Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.456
Cevap
1.421
Favori
2.589.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotoğraf paylaşırmısınız yatağın üstünü ve yandan yüksekliğini. Beşik değil, yatağın.
  • ebebek bostanci magazasinda ana kucagi icin firsat olabilecek bir urun cikti karsima. ihtiyaci olan kacirmasin bence

maxicosi cabriofix 279TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi injuxsanct -- 28 Ocak 2017; 18:22:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blckhm

ebebek bostanci magazasinda ana kucagi icin firsat olabilecek bir urun cikti karsima. ihtiyaci olan kacirmasin bence

maxicosi cabriofix 279TL

nasıl bu kadar ucuzlamış. Keşke istanbulda olsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatmank F kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz yerde ebebek varsa mağazaya gidip stoktan baktırıp bu ürünü isteyebilirsiniz.

• Hocam babymall de baby2go diye bir bebek arabasi gordum satici uzerinde zipladi saglamligini anlatmak icin. Sonra concord neo ya baktik onun hem bebek arabasi hem de ana kucagi cok saglam geldi. Simdi operaistanbul da da cybex anakucagi cybex bebek arabasi ile indirimde 1000 lira diyo. Concord 2700 lira. baby2go 1300 lira. Concord neo daha kaliteli gozukse de biraz tuzlu fiyati. Bebe confort streety 3 e baktik, fiyati uygun fakat onu da hanim begenmedi. Sizce hangisini almaliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slickman -- 28 Ocak 2017; 23:0:45 >
  • Bende cabriofix kullandim fakat fotodaki tutma yerinde ki maxi cosi yazisi kullanmaya dayali zamanla silindi. Burda ise silinmis ve hasarli gibi sanki harfler dikkatli olmakta fayda var.
    Simdi daha detayli baktim koltukta yirtik var!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 28 Ocak 2017; 23:43:5 >
  • Merhabalar, hafif, sağlam ve güvenli bir seyahat sistem arıyorum. Aşağıdaki ürün ve fiyatla ilgili fikir alabilir miyim?

http://urun.n11.com/baston-pusetler/britax-romer-b-agile-4-travel-sistem-blue-sky-P95481207?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    baby2go alma. Cybex ise alternatif, cybex al.
  • radnac R kullanıcısına yanıt
    güzel ürün güzel fiyat. Ama bu tek yönlüdür bilginiz olsun.
  • Merhabalar,
    Prima Bebek Bezi Premium Care 4 Bedenin tanesi kaç civarından alınsa mantıklı olur? Önereceğiniz bir yer var mı acaba?
  • fatmank F kullanıcısına yanıt
    Çok uzun zaman teşhirde duran ürünleri elden çıkartıyorlar bazen. Daha önce de cybex aton 2 bu şekilde 250 liraya satılmıştı fakat sorduğumuzda 1 yıla yakındır teşhirde durduğunu ve mağaza ışıklandırmasından dolayı renginin biraz solduğu söylenmişti.

• zlfkr kullanıcısına yanıt
    Ben almam şahsen hocam.
  • http://www.babymall.com.tr/peg-perego-aria-shopper-travel-sistem-bebek-arabasi-mod-navy_PPR-ASC-51R nette 1800 ama babymall mağazasında 1100e düşmüş. streety kalmamıştı. şimdi bu mu cybex onyx mi alsam? bu iş ne zor oldu. maia hantal geldi çünkü streetynin kapanışı süperdi. ayrıca ana kucağı takıldığında diğer parçalar çıksın istiyorum.

• Amazon dan aldığım hauck park yatak ve traumeland yatak geldi ikisi vergi dahil 110 eur ya mal oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeyes -- 29 Ocak 2017; 16:31:53 >

• http://www.markafoni.com/kampanya/prima-15928/ PRİMA BEZLERDE 100 Alışverişe 15 TL indirim.
  • Iyi gunler arkadaslar. Emzirme pompasi olarak ne tavsiye edersiniz. Manuel olanlar ise yariyor mu yoksa bosa para vermeyelim mi. Elektrikli olanlardan f/p urunu tavsiye edebilir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Daha yeni değil, daha eski. Peg Peregonun yaklaşık 10 senedir sattığı bir ürün bu. Belki daha fazla.

Daha geniş, kapladıkları yerler aynı. Kumaş kalitesi daha iyidir.

Completo da Sportivo dan tek fark ayak örtüsüdür. Çanta ekstradır. Dahil eden olabilir ama Completo setin içinden çanta çıkmaz.

Kesinlikle öneririm.

Completo çift yönlü olarak kullanılabiliyor mu ?

Bir de geçen gün Chicco Trio love için bulursan al demiştin hakketen yok hiç bir yerde bu seçeneği elemek durumunda kaldık mecburen. Ama yine de bulursam ilk tercihim olacak gibi duruyor. Halen 5 ayımız var :) Sizin önerebileceğiniz bir yer yok mudur alım için ?

Bir de " inglesina trilogy " seti amazon üzerinden alsak nasıl bir sorun yaşarız ? Yada yaşar mıyız ?

• cybex onxy ve callisto var bunlarin arasinda ne fark var. Biri 1000 lira biri 1300. Aradaki farka degecek kadar bir ozellik farki var mi? Ikisinde de ana kucagi ayni.
  • yatak alanlar hangi yatağı ve yastığı tercih etti, nelere dikkat etmemiz gerekir
  • 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.