Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SoSca , SoSca Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: road35

Hocam selamlar, bebeklerde ates cok hassas bir konudur. 0.2 derece bile cok önemli. Alindan olcme cihazlari yanlis veya hata payı yüksektir. Kulaktan en sağlıklısı.

Alıntıları Göster

Kulaktan için tavsiyeniz var mı hocam ? Ya da başka ürün kullanıp yorum yapabilecek olanlar ?

yukardaki arkadaşın söylediği braun ırt 6520 incelemeye başladım, öncesinde beurer ve medisana bakıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gontik -- 10 Kasım 2020; 19:56:21 >
  • gontik G kullanıcısına yanıt
    Beurer bakıyorsanız piyasada kalmamış pek, distributöre mail attım Aralık yada Ocak gibi gelecekmiş.

Braun 6520 benim de radarımda, 11.11 de uyguna getirmeyi kolluyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercigs

Ben de Adana’da yaşıyorum hocam. Bebek arabası bakıyoruz hafif, çift yönlü kullanılabilen, baston ya da kabin tipi olan. Bu arada siyah Adana için yaz günlerinde eziyet olur bence hocam. Gri olabilir.

hocam valla dayanamadım gittim siyahını aldım ya çok güzel görünüyordu. diğer rengi kırmızıydı. https://www.vipbebek.com/Uppababy-Cruz-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi bu travel set birebir aynı 2400e geldi. bebek arabası tek başına 1867 isterseniz siz de bakın kırmızı rengi var ebebek öğretmenler bulvar, turgut özal, optimum şubelerinde var. çok kaliteli araba tek kötü yanı kapandığında küçülmüyor. ama isterseniz bir bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailrasit

hocam valla dayanamadım gittim siyahını aldım ya çok güzel görünüyordu. diğer rengi kırmızıydı. https://www.vipbebek.com/Uppababy-Cruz-Travel-Sistem-Bebek-Arabasi bu travel set birebir aynı 2400e geldi. bebek arabası tek başına 1867 isterseniz siz de bakın kırmızı rengi var ebebek öğretmenler bulvar, turgut özal, optimum şubelerinde var. çok kaliteli araba tek kötü yanı kapandığında küçülmüyor. ama isterseniz bir bakın derim.

Alıntıları Göster
    2400 e nereden aldınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nYg42

2400 e nereden aldınız hocam

Alıntıları Göster

Ebebek ama internette yok bir çoğu teşhir ürünü. benim şansıma siyah rengi (jake) bir tane kapalı kutu vardı.

• Beyler selam,

Bizim sıpalar 16 aylık oldu. Artık odalarını ayırıp yataklarını büyütüyoruz. Total bütçe 2000 civarı olacak şekilde 90*190 yatak öneriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/yatak/kanz-perla-lateks-kapitoneli-yatak-90190-P427585831

Yatak olarak şunu seçtim hocam ben de aynı durumdayım sizinle. Diğer ahşap kısmını doğal ağaçtan mı ne yaptıracakmış eşim instagramda bulmuş da ben yatağı seçtim sadece.

• Teşekkürler @freeman6161 Kasım ayındayız, burada birkaç sayfa bez, ıslak mendil, mama felan olması beklenir aslında. Bu ne durgunluk? Fırsat yakalayan yok mu? Biraz hareketlense güzel olurdu.

• Bebek bezinde sıcak fırsat yok mu 11.11 'de

• 1000 liralya kadar bebek arabası önerebilecek varmı. Çok kararsız kaldım.

• freeman6161 kullanıcısına yanıt

Sleepy'nin bundan sonra çıkan yeni ıslak havluları daha iyi:

https://www.hepsiburada.com/sleepy-dogal-organik-pamuklu-temizlik-havlusu-24-x-50-li-p-HBV00000WDLSQ

Paketteki adet sayısı da daha fazla 50 adetle...

Daha uygunu için akakce'den trendyolda 102tl ye çıkıyor. Linki buraya atınca 106.90tl oluyor ilginç bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 11 Kasım 2020; 12:12:39 >
  • ismailrasit İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullansın yavrunuz. İyi fiyata almışsınız. Ben Kraft onyx alacağım sanırsam hafif ve çift yönlü. Travel sistem istemiyoruz çok ağırlar çünkü. Sizin gittiğiniz e bebek mağazalarında aldığınız üründen başka kapalı kutu var mı acaba sadece arabasını almak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Teşekkürler @freeman6161 Kasım ayındayız, burada birkaç sayfa bez, ıslak mendil, mama felan olması beklenir aslında. Bu ne durgunluk? Fırsat yakalayan yok mu? Biraz hareketlense güzel olurdu.

ben dün akşam sleepy 5 numara bebek bezi aldım trendyoldan 100/40 çek tanımlamış, tosla kartta 30 tl iade veriyor.

https://www.trendyol.com/sleepy/natural-bebek-bezi-5-numara-junior-192-adet-dogal-organik-pamuklu-mini-havlu-hediyeli-p-49311463?boutiqueId=535050&merchantId=111214

192 adedi 120tl gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: sercigs

Hayırlı olsun güle güle kullansın yavrunuz. İyi fiyata almışsınız. Ben Kraft onyx alacağım sanırsam hafif ve çift yönlü. Travel sistem istemiyoruz çok ağırlar çünkü. Sizin gittiğiniz e bebek mağazalarında aldığınız üründen başka kapalı kutu var mı acaba sadece arabasını almak için.

Hocam yoktu. Bunu da zor buldular zaten. Ama dr Sadık ahmet bulvarındaki şubede, uppababy minu var. Tek yönlü hafif ona bakın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailrasit İ kullanıcısına yanıt
    Çift yönlü arıyoruz hocam. Cevabınız için teşekkürler.

• Bebek bezi ve ıslak mendil için black friday i beklemek mi mantıklı? Molfix ve baby turco alayım stok yapayım diyorum da sanki pek indirin yok gibi n11 de.

• Arkadaşlar kızım için almış olduğum aptamil 4 1200kg mamalardan bir adet açılmamış kutuyu( 2 yaşı geçtiğimiz için kullanamıyoruz) ihtiyacı olana uygun fiyattan verebilirim. ÖZelden yazabilirsiniz

• Arkadaslar elimde 7 ay kadar kullanilmis inglesind trilogy travel sistem bebek arabasi mevcut. Bebek arabasi ve puset yeni gibi duruyor. Bizim ufaklik pek sevmedigi icin baska model aldim ve buda aylardir bosta duruyor. İlgilenen olursa uygun fiyat verecegin. Ozel mesaj yolu ile ulasabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.