Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13651366136713681369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • weewell wma420 mi yoksa philips avent scd501 mi hocalarım sizce

https://www.epey.com/bebek-telsizi/karsilastir/88179-88363/weewell-wma420_philips-avent-scd501-00/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bana katlandığında bagajda minimum yer kaplayacak ''tam yatarlı baston bebek arabası'' tavsiye eder misiniz?
  • Chicco lightway tam yatar lı f/p olarak ideal.

• brava 34 kullanıcısına yanıt
    lite way olabilir mi hocam. bu şekilde çıkıyor.
  • Konu dışı olacak ama 1 yaşındaki bebekle gidilecek hotel tavsiye edebilir misiniz?
    Başka konuya da yazdım ama tavsiye gelmiyor. Bu konudan ümitliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemB

Var ama biraz pahalı. Yurtdışından getirtmeniz gerekiyor. Adı Novaferrum. Bu arada amacı demir takviyesidir.

Hocam siz getirttiniz mi acaba? Ya da getirten arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• sundial kullanıcısına yanıt
    Sueno belek.

7/24 çocuk kulübü hizmeti var gidenler de memnun.

• Biraz konu dışı olacak ama, devamlı ağlayan bir bebeği olan var mi aramızda?

Bizim oğlan 50 günlük oldu, 30 gündür ağlıyor :)

Kolik dediler, almadığım etmediğim kalmadı. Mummy's Bliss, Türkiye'deki başka ilaçlar, acı elma yağı, kiraz çekirdeği minderi.. yok arkadaş yok..

Varsa önerisi olan, pek memnun olacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vosdostburak

Biraz konu dışı olacak ama, devamlı ağlayan bir bebeği olan var mi aramızda?

Kolik dediler, almadığım etmediğim kalmadı. Mummy's Bliss, Türkiye'deki başka ilaçlar, acı elma yağı, kiraz çekirdeği minderi.. yok arkadaş yok..

Karni tok alti temiz gazi da yoksa sabret hocam az kalmis bu sikintilarin bitmesine. Bizimki de ayniydi

• Arkadaşlar yeni doğacak bebek için Park yatak araştırıyorum. Önerebileceğiniz bir marka model var mı ? Alırken şu özelliklere dikkat et dediğiniz bir durum ? Tabi fiyat olarak da çok abartı olmasın istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Arkadaşlar yeni doğacak bebek için Park yatak araştırıyorum. Önerebileceğiniz bir marka model var mı ? Alırken şu özelliklere dikkat et dediğiniz bir durum ? Tabi fiyat olarak da çok abartı olmasın istiyorum.

Bu konuyu ben de çok araştırdım açıkçası çok kafaya takmayın.Her ürünün artısı eksisi var.Dün kraft calipsolar ebebekte indirimde olunca gittim aldım.Oldukça geniş biz bu yüzden tercih ettik.Kullanışlı , pratik , sessiz ancak geniş olduğu için mesela kapılardan katlanmadan çıkmıyor , dolayısıyla tekerlekleri olması hiç işe yaramadı.Yatak odan geniş değilse sıkıntı oluşturur.Çok seyahat edip yanımda taşıyayım dersen nuna sena daha sade , ufak, hafif.Bütçene göre ne alırsan al işini görecektir.
  • Oblomòv kullanıcısına yanıt
    Çok seyahatimiz olmaz bu aralar. Olsa da gideceğimiz yerde(dedesinde) bir beşiği daha olacak.
    Aklıma takılan diğer bir sıkıntı ise bu park yatakların içine koydukları yatak ne kadar sağlıklı. Uyduruk bir sünger mi koyuyorlar yoksa daha kaliteli birşey mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Çok seyahatimiz olmaz bu aralar. Olsa da gideceğimiz yerde(dedesinde) bir beşiği daha olacak.
    Aklıma takılan diğer bir sıkıntı ise bu park yatakların içine koydukları yatak ne kadar sağlıklı. Uyduruk bir sünger mi koyuyorlar yoksa daha kaliteli birşey mi ?

Çoğunda yatak yok olanlarda kullanışlı değil.İçlerinde sert bir altlık oluyyor bunun üstüne ister yatak al koy istersen evdeki battaniyeleri yorganları üst üste koyup kendi yatağını yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vosdostburak

Biraz konu dışı olacak ama, devamlı ağlayan bir bebeği olan var mi aramızda?

oğlan olduğu için + mama veriyorsanız
    bir de çok ufak
    büyünce de birşey değişmiyor ama efor sarf edip kendi çıkarabiliyor
  • Wellcare bebeğe kaç puf veriliyor?

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Aslında sünger bile değil, sert altlık.
    Hauck bakabilirsiniz, pek fazla yer satmıyor gerçi, amazonda göndermiyordu en son
    Sağlam ürünleri, tek tarafı tekerlekli ve boyutu yatak ebatına göre çok büyük değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • breathin B kullanıcısına yanıt
    1 PUF
  • Amerikadan alınabilecek takviyeler ilaçlar nelerdir ? bir arkadaş amerikaya gidecek ağustos gibi gelecek. ona göre aldırayım diyorum.

bir kaç sayfa gezdim ama tam bulamadım bir kaç kişi söylemişti sanki
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

arkadaşlar bana katlandığında bagajda minimum yer kaplayacak ''tam yatarlı baston bebek arabası'' tavsiye eder misiniz?

ana kucağıda lazımsa chicco lite way plus , lazım değilse lite way. Fiyat performans mükemmel. Ayrıca Opel Corsa 2011 model aracımın arkasına çok rahat sığıyor ön tekerleri çıkarırsanız geniş geniş kalıyor valiz vs koyabilirsiniz rahat rahat. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 13651366136713681369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.