Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.740
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, besafe koltuklarda ekstra koruma icin gelen plastik parcayi yan tarafa nasil takiyoruz? Bir turlu beceremedim. Video filan da bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalionur kullanıcısına yanıt

E bebekte subat ayinda indirimler oluyor aceleniz yoksa bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

Selamlar, besafe koltuklarda ekstra koruma icin gelen plastik parcayi yan tarafa nasil takiyoruz? Bir turlu beceremedim. Video filan da bulamadim.

kapı Tarafına yukarıdan aşağıya sanki raya oturtur gibi oturtarak çekiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

Merhabalar arkadaslar, mayıs ayında kısmetse kız babası oluyorum 😊 yavaş yavaş alışverişlere başlıyorum artık sizden ricam. Soğuk buhar makinesi tavsiyesi verirmisiniz bana? Deerma modelleri hoşuma gitti ama nelere dikkat etmeliyim ve kullanan arkadaşların tavsiyesi nedir acaba? Her marka olabilir
    hocam merhaba bende aldım toplamda 5 kez kullanmamışımdır. Diğer arkadaşlarında fikrini alın ama bence olmazsa olmaz birşey değil onun yerine başka bir ihtiyacını alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anil0640 A kullanıcısına yanıt
    Önce gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını tespit edin derim. Yaşadığınız yere bağlı tabi ama mayıs ayından kış aylarına kadar zaten ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Önümüzdeki kış ihtiyacınız olup olmayacağını anlamak için de şimdi ölçüm yapabilirsiniz evde.
  • kadirbb K kullanıcısına yanıt

Maxi cosi axiss fix aldım ben de Amazon’dan 2699₺’ye. Çocuğum henüz küçük olduğundan kullanamadım ama ADAC testleriyle, yorumlarıyla güzel gözüküyordu.

• nightblueist kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bu bilgi icin tesekkur ederim. Beklerim tabii. Ancak neden subat ayi bunun sebebini biliyor musunuz
  • Ebebek, joker vs genel olarak cogu bebek magazalari her sene subat ayimda indirim yapiyor. Eticaret sitelerinin kasim indirimi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEGHRİ -- 2 Ocak 2021; 9:59:24 >
  • yalionur kullanıcısına yanıt

Baska bir arkadasta yanit vermis sorunuza, genelde bebek urunleri satisi yapan tum magazalar subatta indirime giriyor, bende gecen subatta faydalandim, ara ara yaptiklari indirimlere oranla baya bi farkediyor fiyatlar. Ay boyunca her urunde degil ama; gun gun hangi marka hangi urunler indirime girecek web sitelerinde yayinliyorlar. Stoklar cabuk tukeniyor o yuzden takip etmeniz faydaniza olur.

• Arkadaşlar, kızım uyurken ağladığında duymamız için birşeye ihtiyacımız var, üstteki cevaplarda telsiz yerine kamera tavsiye etmişlerdi ama kamera kullanımı nasıl ağladığında size bildirim mi yapıyor, birde uyurken sürekli ninni çalıyor yani belli tonda melodi ve pış pış sesi, bu kamera yada telsizi aldatır mı? Kamera mantıklı geliyor ama sürekli telefondan izlemek mi lazım?

Söylediğim gibi yüksek ağlama sesinde uyarımı veriyor yoksa telsiz mi almalıyım?

Tavsiye için şimdiden teşekkürler.

• KoNFi kullanıcısına yanıt
    Kameraların genelde ses ileten ve alan iki ayrı opsiyonu olur telde kullandığın programda. Telefonun medya sesini açarsanız agladiginda ağlama sesini duyarsınız. Nekadar uzakta olacaksinizki ayrıca böyle birşeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Telsizler çok verimli değil bana göre. Uygun fiyatlı güzel kameralar var biz bime gelen kiwi yi almıştık muhteşem çıktı. Gece görüşü de başarılı. Ayrıca sürekli melodi çalması ikerde desteksiz uyumasını engeller ve uyku kalitesini bozacaktır sürekli uyanır demedi demeyin uykuya dalınca kapatın derim. Çocuk uyudugunda zaten gürültülü bir iş yapılmaz genel olarak.uyuyacaksaniz onunla birlikte odada uzaksa kameranın sesi yeterli olur sizi uyandırması için.
    Vm901 alın şu zamana kadar bebek alişverişi için en işe yarar şeyi sorsalar birincide bunu söylerim ikinci olarak da woombie kundağı
  • sleepy bez için fırsat linki var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhngr

Vm901 alın şu zamana kadar bebek alişverişi için en işe yarar şeyi sorsalar birincide bunu söylerim ikinci olarak da woombie kundağı

Kundak bilmiyoruz kaça aldınız ama gereksiz pahalı ... al ebebekten boy boy kundak çok ucuza gelir

• McJoe kullanıcısına yanıt
    Aylar önce 300 tl gibi bi rakama almiştik 0-18 kg genişleyebilen modeli. E bebekten de kundak var ama bi kez kullanabildik çocuk içinde çok rahat hareket edebildiği için çok işlevsel olmadı. Alırken ben de bi kundağa bu kadar verilir mi diye düşünmüştüm ama gerçekten bebek fizyolojisine uygun bi ürün üretmişler. İmkani olan değerlendirsin diye paylaşmak istedim
  • ogzhngr O kullanıcısına yanıt

Anladım. Sağlıkla büyüsün yavrucak. Ama bana göre fiyatı aşırı pahalı

Vtec bm3200 modelini almistik, uzun zamandir kullaniyoruz bence bakabilirsiniz.

El terminali sarj edilebilir kullanima uygun. Tek sarjla bir gun ortalama kullanirsiniz.

Kamera hem pille calisabilir hem elektrikle, zaten evde oldugumuzdan pili denemedim. Kablo mesafesi gayet yeterli.

Fiyat performans olarak goruhtu kalitesi ve kullanimi iyi diyebilirim.

Bebek aglayinca el terminalindeki ortam sesi aciliyor hem duyuyor hem ekrandan goruyorsunuz. Ses hassasiyet ayari var.

Edit: Cihaz el terminali ile kamera arasi baglantiyi dahili wifi ile sagliyor. Cekim gucu iyi. Evde yada disarida internete yada modeme vs ihtiyac yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightblueist -- 3 Ocak 2021; 0:29:26 >
  • Arkadaşlar egzemaya iyi gelen kullanıp memnun kaldığınız önerebileceğiniz bir ürün var mı acaba, 5 aylık bebeğimizin yanak ve kulak kısımları epey kızardı kabuklasıyo kasınıyor, bir önerisi olan varsa yazabilirseniz çok memnun olurum

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Doktorunuza danışmalısınız 5aylik daha bebeğiniz.buradan birine iyi gelen birşey size iyi gelmeyebilir. Doktorunuza danışsaniz daha doğru olur .
  • Fourtytrees kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Doktorunuza görünürseniz daha nokta atışı tavsiyeler alırsınız, böylece deneme yanılmayla zaman kaybetmemiş olursunuz ve ufaklık daha fazla acı çekmemiş olur.

Bununla birlikte La Roche markasının Lipikar serisi var. Şampuan, nemlendirici, stick vs. formlarında ürünleri var. Ama tabi bunlar pahalı ürünler, kullanmadan önce doktorunuza danışırsanız daha iyi olur.

La Roche-Posay | Lipikar Syndet AP+ (laroche-posay.com.tr)

La Roche-Posay | Lipikar Baume AP+M (laroche-posay.com.tr)

• 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.