Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.182
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben aldım bin pişmanım telefondan sürekli bağlantı kopması oluyor çevrimdışı oluyor
  • bebevo m903 aliexpress'te isimsiz de satılıyor 3 dolar kuponla 47 dolara bir tane aldım bakalım. firmalar 550tl civarında satıyorlar. türkçe dil desteği zaten standart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyberjack kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Memnunmusunuz yataktan ve uyku setinden? Bende sipariş verdim görünce sorayım dedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Bizde wifi sorunlu bi telefon var o da sürekli kopuyor ama diğer cihazlar düzgün bağlanıyor.
    Sizde çevrimdışı falan oluyorsa modem İnternet kaynaklı olabilir belki. Bende öyle kopma vs sorunlar pek olmuyor

• @RaiTaR0 hocamın tavsiyesi üzerine xiaomi olanı almıştım ama hanım bebevonun tavsiye edildiği mesajı görünce onu daha çok beğendi onu da sipariş ettik artık xiaomi olanı iade edeceğiz. tavsiyelerinizden ötürü çok teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Ben olsam xioami'yi kullanırdım. Zamanında dört adet alıp yatak odaları hariç tüm odalara ve antreye koydum.Şuan güvenlik ve bakıcı için, yakın zamanda da odalarında oynarlarken kontrol amaçlı kullanacağım.Bebeğiniz ağladığında dur bir kameradan bakayım denmiyor çünkü, direk yanına koşturuyorsunuz, kamera o ağlamadığında siz merak edip bakmak için faydalı, o yüzden sadece bebek özelinde alınan kameralar bir süre sonra bence işlevini yitiriyor

• Kıymetli anne babalar kanguru icin bilginize ihtiyacım var. Yuruyuslerde bana degilde yola baksin istedigim kanguru tipi mamadusbaby ve solomombaby sitelerinde her yöne kanguru ismiyle satilmakta ancak solomombaby sıkça sorulanlarinda boyun sağlığı icin 20 dakikadan fazla kullanilmasi tavsiye edilMemekte. Disa dönük kanguru Kullananlar varmi bu konuda düşünceniz ve tavsiyeniz nelerdir?

• Bg store sitesinde bebek bezlerinde indirim var örneğin sleepy 4 numara cırtlı bez 66 kuruşa geliyor. 3 ve 4 numara stoğumu yaptım. Arkadaşlarımızın bilgisine.

• alvinoo A kullanıcısına yanıt
    Dışa dönük kanguru dediğiniz gibi 20 dk dan fazla önerilmiyor hiçbir şekilde. Bebeğin kemik sağlığı, omurgası için bu çok önemli. İlla dışa dönük olsun demeyin naçizane tavsiyem. Neko marka kullanıyorum, çok memnunum.

• alvinoo A kullanıcısına yanıt
    biz de her yöne almayı düşünmüştük hocam. bütçemiz de açıkçası fazla değildi. bahsettiğiniz sebepten ötürü öne bakan modelden almadık.

• Yorumlariniz icin teşekkürler

• Omara kullanıcısına yanıt
    Evimde 1 adet Xiaomi 2 adet Sannce kamera var. Xiaomi görüntü kalitesi, işlevsellik ve yazılım desteği ile çok rahat kullanılabilir.

• Merhaba arkadaşlar,
    Hem çift yönlü hem de kabin boy olduğu için kraft onyx veya bagi nanofold almak istiyorum. Fiyatları şu an biraz pahalı. İndirime girerse haber verir misiniz buradan? Şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, adım adım eğitim setlerinden kullanan memnun olan varmı? 18 aylık oğlum için almayı düşünüyorum da .

• alibalyedi A kullanıcısına yanıt
    buna bir göz atabilirsin istersen.Babyhope'un Santana modeli.İstersen yardımcıda olabilirim
    https://www.ekids.com.tr/urun/santana-bh-3025-travel-puset-mavi
  • Cepmar C kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende var. Çift yönlü olmaması haricinde tatmin edici. Ben alalı 3 sene oldu

• nabu kullanıcısına yanıt
    Adım adım değil de çocuk akademi nin ilkadım seti var lakin 2 yaştan başlıyor. Biraz beklerseniz onu alın derim. Adım adım setler her çocuğun gelişimi farklı olduğu için ay ay uygun olmaz diye düşünüyorum

• nabu kullanıcısına yanıt
    Adedanin setlerini aldım ama şunu gördüm her yas grubunu almaya cok gerek yok.hep benziyor birbirine.iki uc yas atlayarak alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: nabu

Arkadaşlar merhaba, adım adım eğitim setlerinden kullanan memnun olan varmı? 18 aylık oğlum için almayı düşünüyorum da .
    Bebeklerin her ay yapması beklenen şeyler bellidir, bazı çocuklar erken, bazıları biraz daha geç yapar, bu tarz etkinlikler çok faydalı olur. Yakından incelemedim ama gelişimsel olarak uygun ve ailenin yaptırabileceği etkinlikler olarak görünüyor. Zaten yazar ve çizer kadrosu çok iyi. Zamanı gelince ben de alırım.

• Cepmar C kullanıcısına yanıt
    Sağol Hocam... Uzun araştırmalarım sonucu aklımdaki bebek arabası sadece kraft onyx ve bagi nanofold... Babyhope'u da inceledim birkaç yerde.. malzeme kalitesini pek beğenmedim açıkçası..
  • 
Sayfa: önceki 16931694169516961697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.