbise,şort,pantolonlar var),Disney %50(minnie takımlar 15 tl) indirimli aldıklarım.Kasaya ulaşmak 2,5 - 3 saat sürdü.

hocam nasıl kayda değer bir indirim varmı? mesela ben bitane baston bebek arabası ve oyun parkı yada beşik bakıyorum gözüne çarpan bişiler varmıydı?
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Arabalarda mağza kartına para puan yüklüyorlar, baston araba bende almak istiyordum ama uygun bir şey bulamadım, uni baby yenidoğan fiatı iyiydi, Chicconun kaliteli kıyafetleri % 80 indirimliydi, park yatak ihtiyaç olmadığından hiç bakmadım ama sıra beklerken yenidoğan setleri alan çok kişi gördüm 10 parça 50 tl diye konuşuyorlardı.Benim aldıklarım ıslak mendil ve bolca kıyafet.Kasiyerin indirimi yaptıktan sonra yanındakine " biz bu işten para kazanıyormuyuz?" demesi çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar park yatak için yatak almayı düşünüyorum. Nasıl bir şey almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

Arkadaşlar park yatak için yatak almayı düşünüyorum. Nasıl bir şey almalıyım?

Kraft Calipso aldım 70*120 boyutu olarak en büyüklerinden biri.. tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikoryan

quote:

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

Arkadaşlar park yatak için yatak almayı düşünüyorum. Nasıl bir şey almalıyım?

Kraft Calipso aldım 70*120 boyutu olarak en büyüklerinden biri.. tavsiye ederim

Kayınpeder de bize bu modelden almış, ancak kurulu haldeyken kapıdan geçmiyor. Ben başka odaya taşıyabilmemiz adına daha küçük bir şey tercih ederdim.
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Kraft Calipso'yu biz de 1 senedir kullanıyoruz, çok memnunuz. Diğerleri gibi plastik malzemeden değil kumaşımsı bir malzeme olduğundan hışırtı sesi yapmıyor, çocuğu uyandırma riski azalıyor. Çok da dayanıklı.
    Bizimki 1 sene sonunda sıfır alınmış gibi duruyor.
    Tek dezavantajı (ki bence avantaj) 70 cm eni olması. Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi bir odadan diğerine taşıma ihtiyacınız olursa kapıdan geçmiyor. Ben de alırken tereddüt etmiştim ama sonra çocuk yatağının öyle sık sık yer değiştirmediğini tecrübe ettim.
    70 cm olması çocuk açısından büyük rahatlık, rahat rahat kollarını açıp yatıyor, 60 cm olanlarda ister istemez kenarlara çarpıp rahatsız oluyor.
    Sonuç olarak nadiren bir ürün beğenen ve tavsiye edebilen biri olarak gözü kapalı alın diyebileceğim bir yatak.
    Mobil bir yatağa çok ihtiyaç duyarsanız, 80-100 TL ye basit plastikten hafif, kolay taşınır park yataklar var. Alın onlardan bir tane, illaki işinize yarar. Ama uzun dönemde Kraft Calipso parasının hakkını veriyor, memnun kalacağınıza eminim.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.