Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlacın adını paylaşırsanız eminim burada birilerinin bu kış işine yarar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrCytpro kullanıcısına yanıt
    Eğer ekonomik durumunuz iyi ise 4moms mamaroo almanızı tavsiye ederim. 2. El de bakabilirsiniz. Yalnız elden teslim alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corde

Ninibaby Yenidoğan Islak Mendil 36'lı Fırsat Paketi 1440 Yaprakhttps://www.hepsiburada.com/ninibaby-yenidogan-islak-mendil-36li-firsat-paketi-1440-yaprak-p-HBV00000AVOVM?magaza=%25c3%2587ocuk+Market
    Bende bunu yazmak için gelmiştim kullanan varmıdır acaba sleepy ve uni ile karşılaştırma yapabilecek.

• gonzales20 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk defa kullanacağım. Kullanınca yorumları yazarım. Hughes ile de karşılaştırırım

• gonzales20 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım bu fiyatlara ıslak mendil hele ki yanidoğan bulamk zor

• Eve geçtiğimde ilk iş ilacın ismine bakmak olacak
  • Arkadaşlar bir ütün arıyorum ama bulamadım. Ana kucağına benzer, bebeği yatırdığımızda ayaklarıyla, ayak ucundaki sabit kısma basarak kendini ittirip yukarı aşağı hareket ettirmesini sağlıyor. Yani yere ve tavana değil.

• Şundan denemek için aldım 6 tane siparişimin yanında ekledim kargo bedavaya geldi denemek isteyen alsın bence normal bebek için olmayan ıslak mendiller bile daha pahali en kötüsü evde kullanırsınız

https://www.hepsiburada.com/ninibaby-yenidogan-islak-mendil-40-yaprak-p-HBV00000AVOVI

• merhaba. yeni doğan bebeğimiz için, anne sütüne ilave hipp 1 combiotic (yuvarlak kutuda olanlardan) mama kullanıyoruz. aptamil 1 i de denemek istiyorum. tavsiye eder misiniz.

bir de aptamil 1 in bazıları mavi plastik kutularda bazıları da karton kutularda..aralarında bir fark var mı?
  • Epey yatak ve halı sordum pek cevap alamadım ben bilgi paylaşayım :)

Eskidji beylikdüzü'nde bir yatakçı dükkanından istediğim ölçüde bebek yatağı yaptırttım 300TL orta sertlikte en üstün bir altında merinos bayisi iyi bir yer

Halı için Confetti markasının ürünlerini görmüştüm bir yerde internetten araştırdım başakşehirde fabrika satış mağazası varmış, gidip oradan aldım. Kumaşı çok iyi yumuşacık ve çocuklara uygun ürünler o yüzden tercih ettim. %15 indirim yapıyorlar fiyatlara nakit ödemeye ekstra %5. 225TL'ye 100x150 halı aldım. Belirsiz defolu ürünler filan da var biraz daha uyguna geliyor onlar, ihtiyacı olan bakabilir gayet güzel ürünler ve bol çeşit var
  • Ninibabay ıslak mendilden bende sipariş verdim, deneyip göreceğiz fiyat çok iyi

• Amastrine kullanıcısına yanıt
    Bulduk bi subede simdi tesekkurler :)

Arkadaslar minnies marka kullanan var mi migrosun kendi markasini? Tanesi 39kurusa geliyor

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Biz kullanıyoruz. Çok memnunuz..bir sıkıntı problem yaşamadık..prima dan geçtik tavsiye üzerine

• Arkadaşlar bebekler ek gıdaya başladığı zaman lazım olabilecek şeyler var mı alınması gereken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Arkadaşlar bebekler ek gıdaya başladığı zaman lazım olabilecek şeyler var mı alınması gereken
    Ben boon marka ürünlerden dolar kuru bu kadar artmamışken amazon amerika sitesinden getirtmiştim çok uyguna gelmişti ama ülkemizde biraz pahalı. E-bebek'te satılan almanya'da üretilen baby plus ürünlerine baktım geçen gün. Fena görünmüyor bence.
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Biz de baya bi stok yaptim bakalim nasil gelecek bizimkine

• Travel sistem tarzı, suan indirimde olan bebek arabası var mı? almam gerek acil.https://www.civilim.com/Baby2Go-8046-Caromio-Travel-Sistem-Bebek-Arabası-gri mesala bu nasıl?

• yuusuuf Y kullanıcısına yanıt
    Biz lindo modelini kullaniyoruz 7 kg olmasi, cift yonlu olmasi ve katlaninca neredeyse canta boyuna gelmesi nedeniyle sectik tekerlekleri biraz ufak ama cok engebeli yerler harici sikinti yasamadik

Baby2Go 80452 Lindo Jean, Mavihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07C6SKBV8/ref=cm_sw_r_cp_apa_uNCTBbKZP5D1G

• Öncelikle cevabınız İcin cok tesekkurler, bende bu arka tekeri buyuklere baktım ama cok buyukler, sıgmıyorlar hic bir yere, asansörden bile zor geciyorlar. Bu sizin model güzel ama böyle parke taslı yerlerde falan cok zor olmaz mı acaba.

• 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.