Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Prego Quattro Pro modelini 2250 civarına almayı düşünüyorum. Ebebekten gittik gördük kullandık, ürün hoşumuza gitti. Sizce bu fiyata alınır mı yoksa bu fiyat civarında ne önerirsiniz dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt

Biz de bu modeli düşünüyoruz hocam ama henüz tam olarak karar veremedik, var ömı acaba kullanan birileri

• Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt
    Ebebekte Joie Verstrax'a da baktınız mı? Malzeme kalitesini, çift yönlü kullanılabilmesi, katlanabilmesi, çocuğun bacakları uzayınca ayaklarını koyacak bir yeri olmasını, itme kollarının uzayıp kısalmasını, deri detaylarını, alt sepetin derli toplu olmasını beğendim. Youtube da inceleme videoları var. Bir inceleyin isterseniz. Benim de aklımdaki modellerden biri bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 11 Kasım 2020; 22:57:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam kardeşim ona da bakarız, teşekkür ediyorum

• Dostlar 2 aydır yaptığım taktiği sizle paylaşıyorum.

bebek mamasını ucuz satan bir kaç eczane keşfettim aptamil 900gr 110₺ ye satıyorlar. Papara kartım ile temassız işlem ile her ay 25 cashback alıyorum ve 900 gr mama 85₺’ye geliyor.

Mama satan eczanelerden Papara kartınız varsa cashback ile 25₺ ucuza mama alabilirsiniz benim gibi...

• bebek bezi 2 numaraya ne zaman geciyoruz?

• alvarez kullanıcısına yanıt

MArka ve bebeğin kilosuna göre değişiyior.

• 3 gun oldu dogali 1 numara 50 adet varda 10 u gitti sanirim. artik 1 mi 2 mi alsam anlamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kaç kilo doğdu ? Hangi bez ?

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    3.4 KG 53 cm

Yurtdisinda bakude yasiyorum molfix vardi onu aldim. Iyi mi kotu mu bilmiyorum bile.

Pisik yapmiyorsa iyidir. 1-2 hafta daha 1 numara kullanilabilir duruma gore 2'ye gecersiniz.

Kilo alım hızı normal ise 1 Numara bez 200-250 tane yeterli olur, sonrasında 2 numaraya geçilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirmi dört -- 12 Kasım 2020; 12:55:11 >
  • merhaba arkadaşlar. ikiz bebek arabası olarak ne önerirsiniz? 8-10 bin TL olmasın ancak, bütçe daha sınırlı.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petshopboys -- 12 Kasım 2020; 13:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Hocam selamlar, bebeklerde ates cok hassas bir konudur. 0.2 derece bile cok önemli. Alindan olcme cihazlari yanlis veya hata payı yüksektir. Kulaktan en sağlıklısı.

Alıntıları Göster

Xiaomi uzaktan ateş ölçer aldım. Bebeğin alnı sıcak evet. Alnını ölüyorum 37.5/6/7 çıkıyor. Braun kulaktan ölçerle ölçüyorum 36.5 - 37 arası çıkıyor.  

• petshopboys kullanıcısına yanıt

Bütçeniz nekadar

• Ateş ölçerlerin doğruluğunu nasıl tespit ediyoruz? Kalibre edilebiliyor mu?

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Xiomi bende de var, dediğiniz gibi 1 derece kadar yüksek ölçüyor kulaktan.Kulak daha doğru, xiomiyi uyurlarken kullanıyorum, 1 derece farkı gözeterek yorumlamak lazım

• Gece yuzunu gorebilmek icin kumandali yada wifi ampul oneriniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: y.C.g

Bütçeniz nekadar

3000 TL verebilirim en fazla. Temiz 2.el de olabilir.

• 
Sayfa: önceki 17211722172317241725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.