Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark , firefighter7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
38.482
Cevap
1.421
Favori
2.591.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avionaut kite puset bakın hocam. İkinci eli daha ucuz ve boldur. Ben flip xt2 ile birlikte almıstım. Gayet yeterliydi. Zaten en fazla 6-9 ay arası kullanılıyor. hepsi aşağı yukarı aynı tasarım olarak, beyaz köpük + plastik, puset ve oto koltuğa verdiğim paraya inan çok acıyorum. Maliyeti o kadar düşük olan şeyleri bu paralara alıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haufniensis

Benim bir sorum olacaktı ama öncesinde park yataklarla ilgili önerimi paylaşayım.

Kraft park yatak almıştık, genel olarak memnunuz ancak alırken yatak boyuna dikkat etmemişiz maalesef. 8. ayda artık yatağın kenarına uzanıp sarkacak hale geldi ve o şekilde kullanamamaya başladık. Aldığımız modelin bir de çok derinde yerleşimi vardı ancak o da ufaklığı indirip kaldırmak için hiç uygun değil. Park yatak alacak olanlar mutlaka bebeğin boyuna göre yüksekliği ayarlanabilen modellere baksınlar yoksa 7-8 aydan sonra çok tehlikeli hale gelebiliyor.

Oto koltuğu ile ilgili fikir alacaktım.
    9-36 almayı düşünüyordum ama önceki yazışmalara bakarak 9-18 almanın daha uygun olduğunu düşündüm.
    Cybex-besafe- britax- maxi cosi markalarına bakıyorum.
    Hareketli ve arabada çabuk sıkılan bir bebek olduğu için etrafı izlemesi amacıyla yüksek olması tercihim. İki yönlü de kullanılabilen bir koltuk arıyorum.
    1. isofix/ kemer ayrımı önemli midir?
    2. i size ya da önceki standartlar arasında fark görüyor musunuz?

Önerilerinizi alabilir miyim?
    Araban destekliyorsa isofix çok çok daha güvenli. Zaten o markaların hepsinde isofix vardır.

• enginkirtay E kullanıcısına yanıt
    Adac testini geçmemiş olması kafamı kurcalıyor, biraz da o yüzden cybex cloud modellerine yöneldim açıkçası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Adac testini geçmemiş olması kafamı kurcalıyor, biraz da o yüzden cybex cloud modellerine yöneldim açıkçası
    Hocam 0-9 aylıkken biz en fazla yazın tatile gittik, onun haricinde hastane kontrolüne götürdük.
    adac testine nail olacak pek birşey yapılmıyor o aylar.
    zaten yola sırtı dönük emniyet kemerine bağlanıyor.
    İlla yolculuk için güvenli olsun diyorsanız zaten puset değil, 0-12 aylık oto koltuğu bakmalısınız.

• Arkadaşlar bugün 9-36 kg olan oto koltuğuna oturttuk bizimkini ilk defa. Kendisi 9.5 kilo. Ama uyuduğunda kafası sürekli düştü, baya da yamuk duruyordu yani. Ne kadar düzeltsek de en ufak yavaşlamada kafa öne düşüyor. Acaba henüz erken midir oto koltuğu için? Hala 0-13kg olan ana kucağı mı kullansak arabada acaba.

• 2-4 yaş bisiklet tavsiye edebilecek var mı?

• Merhaba, kamerayı beşik üzerinde tutmak için bu üründen nerden bulurum, gören/alan/kullanan destek olursa memnun olurum. Teşekkürler

• Bulamazsanız tablet tutuculara bakın, renk dışında aynısı.

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Bende kamera var. Bu mesafeden çekim çok yakın olur. Pek birşey görebileceğini sanmıyorum. 1.5 metre yükseklikte olmalı en az. Ben duvara monteledim. Ayrıca gece görüş kamerası ışıklarını görüyor ve arada çıt çıt ses çıkarıyor. Bu çocuğu korkutuyor yakın olursa. Öcü görmüş gibi kameraya bakıyor.

• Bebek arabalarına ciddi zam gelmiş bu arada bugün itibariyle

• jahnny J kullanıcısına yanıt
    Bizimde oğlanın doğalı 3 ay oldu. Papas xt3 kullanıyoruz bizde gerçekten bebek arabasından çok memnunuz. Yolda gidişi falan tatmin edici Puset olarak 2. el maxi cosi pebble plus almıştım ben 350 lira gibi bir rakama 5 ay önce. Eğer temiz 2. elini bulursanız değerlendirin bence zaten 6-7 ay kullanılcak bir ürün. 2. elleri bile yepyeni oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByMertX -- 8 Haziran 2020; 10:46:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Bebek arabalarına ciddi zam gelmiş bu arada bugün itibariyle
    ben daha zamları göremedim hocam örnek var mı acaba?
    Baby care astra diye bir model bin liraydı.
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    Flip xt3'ü 3750 liraya aldım e bebekten cumartesi akşamı. Şu an 4750 olmuş.

Hatta 590 liraya park yatak almıştım, o da 700 olmuş.

• ByMertX B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öneri için, ben de ikinci el bakıyorum. Zaten kış bebeği olacak, muhtemelen doktora gidip gelmelik kullanılacak sadece. Sonra ben de satarım artık.

• bugünden sonra yansıtacaklarını söylüyorlardı. Bende prego park yatak beğenmiştim ellerinde yoktu saat geç olduğundan başka bebe mağazaları da kapalıydı bugün alırım diye düşünmüştüm.
  • Mama sandalyesi düşünenler için, 280 lira civarıydı. An itibariyle 200 lira. N11 ve trendyoldada aynı fiyat, kupon ve puan kullanmak isteyenler için.
    https://www.e-bebek.com/graco-snack-nstow-bebek-mama-sandalyesi-p-grc-3t999001/
  • bebek arabası olarak ne önerebilirsiniz? Bir yanım çok kullanmayacaksın baby care, tripper vb. markaların bin liralık ürününü al geç diyor. Diğer yanım almışken iyi bir şey al sonuçta evlat her şeyden önemli.
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    Biz 3 hafta önce Chicco Lite Way3 Top BB modelini aldık 950 tl civarı baston tıp çok memnun kaldık isterseniz bi inceleyiniz

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Bende buna benzer bir şey bakmıştım zamanında ama TR'de bulamadım maalesef. Onun yerine ucuzundan "Akrobat Telefon Tutucu" aldım, şimdilik işimi görüyor ama kamerayı tepe noktasına(kıskacına) iyi bağlaman gerek, yoksa bebek her kıpırdadığında kamera yüksekte olduğundan çok sallanıyor ve düşebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Arkadaşlar bugün 9-36 kg olan oto koltuğuna oturttuk bizimkini ilk defa. Kendisi 9.5 kilo. Ama uyuduğunda kafası sürekli düştü, baya da yamuk duruyordu yani. Ne kadar düzeltsek de en ufak yavaşlamada kafa öne düşüyor. Acaba henüz erken midir oto koltuğu için? Hala 0-13kg olan ana kucağı mı kullansak arabada acaba.
    Yok mudur yorumu olan?

• 
Sayfa: önceki 16871688168916901691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.