Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz bebek odası için büyüyen Beşik aldık gayet de memnunuz oğlum 4 yaşında yatağın büyüme zamanı da geldi.. Fakat bebek küçükken kendi odanızda yatması açısından Beşik Yada park yatağa ihtiyacınız olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xf kullanıcısına yanıt
    Biz inglesina quad kullanıyoruz memnunuz.Fakat büyük ve ağır bir araba.Diğerini bilmiyorum ama quadın şasesi her araca sığmayabilir bilginiz olsun.

Bu arada inglesina quad Türkiye fiyatını paylaştığınız ürün amazondan gelecekle aynı değil bilginiz olsun sanırım bu yeni çıkmış şasesi ve ön barı farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breathin -- 17 Şubat 2018; 22:51:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bebeğimizin 4. ay aşısı yapıldı ve VEGAFERON adlı kan ilacını verdiler. İçeriğine baktım PARABEN içeriyor. Doğal kan ilacı önerilerinize ihtiyacım var. (Türkiye'den alabileceğimiz ya da yurt dışından nasıl alınacağı konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.)

Şimdiden teşekkürler..
  • 5, numara prima sıcak fırsatı aranıyor

• sucre S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız icin çok teşekkür ediyorum :)

• ABD'den sipariş ettiğim MOMMY'S BLISS ile DDROPS D Vitamini 5 gün içinde istanbul'a gelmiş. Iherb'e gerçekten helal olsun. Bakalım bundan sonra süreç nasıl işleyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: breathin

Biz inglesina quad kullanıyoruz memnunuz.Fakat büyük ve ağır bir araba.Diğerini bilmiyorum ama quadın şasesi her araca sığmayabilir bilginiz olsun.

Bu arada inglesina quad Türkiye fiyatını paylaştığınız ürün amazondan gelecekle aynı değil bilginiz olsun sanırım bu yeni çıkmış şasesi ve ön barı farklı.

Cevap için teşekkürler. Ürünün kalitesi için ne söyleyebilirsiniz ? türkiyedeki modeli 2018 model ama çok aşırı farklardan bahsedemeyiz diye düşünüyorum. 1600 tl - 5000 tl arasındaki fark kadar farktan en azından.
    1600 tlye tercih edilebilecek bir ürün mü sizce ?
  • xf kullanıcısına yanıt
    Kalitesi evet çok iyi ama bence ağırlığı ciddi dezavantaj ve açıkçası çok tutulan bi model olmadı.Biz 4 aydır kullanıyoruz ana kucağıyla daha puset kısmına bile geçmedik ama ben daha şimdiden baston araba almaya karar verdim çünkü eşim tek başına bunu taşıyamıyor.

Ben olsam trilogy alırdım satarken falan da çok daha fazla alıcı bulabilirsin.Inglesina quad desen o ne diyecek insanlar.Trilogy’nin bi hayran kitlesi var en azından.

• Hocam gümrük bildirim kağıdı ne kadar sürede elinize ulaştı? Benim iherb'ten sipariş ettiğim ürünler upim'de görünüyor fakat dhl de bundan sonra takip olmayacak diye not düşmüş.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    10 gün sonra.Ordan sonra size yazı gelecek.İlgili kağıtları mail atacaksınız zaten size gelecek yazıda yeni bi takip numarası olacak o numarayla pttnin sitesinden durumunu takip edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: breathin

Kalitesi evet çok iyi ama bence ağırlığı ciddi dezavantaj ve açıkçası çok tutulan bi model olmadı.Biz 4 aydır kullanıyoruz ana kucağıyla daha puset kısmına bile geçmedik ama ben daha şimdiden baston araba almaya karar verdim çünkü eşim tek başına bunu taşıyamıyor.

Ben olsam trilogy alırdım satarken falan da çok daha fazla alıcı bulabilirsin.Inglesina quad desen o ne diyecek insanlar.Trilogy’nin bi hayran kitlesi var en azından.

Açıkçası trilogy bana pek kaliteli de gelmiyor. Gidip inceledim her aksamı ayrı oynuyor. Taşınabilirliği evet ama o konuda greentom hepsinden iyi. Tr fiyatı 4-5bin olunca 1600e alabilmek heyecanlandırıyor. Gelince göreceğiz, daha önce de ağır bir model kullanıyorduk memnunduk. Hafif modeller pek konforlu gelmedi. Hele baston pusetler.

Teşekkür ederim değerli yorumların için.

• Arkadaşlar merhaba,

Termometre olarak hangisini öneriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcus83

Arkadaşlar merhaba,

Termometre olarak hangisini öneriyorsunuz?

Oda sıcaklığı içinhttps://www.hepsiburada.com/htc-1-saatli-nem-olcer-ve-termometre-p-HBV000001B1SL?magaza=Kaplantis&wt_gl=cpc.nelk.6822.yapi-market-pla&gclid=EAIaIQobChMIhPiJ7oWz2QIVprXtCh09bQ9yEAQYASABEgLXQvD_BwE kullanıyoruz. Nem oranını da ölçüyor.
    Vücut sıcaklığı için ise 3-4 farklı ürün var. Bir tanesi tabanca tipi alından ölçen ama çok tavsiye edilmiyor. Çocuğunuz rahat duracak yaşta ise kulaktan veya koltuk altından ölçen ürünleri tavsiye ediyor doktorumuz. Eczanelerde 5 10 liraya satılan, pilli, koltuk altından ölçen ürünlerin bile, tabanca tipinden daha isabetli olduğunu duymuştum. En kesininin ama belki de en zorunun ise cam termometre olduğunu söyleyip, bize 1 tane hediye etmişti hatta.

• https://www.amazon.de/gp/product/B00FPMVIDG?psc=1

inglesina zippy bebrk arabası 150 euroo
  • arkadaşlar haziranda bebegımız dogacak kısmetse ebebekte indirim varken bez alayım diyorum hangi beden ne kadar stoklamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk75

https://www.amazon.de/gp/product/B00FPMVIDG?psc=1

Hollandaya gönderimi olsa alıcaktım, oraya bile gönderimi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

quote:

diğer amazon sitelerinden bakın, amazon ispanya, amazon uk, amazon italya vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfiko

arkadaşlar haziranda bebegımız dogacak kısmetse ebebekte indirim varken bez alayım diyorum hangi beden ne kadar stoklamak lazım

Stoklama bence,

1 - bebeginin büyüme hızı aldıklarını elinde kalmasına sevebiyet verebilir
    2 - şayet aldıgın bezlere cocuk allerjik reaksiyon gosterirse veya tahriş yaparsa elindekiler gene elinde kalır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar saglik ocagin verdigi d vitamini damlalari kullanmama karari aldim bebegim 43 günlük hangi marka damla kullanmami onerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: lymph

quote:

diğer amazon sitelerinden bakın, amazon ispanya, amazon uk, amazon italya vs..

Baktım hocam maalesef yok, nasipse doğum ağustos ayında, fırsat kollayacağız artık o zamana kadar.

• 
Sayfa: önceki 13631364136513661367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.