Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: so6464 , Bellythief , Ramo Ağa Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü3 Mobil3 iOS
5 sn
38.445
Cevap
1.420
Favori
2.589.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16951696169716981699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krKRAL

Kapı tarafına takmanız gerekiyor. Kapı tarafından gelen darbeyi azaltmak için ek bir parça
    Tekrar takmayi deneyim ilkbdenemde takamamismtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mama alacaklar çek satış bölümündeki kuponlaarla alabilir. çok daha uyguna geliyor. Bu arada marketyo uygulamasında 150 ye 50 tl indirim var ordanda alabilirsiniz

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Biraz güç uygulamanız gerekiyor. Önce alt ya da üst tarafı takın sonra da diğer tarafı takın çok zor bi işlem değil. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Carrefour' da bebek bezlerinde indirim var.

• İhtiyacı olan değerlendirebilir. Adet 0,06 kuruş civarına geliyor. (Hepsiexpress)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mys66 -- 2 Temmuz 2020; 21:38:47 >
  • Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz güvenlik seti var mıdır? Yoksa parça parça lazım olanları mı almak gerek?

• Babybjörn bouncer ya da diğer adıyla ana kucağını kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• Stok yapmaya değecek fiyat var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

kanza bakarken stok bitti dedi bende yoykoyu tercih ettim bakalım 825e gelmis oldu insallah memnun kalırız
    Selamlar,

Yoyko oto koltuğu kullanan ve memnun olan var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba peg perego taşıma koltuğu kullananlar varsa bende ki bu şekilde eğildi ve ne kadar uğraşsam da düzelmiyor başına gelenler oldu mu çözümü var mı. Ne kadar çevirmeye çalışsam da dik acıya gelmedi. Tek olarak görünen parça da sıkıntı var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba peg perego taşıma koltuğu kullananlar varsa bende ki bu şekilde eğildi ve ne kadar uğraşsam da düzelmiyor başına gelenler oldu mu çözümü var mı. Ne kadar çevirmeye çalışsam da dik acıya gelmedi. Tek olarak görünen parça da sıkıntı var.

• Merhaba arkadaşlar, 21 aylık oğluma baston tip bebek arabası arıyorum, tavsiye edeceğiniz ürün varsa çok sevinirim.

Mevcutta peg-peregonun travel sistem bebek arabası var ve ağırlığı 10.5 kg. Bu yüzden baston bebek arabasında düşük ağırlık ve düşük fiyatlı bizi idare edecek bir şey olması yeterli.
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07CWSW55N/ref=cm_sw_r_other_apa_i_QJVaFb431GQF0
    Göğüs pompası arıyalar için teklisi 230 küsür ikilisi 290 küsür suan en uygun 370 civarı

• Ateş ölçer tavsiyeniz varmıdır?

• deniz kolluğu..
    anında bitmiş,
    kaç. tl den satıldı bilen var mı?

• Travel sistem tavsiyesi var mı yenidoğan için? Ana kucağı oto koltuğuna dönüşüyor. Ayrıca bebek arabası olan modeller var.

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    Ben jumper marka aldim malum alisveris sitelerinden inceleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 7 Temmuz 2020; 19:35:54 >
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Bütçenize bağlı tabi, ben 4 ay sonra doğacak kızımız için Mamas Papas Flip XT3 ve Cybex Cloud Q ana kucağı aldım. Cloud Q'yu ikinci el olarak aldım bu arada.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ay kadar önce Joie Litetrax 3 travel aldim e-bebekten 1500tl civarindaydi. Kullanici yorumlari güzel. Ürün kalitesi de iyi.

• saygıdeğer babalar. sıcaklar yavrularınızı rahatsız etmiyordur inşallah. maalesef bizimki biraz bunalıyor. bebeği hasta etmeyecek oda soğutucusu gibi ürünler oluyor mu acaba? nasıl mücadele edeceğiz bu sıcaklarla?

• 
Sayfa: önceki 16951696169716981699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.