Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: `bELa Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.128
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaliminsan

biz 5ay önce bu ürünü alırken aman zam gelcek aman ekstra gümrük vergisi gelcek diye konular açılıyordu 4000tl den aldık. şuana kadar memnunum ancak sizin yazdığınız yorum tam anlamıyla canımı sıktı   750tl az bi para değil. ayrıca herşeyin zamlandığı özellikle ithal ürünlerin fiyatının uçtuğu şu dönemde böyle bir indirim çok ama çok enteresan. hadi fiyatı geçtik, iade ettiğiniz üründeki soruna ne demeli? şuan tam olarak bu sorunu yaşıyorum ancak orjinali bu şekilde sanıyordum. koltuğu tek elle çevirmek imkansız, iki elle zorlayarak çeviriyorum ciddi bir sürtme sesi geliyor. firmayla iletişime geçeceğim inşallah sorun hakkında çözüm sunarlar.

Alıntıları Göster

Ben eşimle beraber test yaptım. Hatta koltuğa dolu damacana bağlayıp yaptık. Sırf daha ucuz diye geri göndermemek için epey bir kendimizi iknaya çalıştık ancak nafile.

Bu iş için dolu bir damacana ayarladım. Bebeğin 4-5 yıl sonra ulaşacağı ve koltuğun maksimum kapasitesi bu ağırlıkta olacağı için.

Amazon’dan alınma pahalı koltuk, üstünde damacana varken ya da yokken çok kolay bir şekilde dönüyor (eşim tarafından) Trendyol’dan gelen ucuz koltuk epey bir takılarak zorlanarak dönüyordu. (Üstünde damacana olması dönüşe etki etmedi)

Eşim ben yolda çeviririm sorun değil 300Tl için bu dönüşü sorunlu olan kalabilir dedi. Ancak son anda gözüme platformdaki çatlak çarpınca artık ucuz bize yar olmayacak diye yolladık.

Vah tüh derken Amazon reis fiyatı epey indirince kırmızı filan dinlemeden linkteki koltuğu aldım.

Şimdi oda geldi hemen teste soktum. Onda da takılma sürtme filan oldu. Üstüne abandım, biraz alttan sıyırttırdım dönüş normale döndü. Artık bu kalabilir dedik.

Ancak bu yeni koltuk gelince şunu da fark ettim. Dönüşü sorunlu olan ve iade edilen 2020 üretimli yeni sip + (koltuğun yanına takılan zımbırtı) tipli modeldi. Bu kırmızılarda yeni sip+ ya sahip ancak üretimi 2019 son çeyrek

Çok uzattım ancak, yaşadığım bu tecrübe koltuk yeni üretime geçtikçe dönüş konusunun daha sıkıntılı bir duruma döndüğü izlenimi bıraktı bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiserx

Ben eşimle beraber test yaptım. Hatta koltuğa dolu damacana bağlayıp yaptık. Sırf daha ucuz diye geri göndermemek için epey bir kendimizi iknaya çalıştık ancak nafile.

Bu iş için dolu bir damacana ayarladım. Bebeğin 4-5 yıl sonra ulaşacağı ve koltuğun maksimum kapasitesi bu ağırlıkta olacağı için.

Amazon’dan alınma pahalı koltuk, üstünde damacana varken ya da yokken çok kolay bir şekilde dönüyor (eşim tarafından) Trendyol’dan gelen ucuz koltuk epey bir takılarak zorlanarak dönüyordu. (Üstünde damacana olması dönüşe etki etmedi)

Eşim ben yolda çeviririm sorun değil 300Tl için bu dönüşü sorunlu olan kalabilir dedi. Ancak son anda gözüme platformdaki çatlak çarpınca artık ucuz bize yar olmayacak diye yolladık.

Vah tüh derken Amazon reis fiyatı epey indirince kırmızı filan dinlemeden linkteki koltuğu aldım.

Şimdi oda geldi hemen teste soktum. Onda da takılma sürtme filan oldu. Üstüne abandım, biraz alttan sıyırttırdım dönüş normale döndü. Artık bu kalabilir dedik.

Ancak bu yeni koltuk gelince şunu da fark ettim. Dönüşü sorunlu olan ve iade edilen 2020 üretimli yeni sip + (koltuğun yanına takılan zımbırtı) tipli modeldi. Bu kırmızılarda yeni sip+ ya sahip ancak üretimi 2019 son çeyrek

Çok uzattım ancak, yaşadığım bu tecrübe koltuk yeni üretime geçtikçe dönüş konusunun daha sıkıntılı bir duruma döndüğü izlenimi bıraktı bende

Alıntıları Göster

Bence 300tl para değil. Bazen çocuğu bindirirken koltuk indiği pozisyonda kalmamış oluyor düzeltmek gerekince elinde çocukla asla düzelmiyor. Kesinlikle 300tl ye değer. Ben üretim yılını bilmiyorum ancak montajla alakalı olabileceğini düşündüm. Sağlam olsun diye izofixleri kökledim abandım koltuğun içine iz yaptı otokoltuğu şuan milim kıpırdamıyor. Belki bundandır diye düşünüyordum ama sizde böylemi durum sonuna kadar sıktınız Mı? Bu konuşmayı özelden yapmamamın sebebi konu kirliliği değil sonuçta bu konuştuklarımız bir tecrübe ve okuyanlara faydalı olacağını düşünüyorum. Ben alırken böyle bi yazışma olsa ona göre kontrolünü sağlardım artık çok geç

• Ben internetten Baby Bee markalı ama Baby Care Bc-511 Flex, Baby Care, Kanz Gri Campo, Kiwi Koala markaları ile aynı katlanır sökülür her parçası ayrı hareket eden mama sandalyesi aldım. Gayet kullanışlı kaliteli. Beğendik biz. Almayı düşünenler için ürünü kurarken incelemesini de yaparak kayıt almaya çalıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

Bence 300tl para değil. Bazen çocuğu bindirirken koltuk indiği pozisyonda kalmamış oluyor düzeltmek gerekince elinde çocukla asla düzelmiyor. Kesinlikle 300tl ye değer. Ben üretim yılını bilmiyorum ancak montajla alakalı olabileceğini düşündüm. Sağlam olsun diye izofixleri kökledim abandım koltuğun içine iz yaptı otokoltuğu şuan milim kıpırdamıyor. Belki bundandır diye düşünüyordum ama sizde böylemi durum sonuna kadar sıktınız Mı? Bu konuşmayı özelden yapmamamın sebebi konu kirliliği değil sonuçta bu konuştuklarımız bir tecrübe ve okuyanlara faydalı olacağını düşünüyorum. Ben alırken böyle bi yazışma olsa ona göre kontrolünü sağlardım artık çok geç

Alıntıları Göster

Hocam ben de aynı duyarlılıkla burada yorumları okuyanların da benzer sorunlarla karşılaşabileceği düşüncesiyle fırsatı paylaşırken açıklama yapma gereği duydum.

Ürünü hem evde kanepe üzerinde sanki araca bağlarmış gibi dengesine vs. dikkat ederek hem de arabada denedim. Bu durum dönüşle ilgili herhangi bir sorun yaratmıyor. Kapıya sürtme vs. olabiliyor bu araçla ilgili bir durum daha geniş bir araçta kapıya sürtme hiç olmaz diye düşünüyorum.

Muhtemelen sizin ürününüz kusurlu, öyle zorlayarak dönmemesi gerekiyor. Bana ilk gelen koltuk çok hafif bir güçle takılmadan dönüyordu. Garanti için bence girişimde bulunun, inşallah çamura yatmazlar.

• kaiserx K kullanıcısına yanıt

Besafe çok sağlam bir firma. Birkaç kez sorunla karşılaştım hafta sonu cumartesi pazar demeden çalışmamasına rağmen özel cep telefonlarından arayıp hemen yardımcı oldular. Ne zaman arasam birşey sormak için uzun uzun anlatıp fikir verip yardımcı oluyorlar. Sorun etceklerini sanmıyorum gerçekten çok memnun kaldım ben firmadan. Sayenizde bilgilendik sonuçlardan haberdar ederim inşallah hoşçakalın

• https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07F5L9WXT/ref=gbmf_mob___3ea6f7e9?smid=A1UNQM1SR2CHM&dealid=3ea6f7e9
    Bondigo bl7120 elektrikli salıncak en ucuz ebebekte 329tl amazonapp koduyla 190tl ye geliyor düşünenler bakabilir

• Besafe izi turn i size amazonda baya indirimli denk getirince ben de aldim. Ürünü çıkarip ufaktan kontrol ettim bi sknti görünmüyordu ama çevirmede hafif bi cızırtı ben de duydum bunu otomobilde değil de yatağın üzerinde yumuşak bi zeminde test ettiğim için olabileceğini düşünmüştüm. Ürün halen poşetinde kutusunda duruyor iade süresi de henüz geçmedi. İade etsem aldiğim rakama bulamayacağimdan eminim. Acaba besafe distrübütörü ürünle ilgili değişim vb bi yaklaşimda bulunur mu yoksa çevrilirkenki ufak sürtünme sesini dert etmemelimiyim. Burda tam da bu konudan bahseden arkadaşın yorumunu okuyunca ikilemde kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhngr

Besafe izi turn i size amazonda baya indirimli denk getirince ben de aldim. Ürünü çıkarip ufaktan kontrol ettim bi sknti görünmüyordu ama çevirmede hafif bi cızırtı ben de duydum bunu otomobilde değil de yatağın üzerinde yumuşak bi zeminde test ettiğim için olabileceğini düşünmüştüm. Ürün halen poşetinde kutusunda duruyor iade süresi de henüz geçmedi. İade etsem aldiğim rakama bulamayacağimdan eminim. Acaba besafe distrübütörü ürünle ilgili değişim vb bi yaklaşimda bulunur mu yoksa çevrilirkenki ufak sürtünme sesini dert etmemelimiyim. Burda tam da bu konudan bahseden arkadaşın yorumunu okuyunca ikilemde kaldım

Kardeş, ben 3 farklı ürünü test etme imkanına sahip oldum. Sürtme ve ses hepsinde var. Benim kullanım amacım; zorlanmadan dönsün yeter olduğu için son koltuğu bir daha yollamamaya karar verdim.

3-4 Bin TL para verilen ve arkasında koskoca Besafe markası olan bir ürünün hiç ses çıkarmadan yağ gibi dönmesi lazım.

Ancak yok işte öyle bir dünya, plastiği, dönme mekanizması, kumaşların oturtulması, iskeleti vs. konularına girince benim midem bulanıyor ve ürün o kadar basit geliyor ki.... Arkasında benim anlayamadığım bir mühendislik vardır deyip, eşim inerken ya da binerken veya yolda giderken zorlanmadan döndürsün yeter kafasındayım.

NOT: Tavsiyem, koltuğun kafalık kısmından platforma doğru baskı uygulayıp; araç koltuğunun sırt dayama bölgesine doğru ittirerek 5-10 dakika sağa sola tam tur yapmadan döndürün, dönme mekanizmasındaki plastikler sıyrılıyor ve yere dökülüyor o zaman gıcırtı sesi kesiliyor. Ben en son gelen koltukta böyle yaptım ve artık yeter dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserx -- 29 Aralık 2020; 0:24:32 >

• ilk adım ayakkabısı üreten çokça yerli firma var, taban yapısına dikkat etmek lazım, çok fazla para harcamaya da gerek yok, zaten ayakları hızlıca büyüyor. Yerli firmalardan Lil Bugga'nın modelleri benim hoşuma gidiyor: https://www.lilbugga.com/ilk-adim-erkek

• kıymetli arkadaşlar bizimki de ufak ufak büyüyor evleneceklere sıcak fırsatlar konusundan buraya terfi ettik çok şükür.

bizim eleman için bebek arabası alma niyetindeyim iki seçenek sunacağım kullanan hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim

https://www.kraftbaby.com/bebek-arabalari

https://www.babyci.com.tr/product/prava-yeni-comfort-premium-travel-araba-pusetli-ecr-44-belgeli-keten-kumas/

• Deniz-Na D kullanıcısına yanıt

Ev ayakkabısı, spor ve bot olmak üzere hep vicco kullandık. Tek sıkıntı bizim çocuk sıkılınca cirti açıp çıkarıyor evde onun dışında çok memnun kaldık.

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist_cnr

https://www.amazon.com.tr/BeSafe-Modular-I-Size-Base-Melange/dp/B08756RNMT?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    Bu ürün nasıldır dostlar 1666 fiyatla? Var mı kullanan ?

2,796 gözüküyor şu an

• jahnny J kullanıcısına yanıt
    Yükseldi aldıktan sonra, duruma göre iptal etmek için araştırıyorum. Nasıl kullanan var mı memnun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist_cnr

https://www.amazon.com.tr/BeSafe-Modular-I-Size-Base-Melange/dp/B08756RNMT?tag=dhapp00cyf-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    Bu ürün nasıldır dostlar 1666 fiyatla? Var mı kullanan ?

1666TL harika bir fiyat. Bu koltuk 360 derece dönmez. Bebeği 4 yaşına kadar ters, 4 yaşından sonra düz (bazı kaynaklar 18 ay bazı kaynaklar ise 24 ay der, şahsi görüşüm 4 yaşına kadar ters gitmesi) seyahat ettirebilmek için tasarlanmış gayet kaliteli ve kullanışlı bir koltuktur. Ben de 360 derece döneni var, uzun yola çok çıkmıyorsanız, bebeği ya da çocuğu kucağa alıp vs. araca bindirip bindirmek sizin için sorun değilse ve bununla birlikte, 5-6 saatin üstü, yolculuklarınız sık sık yapılmıyorsa araç hareket halindeyken dönen bir koltuğun sizin için pek bir anlamı yok.

NOT: Amazon fiyat konusunda aptalca algoritmaları olan bir sitedir. Diğer e-ticaret sitelerini kontrol eder. Onların sattığı fiyatın 3-5 TL altına iner, ya da böyle garip bir indirim yapar birisi alınca fiyatı geri yükseltir. Sık sık kontrol ederseniz yeniden o fiyatlara almanız mümkündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserx -- 29 Aralık 2020; 23:42:43 >

• Arkadaşlar merhaba 15 günlük bebeğim var.
    Anne memesini unutturmayacak bir biberon arayışındayım.
    Önerileriniz nelerdir?
    Medela calma biberon bu konuda bir çok yerde karşıma çıkıyor.
    Kullanan var mı bu markayı fiyatı bayağı bir tuzlu değer mi yoksa önerdiğiniz başka bir marka var mı?
  • lord-06- kullanıcısına yanıt
    Biz süt sağma makinasını almıştık yaninda bu biberon da çıkmıştı gerçekten güzel tavsiye ederim ama cidden pahali diğer biberonlardan fayda sağlayamazsaniz düşünebilirsiniz
    Bu rakami görsem ben de izi turn yerine moduleri tercih ederdim aslinda. Gerçi hanimlar bu dönen modelde araca indirip bindirmedeki rahatliğa mest oluyolar ama çocuğu sık sık biyere götürmüyosaniz ve dediğiniz gibi uzun yolculuk da yapılmıyosa gerçekten biraz gereksiz izi turn
    Çok teşekkür ettim hocam. 4. Yaşa kadar ters duruyor mu çocuklar, sıkıntı yaparlar gibi?
  • sercigs S kullanıcısına yanıt

ürün bilgileri aynı, problem olmaz. Yazılım değil ki veya çok önemli bir şey, hepsine ayrı seri/şase no bassınlar.

• 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.