Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.518
Cevap
1.419
Favori
2.593.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim oğlan da 2 yaşına kadar aramızda yattı. Oysa Mother Care'den en büyük beşiği almıştım,beşik demek istemiyorum baya büyüktü 100 x 150 gibi. Ağacı da ingiliz kayını mı ne. Baya para vermiştim ama oğlan içine koydugumuz an yada yarım saat içinde uyanıp ağlıyordu. 2 yaşından sonra baza aldık kullansın 15 yaşına kadar diye. Neyse ki ablasıyla aynı odada olmanın verdigi güvenle bazada yatıp uyumaya alıştı. Yine de bi 6 yaşına kadar ara sıra yatağımızı zorla aldığı oluyordu. 100 dansite visko yatak olunca çocuklar için çok rahat oluyor,onlar da haklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    Hocam daha çok temassız arıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt

hocam ben bu ürünü aldım kullanıyorum,ama yine de ucuzlardan koltuk altı da aldım sonuçta kızılötesi diğerleri kadar güvenilirliği tartışılır test ettiğimden en fazla 0,3 kadar fark çıktı aralarında. aynı zamanda oda derecesi ölçme özelliği de mevcut.

https://www.hepsiburada.com/f-bosch-schnell-scan-kizilotesi-temassiz-alindan-ates-olcer-p-HBV00000J4LTR?magaza=ebebek

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

Kızım 3.5 yaşında hala aynı durumlardayız bence erken alıştır yoksa sıkıntı büyük :)

• alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Yaşayıp göreceğiz artık neyapalim :)

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Hem iyi bı yatagi var hemde kayinvalidenin yaptığı eski usul yataklardan var. Aynı tepkisi . İlla kalkıp bı yoklama çekecek dün yataginda yatmış ,hanım kalkip bakmış oturuomus bekliomus öyle alalım diye :) öyle oldukuda dayanamio insan .

• Biz 10. ayda ayırdık odaları, yoksa hiç ayrılmama yolunda hızla ilerliyordu.

• jahnny J kullanıcısına yanıt

Çocuk emiyorsa bu dediğiniz mümkün değil.Fakat mama alıyorsa olur . Ver mamayı yat uyu☺️ En rahatı aslında ama işte .

• Aslında hem hala emiyor hem de bugüne kadar hiç mamaya ihtiyaç duymadık.

Tabi bu bir anda olmadı, ilk başta annesi ile kendi odasında kendi yatağında birlikte yattı, sonra annesi odada ayrı bir yatakta yattı ve en sonunda odada yalnız kaldı. Gece 2, bazen de 3 defa uyanıp emmek istiyor, annesi emzirip geliyor.

Şu an 1 yaşında, yani 1.5 ay kadar önce başladık oda ayırma işine. İlk zamanlar sabah biraz ağlamaklı uyanıyordu, şimdi alıştı gibi sabahları uyanıp bize sesleniyor genelde.

Biraz çocuğun yapısına da bağlı tabi; ama birlikte yatma işi ne kadar uzarsa hem anne hem de çocuk için çok daha zor oluyor diye gözlemledik çevreden, o yüzden bir şekilde başlayalım dedik.

• st1989 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam inceliyecegim

• Merhaba arkadaşlar oto koltuğu tavsiyeniz edebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Papara, eczane cashback olayını sonlandırınca (bayaa ekmeğini yedim, 900 gr’lık Aptamil mamaları eczaneden iadeyle 95₺’ye alırdım her ay) bundan sonra uygun fiyata nasıl alabilirim, onun derdine düştüm şimdi. 😊 Çekle falan internetten alınsa yine pahalıya geliyor, fiyatları uçurmuş firmalar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bizde 6. ayda ayırdık odaları.. Telsiz en büyük kurtarıcımız oldu

• Bizim oğlan 11 aylık oldu. Sünnet yaptırmak istiyoruz ankarada işinin ehli önerebileceğiniz bir dr yer vs var mıdır?

• lord-06- kullanıcısına yanıt
    Bizde o arayıştayız ama İstanbul’dayiz

• Merhaba arkadaşlar çocuğum 1 aylık oldu ve mamaya geçmek zorunda kaldık doktor tavsiyesi ile aptamil 1 aldık ve şimdi tekrar alacağım piyasada da aptamil 1 fiyatları yüksek bildiğiniz uygun yada fırsat olarak yapabileceğim bişey var mı ? Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar. Bebek bekliyoruz, 2022 mayis ayinda dogum bekleniyor insallah. 3 bucuk aylik su an. Özellikle yüksek tutarli ürünleri simdiden almak mantikli mi sizce? Mesela mobilyaya yilbasinda cok zamn geliyormus, yilbasindan once alalim diyoruz. Çilek mobilyaya baktik, birkac sey begendik. Bebek arabasi , beşik gibi şeyleri bu Kasım indirimlerinde alalim diyoruz. Çünkü enflasyon ve dolar malumunuz. Sizce en mantikli zaman ne zaman bu alisverisler icin

• Mikacan kullanıcısına yanıt
    Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Ebebek in geleneksel şubat ayı indirimleri oluyor her sene onu takip edebilirsiniz. Amazonun bebek ürünleri fırsatları oluyor ara ara. Naçizane tavsiyem elzem ürünleri alın yoksa bu sektör size hiç ihtiyacınız olmayan şeyi bile aldırıyor :)

• Mikacan kullanıcısına yanıt

Merhabalar, simdiden allah bagislasin saglicakla kucaginiza almaniz dilegiyle.

E bebek magazasinin yil sonu indirimleri oluyor. Indirimlerini takip edin piyasaya gore baya fiyat farki oluyor. Memlekette hersey hergun zamlaniyor. Neyi erken alirsaniz kariniza olur.

Ornegin biz cilekten montes serisi 3kapili dolap, besik ve sifonyeri 2sene once 3bine almistik suan sadece dolap o kadar.. Bu arada urunler kaliteli memnunum. Mumkunse dolabi buyuk alin koyacak yeriniz varsa cok faydasi olacak.

Erken alabileceklerinizden bazilari; bebek banyo urunleri, bebek arabasi, telsiz veya kamera (vtec kamera kullaniyoruz memnunuz.), korbell kirli bez sepeti ve 1400lu cop poseti, mama sandalyesi(ikea antilop almistim tavsiye), anne yani yatak, yaz icin kısa kol bol bol zıbın vs malum kış ayı şuan indirimdedir (yazın x2 oluyor rakamlar).

Aklima fazla birseyde gelmedi cok ama sizin akliniza ne geliyorsa mantikli butceniz dahilinde alin kenara koyun hocam bu ulkede fiyatlar dusmez,gereksiz seyler olmadikca ne alsaniz kardir.

• Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece kamerasını takipteyim. Kamera için daha sağlıklı veya daha iyi dediğiniz bir marka veya model mevcut mu ?

• 
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.