Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ogzhngr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.529
Cevap
1.421
Favori
2.594.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir gün önce 1000 tl ye satılan baby plus canyon araba şu an 1400 TL oldu. Böyle bir zam mnatığı olmaz bu nedir yahu!!! Ticaret bakanlığına şikayet edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecelik90

Bir gün önce 1000 tl ye satılan baby plus canyon araba şu an 1400 TL oldu. Böyle bir zam mnatığı olmaz bu nedir yahu!!! Ticaret bakanlığına şikayet edeceğim.
    Bunlara ek vergi gelmis. E bebek 2 hafta kadar once ana sayfada duyuru paylasti 8 haz dan itibaren zam yapacagiz. Su an vergi zammini yansitmiyoruz alisverisinizi bir an once yapin diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirri

Bunlara ek vergi gelmis. E bebek 2 hafta kadar once ana sayfada duyuru paylasti 8 haz dan itibaren zam yapacagiz. Su an vergi zammini yansitmiyoruz alisverisinizi bir an once yapin diye :)

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Binlerce ürüne ek gümrük vergisi geldi. Haber detaylarını okumamıştım ama bebek arabası ve aksesuarları için 8 Haziran uyarısını ebebek de sitede gördüm.
    Bazı ürünlerde bindirim öncesinde ek indirim yapmışlardı bir anda bu kadar fiyatlara çıktı demek. 900e aldığımız ürün 1350 olmuş üstüne stokta yok diyor.

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Hocam çözüm basit ana kucağına oturtacaksınız daha büyümemiş demek ki. Zaten 0-13kg diyorsunuz. Kendini uyuyacağı zaman oturduğu yerde kaydırıp pozisyon almıyor.

• gecenlerde chicco best friends bebek arasi puset aldim 1350 tl ye 100 de maxi verdi.
    https://www.hepsiburada.com/chicco-duo-best-friend-travel-sistem-bebek-arabasi-red-p-HBV00000ICS83

satici +bambam baby ilkten gondermez dedim ama gönderdi. hatta kırmızı yollamış lacivertle degisim yaptim. musteri hizmetleri cok iyi. izmir gazemirde optimumun caprazindaymis. kampanya donemi guzel fiyatlar var. magaza adi sirin baby kids olmasi lazim.
  • Beyler 360 oto koltukları tavsiye eder misiniz?

• XII kullanıcısına yanıt
    Ay aralığına göre tavsiye edilir veya edilmez
    Şahsi fikrim ise bence gereksiz 9-18 kg ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonVaynen -- 9 Haziran 2020; 21:21:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Kızımız dokuz ayı bitirdi ve artık eski koltuğa sığmıyor(9kg). O yüzden düşündük bizde hocam.

• rock steady kullanıcısına yanıt
    Spin signal 5 noktali emniyet kemeri ve 3 yatma pozisyonu var kendim kullaniyorum yanlis urune baktiniz herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Biz 3 hafta önce Chicco Lite Way3 Top BB modelini aldık 950 tl civarı baston tıp çok memnun kaldık isterseniz bi inceleyiniz
    Bu yenidogan icin uygun degil tabi degil mi?

• XII kullanıcısına yanıt
    360 koltuklar küçük gelir mağazada deneyimleyip öyle almanızı tavsiye ederim

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam nette çok bilgi kirliliği var. Gezmek gerek. Teşekkürler

• Bugün migros / çorlu orion avmde çektim

• Benim gibi travel bebek arabası arayanlara geçmiş olsun.İnanılmaz zamlar gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Bugün migros / çorlu orion avmde çektim

a101 dede aynı hocam şuan 10 tl alışveriş üstüne ordanda değerlendirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Benim gibi travel bebek arabası arayanlara geçmiş olsun.İnanılmaz zamlar gelmiş
    aynen hocam fena zam gelmiş

ben bu ürünü aldım
    https://www.gittigidiyor.com/bebek-arabasi-puset/bebek-arabasi/joell-860-xari-travel-seyahat_spp_761269?id=546924094&urvid=175760123

fiyatına göre baya iyi geldi zaten max limitim 1000 tl ydi. World kampanyası ilede biraz daha indirmiş oldum

• Sağlam bir baston arayanlar bu arabayı 5 aydır kullanıyorum gayet iyi. Fiyatı da neredeyse zam görmemiş. Ben 1.100e almıştım. Tavsiye ederim.

https://www.vipbebek.com/easywalker-buggy-berlin-breakfast

• e bebekte şuan philips avent ikili diye biberon satılıyor bilgisi olan öneren arkadaşlar olur mu ? birdeikili dediğinde 2 adet biberon mu demek istiyor ?

https://www.e-bebek.com/philips-avent-natural-pp-biberon-260-ml-ikili-p-pav-5932

• Joker’de oioi emzikli uyku arkadaşlarında indirim var.

Yeni telefon numarası ile üye olup 15 lira indirimli alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.