Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1750. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: immaturedi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst mesajda arkadaşın belirttiği gibi yanaktan öpmeyin, sakallı kişileri uzak tutun, nemlendirici krem kullanabilirsiniz.
    https://www.e-bebek.com/bubchen-bebek-nemlendirici-sut-200-ml-p-bub-2129

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 1 Şubat 2021; 21:45:26 >
  • Yok hocam biz öpmüyoruz zaten pandemide kimseyi gördüğümüz de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Bunda parfüm var hocam. O yüzden özellikle belirtmiştim doğal içerikli diye.

• Mustela stelopetia
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Britax da besafe de iyi ürünler güvenlik testlerinden yüksek puan aliyorlar ama bazen bu markalarda da ürün bazinda test sonuçlari değişebiliyor. Bu sonuçlara bakarak karar verebilirsiniz.
  • Trendyol'da bebek bezi fiyatları uygun, dakikalar süren indirimler de olabiliyor.

• Hocam ev kaç derece? Biz üşümesin diye cahil gibi 27-28 derece ev birde sarıp sarmaladik çocuğu, heryerinde çıktı isilik. Şu an ev 24-25 derece, tek kat giydiriyoruz hafifte örtü var, bir haftaya cildi düzeldi. Bepanthol de çok faydalı.

• ogzhngr O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Direkt model olarak test sonuçlarına baktım. Bunlar gayet iyi görünüyor. Ancak, kullanım olarak hangisi daha rahat vs olur. Onu araştırıyorum. Çoğunlukla uzun süreli yolculuklarda kullanacağımız için beyefendinin rahat etmesini istiyoruz.

Bu modellerden deneyimlediğiniz oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Babalar sorum var sizlere. Yüzünde isilik gibi bişeyler oluyo bizim bebeğin. Var mı onun için önerebileceğiniz doğal içerikli bir krem,yağ vs. ? Şu mühendisinoğlu iyice reklama vurmuş işi. Burada birbirimize yardımcı olabiliriz bu konularda da bence.

İsikler bizde de vardı , birkaç ürün denedikten sonra bepanthol sensiderm tamamen geçirdi o isikleri.

• Merhaba Arkadaşlar. Britax römer advansafix iv 4 9-36 kg oto koltuğunu deneyen oldu mu? bir çok römer veya besafe modeli 18 kg ye kadar destekliyor. bu da yaklaşık 4 yaşa denk geliyor. 4 yaştan sonra daha büyüğünü almak gerekiyor sanırım. bunun avantajı 36 kg ye kadar destekliyor olması. bu konuda deneyimi olan arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim. teşekkürler.

https://www.e-bebek.com/britax-romer-advansafix-iv-r-9-36-kg-oto-koltugu-p-bxr-30817003/

• Oto koltuğu konusu açılmışken benim de bir sorum olacak.

Aşağıda linki bulunan ürünü satın aldım. Fakat buradaki bir çok arkadaş isofix olması gerektiğini söylüyor.

Sonradan bu modele isofix aparatı takılabiliyor mu?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D78Q735/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&th=1

Kutu içerisinde herhangi bir ekstra aparat çıkmadı çünkü.

• eaizmir E kullanıcısına yanıt
    Ayni modelin hem isofixli hem kemer bağlantılı modeli var sanırım siz kemer bağlantılı modeli almışsınız
  • Arkadaşlar elimde Nutrigen Inulin var, bizim ufaklık kullanmadı. Son kullanma tarihi yaklaşıyor. İhtiyacı olan varsa ücretsiz bir şekilde gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Babalar sorum var sizlere. Yüzünde isilik gibi bişeyler oluyo bizim bebeğin. Var mı onun için önerebileceğiniz doğal içerikli bir krem,yağ vs. ? Şu mühendisinoğlu iyice reklama vurmuş işi. Burada birbirimize yardımcı olabiliriz bu konularda da bence.

Hocam çeşitli kremler evet geçici çözümler sunabilir ancak aynı durum bizde de vardı cildiye, çocuk doktoru falan derken baya gezdik ama bebekte süt alerjisi çıktı.Sırt,göğüs kolları bacakları kontrol edin eğer bu bölgelerde de varsa bebeğinizde sıcak isilik falan değil büyük ihtimal süt alerjisidir. Son dönemlerde büyük ölçüde bebeklerde görülüyor.Bebeğiniz küçük ise(2 yaşından küçük) test için doktora gitmeyin testler doğru sonuç vermiyor. Anne emziriyor ise süt ve ürünleri tüketmesin bebeğin rahatladığını göreceksiniz.Geçmiş olsun...

• Oxygen__ kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam. Sadece yüzünde hatta sadece yanaklarında oluyor .

• stubbornpride S kullanıcısına yanıt

Evet bizim evde sıcak. Hatta baya terliyor bebekte.

• Arkadaşlar merhaba ilk çocuğum olacak bu konularda fazla bilgim yok yardımlarınıza ihtiyacım var. :)

Park yatak almayı düşünüyorum ama karar veremiyorum büyük ölçü olsun en azından 70x120 düşünüyorum

İki marka arasında kaldım;

-Kraft calipso2 / calipso elite ( aradaki farkı çok merak ediyorum :) bana aynısı gibi geldi.

-Prego 70x120 veya diğer marka modeller.

Extra olarak da;

Bebek Arabası tavsiyeniz nedir? Travel sistem iyi midir?
  • comolokko23 C kullanıcısına yanıt
    Concorde neo yada maxi cosi bende concorde neo var amörtisorlü dağ bayır gidiyor. Beşikte amazonda baby2go aldım iyi gibi şimdilik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • comolokko23 C kullanıcısına yanıt
    Bu arada ana kucağı babybjörn kullanıyoruz memnunuz tanıdığımda fisher price yağmur orman kullanıyor onlarda memnun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17481749175017511752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.