Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.485
Cevap
1.421
Favori
2.592.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam hiç uğraşma ebebek markasını al, piyasadaki en yumusak uçlulardan biri ve yedeklerinin de fiyatı uygun
  • Beyler anneler gününü falan beklemeyin, yoksa anneler gününde babalar gününü görebilirsiniz. Bez stoğum biraz vardı piyasaya bakayım dedim takviye için dün ağzım açık kaldı. Son bez bitene kadar asla almayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nabu kullanıcısına yanıt
    Dört gün önce otribebe aldim güzel ama aciliyeti yoksa netten alin eczenelerde biraz pahali

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esracamdiken

Bu mesaj silindi.
    Hayırlı olsun
    Site güzel

• nabu kullanıcısına yanıt
    Baby-vac bakin, aspiratör e para dayanmaz :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    1 aylık oğlum için baston travel tipi bebek arabası bakıyorum. Bebek arabaları hakkında pek bilgim yok, sadece çift yönlü kullanımı olan hafif bir model olsun istiyoruz. Deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum

• Arkadaşlar kızım her ne kadar yalpalasa da bir odadan diğerine gidecek kadar yürümeye başladı. Ayakkabı almayı düşünüyorum. Havalar düzelince zaten dışarıda onu tutabileceğimizi zannetmiyorum.

Şimdilik ev için vicco'nun ilk adım olarak üretilen şu keten ayakkabısı var.

http://dhbr.co/bsB7

Tavsiyeniz var mı? Fiyat önemli değil her tavsiyeye açığım. İlk bebeğimiz olduğu için ayakkabı numarası ne kadar süre içerisinde değişiyor, alırken büyüklüğü nasıl olmalı vs. bilgilendirebilecek olan varsa çok çok memnun olurum. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Augias

otomatik sallanan ana kucağı için önerisi olan var mı?
    Alma yatmıyor bizim ki 4 moms aldım boşa gitti gibi 10dk içinde kalıyor bazen

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    beden durumu giysilerde olduğu gibi ayakkabılarda da çocuktan çocuğa göre değişiyor; ayak yapısı, büyüme hızı vb.. ve tabi ki markadan markaya da; aynı numarada farklı kalıplar olabiliyor.. deneyerek almanızı tavsiye ederim; en azından bir mağazada deneyip daha sonra uygun fiyat, kampanya vb fırsatlarla netten alınabilir...
    bir diğer nokta da ayakkabının tarzı, mesela örnek verdiğiniz tiptekileri benim kızım kullanamadı; daha doğrusu ayağından çıkarıyordu sürekli; bu da çocuğa göre değişen bir durum tabi ki.
    istanbuldaysanız kadıköy bahariyede nubebe mağazasından memnunuz; fiyatları nakitte 150 civarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    biz de ufaklık sıralamaya başladığında artık bir ayakkabı alalım hem evde giyer ayakları üşümez, hemde dışarıya çıktığımızda arabasında oturuyorken ayaklarını sıcak tutar diye ayakkabı/ev patiği arayışına girdik.Önce bir tane ev patiği alındı fakat mümkün değil giydiremiyoruz.Bırakın evde giydirmeyi dışarda arabasında veya oto koltuğunda dahi giymiyor hemen ağlamaya başlıyordu.
    Doktorumuzun tavsiyesi tam yürümeye başlamadan ayakkabı almayın,size önereceğim ayakkabı markası diğerlerine göre pahalı,hızlı büyüyor boşuna para vermiş olursunuz idi.
    Tavsiyesine uyarak biraz daha bekledik ve tam yürümeye başladığında kifidis marka ilk yürüyüş ayakkabısı aldık.Sadece ilk gün biraz mızmızlandı fakat 2. günden itibaren çok rahat ve memnun bir şekilde giymeye başladı.5 aydır çorap ve bu ayakkabısı dışında hala ayağına birşey giydiremiyoruz :)) Ayakkabıdan çok memnunuz.Yazlık ayakkabılarını da aynı markadan alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhansar -- 31 Mart 2019; 8:44:43 >

• Merhaba. Bebek deterjanı olarak ne kullanıyorsunuz acaba? Roxy toz kullanıyordu hanım bir süredir memnun değilim ilk aldığın gibi olmamaya başladı diyor. 1 sene önce daha iyidi diyor. Değiştirmeyi düşünüyoruz ama malum ateş pahası olmuş fiyatlar. Tavsiyeleriniz var mı bu konuda? Sıvı düşünmekteyiz şu an.
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Biz hacışakir granül matik kullanıyorduk.
  • Arkadaşlar oğlum 8 ayı geçti, bu zamana kadar Uni Baby Yenidoğan Islak mendilini kullandık. En son 3 ay önce almıştım, fiyatlar tabi arttı. Şuan 24 veya 36lı paket fırsatı olan bir yer var mı ? Yoksa daha uygun ıslak mendillere mi geçsek ?
  • Augias kullanıcısına yanıt
    Bizde 4moms kullandık 5 aya kadar rahat kullandık, çokta işimizi gördü. Sonrasında kullanmadık.
  • Hacı şakir iyi yanlız oda çok pahalandı. Ben fırsat bulduğumda dalan granül olandan aldım oda gayet iyi
    Ayrıca nevresimlerde de geçtim sabuna alerjimizi iyice azalttı. Yumuşatıcılar çok zararlı çocuk için bizim için de keza. O yüzden uygun bulduğunuzda stoklayın. Watsonda indirimden almıştım dalanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranflu -- 1 Nisan 2019; 20:50:5 >
  • tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Joker promum içeriği de temiz, tanıtım sebebiyle uygun fiyatlara bulabilirsiniz

• Bilen anne ve babalardan bir tavsiye istiyorum. 2 yaşındaki oğluma heryerde yanımda taşımalık ağız kısmı hemen kirlenmeyecek bir suluk arıyorum. Çok kafam karıştı kaliteli olanları oldukça pahalı paslanmaz çeliklerin. Bir kez alcaksam verebilirim ancak neye dikkat etmeliyim hangi marka ve modellere bakmalıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oligark

Arkadaşlar merhaba
    1 aylık oğlum için baston travel tipi bebek arabası bakıyorum. Bebek arabaları hakkında pek bilgim yok, sadece çift yönlü kullanımı olan hafif bir model olsun istiyoruz. Deneyimli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum
    Tavsiyelerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oligark

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Alıntıları Göster
    Biz Casual vista modelini aldık magazada denedik kullanımı hafifliği hoşumuza gitti ancak perşembe elimizde olucak bebekle o zaman deneyebiliriz:)
  • ranflu R kullanıcısına yanıt
    Güzel ürün, akıtma vb problemi yok. Fiyat alternatiflerini araştırırsınız muhtelif sitelerden.http://tinyurl.com/y4hdeghw
  • 
Sayfa: önceki 15591560156115621563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.