Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: astro79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
35.267
Cevap
1.335
Favori
2.286.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 3981
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 277
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 137
  • Favoriye Eklediklerim 1335
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ermantpc (698 mesaj) tasshelhoff (326 mesaj) bireysel.emeklilik (283 mesaj) ahbap (277 mesaj) MegaWolt38 (270 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11134 mesaj) Mobil (10671 mesaj) Tablet (1308 mesaj) (16 mesaj) Mini (1105 mesaj) Uygulama (1469 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
    2643 Mesaj

Babyjem katlanabilir küvet kullanan var mı? Boyutları nasıl?

• Yarbay
    3345 Mesaj

yer sıkıntınız varsa köpük dolgulu yıkama filelerinden alın hocam doğrudan duşakabin zemininde yıkayabilirsiniz. ben yatılı giderken küvet taşımıyorum, taşıyanlar gördüm. kalın olanlar iyi iş görüyor. hiçbir fark yok ha küvette ha zeminde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    82 Mesaj

ilk 10 ay kullanım için anneyanı tavsiye ediliyor biz de o şekilde aldık, nasipse onu kullanacağız. letgodan temiz kullanılmış baby plus safe side adlı ürünü bulup aldık. ebebek markası sıfırı 800 lira. büyük şehirdeyseniz ve ikinci eli takıntı yapmıyorsanız tavsiyem ikinci el almanızdır, zaten kumaş kısımlar komple yıkanabiliyor.

|
    |
    Baytar0614 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    719 Mesaj
    Çilekten anne yanı beşik almıştık bebeğimiz 7 aylık oldu halen onu kullanıyoruz ama son zamanlarda özellikle 10-15 gündür uyandığı zaman beşiğin kenarlarından tutup beşiğin içinde ayağa kalkıyor. Her sabah ayağa kalkıp gülmesine uyanıyorum. Allah göstermesin beşikten düşmesinden korkuyorum. Bu sorunu yaşayan muhakkak olmuştur ne yapabiliriz ? Yatağa yanaştırdım sabitledim diğer taraflarına yastık vs koyuyorum ama güven vermiyor. Etrafına yükseltici çit vs gibi bir şeyler baktım internette bulamadım. Park yatak gibi bir şey alıp onda mı yatıralım. Bir kaç ay sonra evi taşıyacağım için ekstra yük de istemiyorum ama başka yolu yoksa ne gerekiyorsa alırım. Bu sorunu yaşayanlar nasıl çözdü ?
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Besafe izi comfort x3 isofix 2330 tl hem amazon hem hepsiburada kart puanlarıyla birleştirilip daha uyguna da alınabilir.bence iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın.

|
    |
  • Yarbay
    2423 Mesaj

https://www.hepsiburada.com/newcam-nw-03k-infarared-kizil-otesi-dijital-temassiz-ates-olcer-termometre-p-HBV00000TK0SB?magaza=U%c3%a7ar+Elektronik

Korona zamanı 230TL almıştım.

Malzeme kalitesi iyi, ölçümler stabil, ölçümleri hafızaya alıyor, ateşe göre yeşil sarı ve kırmızı ekran ışığı yanıyor.
    |
    |
    y.C.g kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

İsofixli yükseltici oto koltuğu alacağım. Kullanıp önerebileceğiniz bir ürün var mıdır arkadaşlar? genelde isofix yok şöyle bir bakınca. isofix olmasa da olur der misiniz?

• Binbaşı
    1751 Mesaj

Olmazsa olmaz hocam bakma burda söylenenlere amaç çocuğumuz için güvenlikle tam olmalı.. bütçeyi bilmiyorum ama ben britax römer trifix 2 kullanıyorum gayet kaliteli ve sağlam bir ürün
    |
    |
    quashpack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1146 Mesaj

Hocam normalde karyola beşiğe geçmeniz gerekir ama ev taşıyacağınız için birşey diyemem.
    |
    |
    hakim bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    236 Mesaj

MErhaba arkadaşlar,

Malum havalar soğuyor ben de soğuk bir memlekette yaşıyorum. Bebeği yere halının üstüne koyup daha güvende tutmak istiyoruz. Ancak, yer soğuk olduğu için kaygılanıyorum. Ev halısının üstüne ne almalıyız soğuğu kesmek ve bebeği güvenle yerde oynatmak için önerilerinize ihtiyacım var.

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Olmazsa olmaz hocam bakma burda söylenenlere amaç çocuğumuz için güvenlikle tam olmalı.. bütçeyi bilmiyorum ama ben britax römer trifix 2 kullanıyorum gayet kaliteli ve sağlam bir ürün

Ben de trifix kullanıyorum zaten. Yanlış anlaşıldım sanırım. Çocuk büyüdü artık, yükseltici tavsiyesi sormuştum ben :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Unigo’nun oyun matları var onlara bakabilirsiniz. Biraz pahalı ama çok güzel. Hepsi burada da indirim var.
    |
    |
    kaiserx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Gittigidiyorda besafe izi turn i size siyah 3300 tl satıcı e bebek görünüyor düşünenler için...
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Unigo oyun matını inceleyin şuanki fiyatlar fena deģil

|
    |
  • Yarbay
    2643 Mesaj

Ben düşünüyorum ama bu kadar paraya çıkmışken ADAC tan puan almamış olması ve şu yorum biraz düşündürüyor:

"Besafe urunu kesinlikle guvenlik sorunu olacagini sanmiyorum ama 19 Agustos itibariyle iade ettigim urun hakkinda yorumlarimi paylasmak istiyorjm.

Oncelikle ebebekte gecti deselerde besafe.com’da goreceginiz uzere izi thrn henuz adac testinde gecmedi. En son haziranda girecek diye bekliyordum ama henuz testi gecmemis. Ama alt bazasi disinda izi modular’e cok benziyor bu yuzden test sorun olcak diye dusunmedim ve aldim.

Baska bir alisveris sitesindeki yorum kafama takilmisti. Urunun bas kismini ortasi sert bebegin kafasi one gidip carpinca tehlikeli olabilir yaziyor. Inceledigimde ben c.b.x anakucagina gore hakkaten epey sert ama modularde bu sertlikte ve testi gecmis.

Ama asil ayni kisi urunun bas kismini en uste getirince tam omurga kisminda sertlik oldugunu soylemis ve bas kismini kaldirinca altaki destek minder uzamiyor ve kalktigi yer kadar bir karis bir alandasanki bir parca minder eksik oluyor ve en ortasi ciddden cok sert. Bu yorumu okumasam bebegim buyuyene kadar bakmak aklima gelmezdi ama cok iyi incelemis. ... "

Yorum kumaş renginden dolayı iade sürecini anlatmakla bitiyor. Kullananlar böyle bir sıkıntı yaşadılar mı acaba, ortada bir güvenlik sorunu mu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L@civert -- 27 Kasım 2020; 1:1:17 >
    |
    |
    ogzhngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vanguarde

Unigo’nun oyun matları var onlara bakabilirsiniz. Biraz pahalı ama çok güzel. Hepsi burada da indirim var.

Hocam merhaba,

Mesela şöyle bir ürün mü dediğiniz

https://www.hepsiburada.com/unigo-comflor-fruit-farm-oyun-mati-210-cm-x-140-cm-x-13mm-pm-aileung166013?wt_gl=cpc.6809.dsa.nelk.abo-bebek-aktivite-ve-eglence&isFashion=true&gclid=CjwKCAiA5IL-BRAzEiwA0lcWYgBZtrCtDcF_y3QDve8JrIbJ7KITUuR7AR8HHHpisQDKTRhyvMZ8cxoC9IkQAvD_BwE

Bu bana normal halı gibi gelmişti ama soğuğu keser mi? Alt komşu bazen kombi yakmıyor. Ben iyi yakıyorum ev ısısı iyi ama malum yer soğuk olabiliyor. Derde derman olsun da parası çok önemli değil.

|
    |

• Çavuş
    99 Mesaj

Önce buna benzer bir karyolaya ihtiyacınız var;
    (Bu ürünü ikinci el almak daha mantıklı çünkü en fazla 1 yıl kullanacaksınız.)

Daha sonrası için oda ayırma yaşı da geleceğinden buna benzer yere yakın bir montessori model karyola öneririm, bu sizi zaten okul dönemine dek idare edecektir. 90x190

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mys66 -- 28 Kasım 2020; 1:11:30 >
    |
    |
    hakim bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    127 Mesaj
    Arkadaşlar jokere yeni üye olduğunuzda 20 tl çek , 200 üzeri alışverişinize 50 tl joker puan ayrıca maximum karta 40 puan ve bunları hopi üzerinden yaparsanız %6 paracık kombusu yaptım güzel oldu.
    |
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj

halının altına tatami minder alabilirsin

|
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj

Onun adının tatami minder olduğunu bilmiyordum. Bizde halının altına kullanıyoruz çocuk yeni oturmaya emekleme başladı düşünce yumuşak olsun diye. Soğuk içinde ise yarar evet.
    |
    |
    eterna205 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.