Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Bende hem bu hem de tchibo nun yukarıda gösterilen aleti var. Aralarında her zaman en az 1 derece fark var, aliexpressten aldığım fazla gösteriyor. Nemde de fark oluyor, onu da az gösteriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erman bey Cybexpallas fix nasıldır jokerde indirimdeydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatmank F kullanıcısına yanıt
    Streety çift yön olabiliyor. Maia ve Cybexler tek yönlü.

Hepsi set olabiliyor.
  • ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    link?
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Link yok nette değil galleria joker de gezerken gördüm. 1600dü. Sirona ya 2600 vermektense bu alınır gibi geldi.

Pallas M Fix o zaman.

İkisi çok farklı ürünler. Senin ufaklık ne kadarlıktı?
    Erman bey 9ay 12kg. Pallas in öndeki barı falan da güvenli geldi bana ama ne farkettirir bilmiyorum test sonucu önemli. Rahatlık bakımından hangisini önerirsiniz.

Bana kalırsa 9-18 alın. 9-36 larda yatış çok daha azdır. Daha yaşı bile gelmemiş. Siz bilirsiniz.
  • Tchibo'ya dönem dönem geliyor, takip etmek lazım hocam.
  • Bebek arabası bakıyorum. Son 5-6 sayfayı okudum. Kafam karıştı. Fiyat performansı iyi 1000 lira civarı modellerden tavsiye edebilecek olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Judge Dredd J kullanıcısına yanıt
    Bebe confort Streety.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Hocam ben kendime çok iyi bir kampanyadan Cybex Callisto aldım Erman hocamın da fikrini alarak. Kampanya sadece distribütörde var diye pek kimse bilmiyor. Onyx de aynı şekilde kampanyada şu an. Bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

https://www.operaistanbul.com/collections/cybex-travel-set-callisto-aton-basic

merhaba,

callistoyu kaça aldınız acaba?1000tl ye onyx mi, bebe confort maia mı alsam diye kararsızım. distributor site güvenli değil mi?

• arkadaşlar bu ebebek vs de satılan termometrelerden hepsi alıp denedim sonra iade ettim. bu kadar kötü termometreler olamaz. ısı değişiyor yarım saate ancak gösteriyor. weevell ıvır zıvır hepsi aynı içleri aynı dışları farklı çin malları. çıktım bi hırdavatçıları falan dolaştım şu süpürge parçaları vb satan bir yerde 10 tl ye bir alet buldum alet o kadar hızlı tepki veriyor ki ısı değişimlerine ayrıca 0.1 hassasiyetinde ve çok doğru ölçüyor beurer ateş ölçerin oda sıcaklığıyla doğruladım ayrıca ondan daha hızlı ve stabil. çünkü endüstriyel bir termometre. ararsaız bulursunuz kablosu var ucunda sensörü var. bence doğru ısı bebek bakımında en önemli şey özellikle şu kış günlerinde. bu da benim foruma katkım olsun. isteyene foto da atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 28 Ocak 2017; 13:31:52 >
    Erman bey 18alirsam çok kısa süre içinde değiştirmek gerekecek o yüzden büyük bakıyorum. Kendimi düşündüğüm kadar çocuğun rahatını da düşünüyorum tabii. O yüzden kararsızlık yaşıyorum:(

18 kilo 4 yaştır. Kısa kullanmayacaksın. Çocuk şuan 12 kilo diye korkma, yürümeye koşmaya, bıcır bıcır yerinde durmamaya başlayınca bu kadar hızlı kilo almayacak =)
  • mr.shadowx kullanıcısına yanıt
    İsmi nedir ya da paketi ile birlikte foto atma şansınız var mı?

• Merhaba,

Doğacak olan bebeğim için ahşap oval sepet beşik aldık. Fakat beşiğin yatağı hiç hoşuma gitmedi, uyduruk bir süngerden ibaret, alternatif oval yatak bulabilir miyim acaba?
  • fatmank F kullanıcısına yanıt
    Güvenli tabii ki. Tüm Türkiye'ye onlar dağıtıyor, nasıl güvensiz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 10631064106510661067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.